Strony związane z hasłem: pierwsza pomoc - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pierwsza pomoc':

1 · 2 · następna strona »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Krakowska firma STAY & PLAY zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem kursów z zakresu pierwszej pomocy na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra składająca się z doświadczonych trenerów, ratowników medycznych, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji i Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego.
  Kursy pierwszej pomocy prowadzone są z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych w postaci fantomów do resuscytacji osób dorosłych i dzieci, apteczek pierwszej pomocy, prezentacji multimedialnych. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności ratowania życia.
  Oferta kursów pierwszej pomocy STAY & PLAY skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy, rodziców oraz opiekunów dzieci. Firma realizuje także zabezpieczenia medyczne imprez i pokazy udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo na stronie firmowej znajduje się poradnik pierwszej pomocy przedstawiony w formie łatwych do przyswojenia schematów postępowania.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ratownik medyczny »

  Ratowniczy.net jest blogiem internetowym prowadzonym przez ratownika medycznego. Porusza on przede wszystkim tematykę związaną z ratownictwem medycznym, udzielaniem pierwszej pomocy i ogólnie pojętą ochroną zdrowia.
  Wśród wielu artykułów dostępnych na blogu przeczytać można opisy sytuacji z pracy w karetce pogotowia ratunkowego, charakterystyki nowoczesnego sprzętu służącego do ratowania życia, komentarze autora do aktualnych wydarzeń krajowych i zagranicznych.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Odbycie szkolenia z pierwszej pomocy nie tylko daje ogromną korzyść w razie zaistnienia wypadku, ale jest też wymogiem prawnym. Wszyscy uczestnicy kursów prawa jazdy są zobligowani do odbycia szkolenia, tak jak i pracodawca ma zapewnić na każdej zmianie obecność przynajmniej jednego pracownika przeszkolonego w ratowaniu życia.
  Poradnik szkoleniapp.pl został stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń instruktorów - ratowników medycznych w celu ułatwienia pracodawcom wyboru odpowiedniej jednostki szkolącej. Na stronie znajdują się informacje o tym kto może i powinien prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy, jakie pomoce dydaktyczne muszą być na nich wykorzystane oraz jaką najkorzystniejszą formę powinny przybrać, aby efekt nauczania był jak najlepszy.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Ratmed - kurs pierwszej pomocy »

  Grupa Ratmed to firma, która organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, Dolny śląsk, cała Polska.nnCechuje nas:nnn * PROFESJONALIZM: szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, a treści szkoleniowe są w pełni zgodne z wytycznym Europejskiej Rady Resuscytacji.n * DOŚWIADCZENIE: szkolimy już od 8 lat nauczyliśmy pierwszej pomocy już ponad 140 tysięcy osób w firmach, instytucjach, szkołach.n * ELASTYCZNOŚĆ: dostosowujemy programy szkoleniowe do wieku i potrzeb odbiorców. Wdrażamy adekwatne do wieku metody nauczania ( zabawy, gry, ćwiczenia, wykłady teoretyczne, prezentacje multimedialne, pokazy)n * PRZYSTĘPNA CENA przy wysokiej jakości

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy ABC »

  Szkoła ratownictwa ABC prowadzi kursy z zakresu pierwszej pomocy. Nasza siedziba mieści się w Krakowie aczkolwiek szkolenia prowadzimy na terenie całej polski. Nasza wyspecjalizowana kadra nauczycieli posiada wieloletnie doświadczenie. Posiadamy profesjonalny sprzęt wspomagający naukę. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne, paintball, sporty wodne - Katowice, Śląsk »

  Tak jak nazwa firmy jest nietypowa, tak wszystko co robimy jest niepowtarzalne i niezapomniane. Pochodzimy z Katowic i na terenie Śląska, jak i całej Polski organizujemy firmowe imprezy integracyjne i motywacyjne, pikniki team building i incentive, gry paintball, survival, zajęcia militarne i linowe. Oferujemy też sporty wodne: spływy kajakowe i pontonowe, rafting, narty wodne, skoki z motorówek, gry desantowe itp. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów i ratowników (WOPR, GOPR i medycznych) - dzięki temu zapewniamy niespotykany profesjonalizm i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Pierwszej Pomocy »

  Organizujemy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów dwóch międzynarodowych organizacji Emergency First Response oraz First Aid Certification Centre. Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek, wykształcenie, narodowość, pochodzenie czy stan majątkowy. Zachęcamy do współpracy szkoły, ośrodki sportowe, ogniska młodzieżowe, zakłady pracy oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Vigiles - sklep strażacki, artykuły BHP, PPOŻ. »

  Sklep pożarniczy, BHP, PPOŻ - zaopatrzenie straży pożarnych i zakładów pracy w sprzęt przeciwpożarowy, ratowniczy, medyczny oraz artykuły BHP. Usługi
  specjalistyczne - odśnieżanie dachów, zabezpieczenie medyczne imprez.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp »

  Bhp lubuskie zajmuje się organizacją szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wstępne szkolenia kierowane są dla osób rozpoczynających pracę. Szkolenia okresowe przeznaczone są dla pracodawców, kierowników, majstrów.
  Organizujemy również szkolenia specjalistyczne z zakresu pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Wszystkie szkolenia pozwalają na pełne zrozumienie przedstawianego materiału. Dużym plusem jest multimedialna forma szkoleń, dzięki czemu przedstawiany materiał jest łatwy do zrozumienia.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Nurkowe »

  Jesteśmy młodym, profesjonalnym zespołem. Nasze doświadczenie zdobywamy od wielu lat. Lata nauki, zabawy i relaksu, zaowocowały uprawnieniami instruktorskimi federacji Scuba Diving International.

  Nasza oferta obejmuje:

  -szkolenie nurkowe na stopnie od podstawowego OWD przez Advanced Open Water Diver do Asystenta Instruktora włącznie
  -wyjazdy nurkowe do ciekawych lokacji
  -zabezpieczenie medyczne imprez na wodzie, imprez integracyjnych czy nagrań filmowych i telewizyjnych

  Jeśli więc jesteś zainteresowany nauką nurkowania, podniesieniem swoich kwalifikacji nurkowych, wspólnym wyjazdem czy też potrzebujesz nurka do zabezpieczenia imprezy na wodzie, zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteczki samochodowe pierwszej pomocy »

  Sklep internetowy Apteczki pierwszej pomocy dla firm, szkół oraz klientów indywidualnych. Oferujemy
  zgodne z normami din 13164 i din 13157 apteczki samochodowe i przemysłowe. W naszej ofercie znajdują się również wyposażenia apteczek oraz trójkąty i kamizelki ostrzegawcze. Zapraszamy

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP śląsk »

  Nasza firma Empirion-Group oferuje szkolenia BHP dla firm, z myślą o zaspakajaniu potrzeb naszych klientów. Naszą misją jest oferowanie szkoleń na najwyższym poziomie, poczuwając się do odpowiedzialności za bezpieczeństwa w pracy naszych klientów. Staramy się, aby nasi zleceniodawcy byli zaspokojeni w stu procentach przeprowadzanych przez nas usługach w zakresie BHP. Działamy na terenie całego Śląska. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ratuj z Nami - portal poświęcony pierwszej pomocy! »

  Portal poświęcony pierwszej pomocy oraz pomocy w wypadkach nagłego zagrożenia życia. Znajdziesz tu opis stanów zagrożenia życia oraz schematy postępowania ratowniczego - czyli wszystko co wystarcza by uratować komuś życie!

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Toruń i region »

  Nasz firma zajmuje się profesjonalnym szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Jesteśmy ratownikami medycznymi którzy na co dzień pracują w zespołach ratunkowych. Nasza wiedza i duże doświadczenie pozwala nam poruszyć najbardziej problematyczne zagadnienia które można napotkać w sytuacjach bezpośrednie stanu zagrożenia zdrowia. Świadczymy również usługi zabezpieczenia imprez masowych. Działamy na terenie całego województwa kujawsko pomorskie. Wystawiamy certyfikaty o przebytym szkoleniu z pierwszej pomocy.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOS Pierwsza Pomoc »

  SOS Pierwsza Pomoc organizuje kursy pierwszej pomocy o tematyce pediatrycznej. Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby chętnej, a w szczególności rodziców i osób zawodowo pracujących z dziećmi.
  Ponad 5cio letnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra gwarantują pełen profesjonalizm naszych zajęć.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • TAX-HAVEN pierwsza pomoc »

  Główna siedziba firmy Tax-Haven znajduje się w Piastowie. Proponowane usługi obejmują wszechstronną obsługę przedsiębiorstw o różnej formie prawnej w zakresie kierowania księgowości, administrowania kadrami oraz płacami, a także doradztwo. Pomagamy w doborze najbardziej korzystnych polis ubezpieczeniowych i skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów, a także w uzyskaniu kredytów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego otrzymują Państwo propozycję dopasowaną do wymagań oraz możliwości finansowych. Kompleksowe porady oparte są na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z różnymi agencjami ubezpieczeniowymi, bankami oraz wnikliwej obserwacji polskiego rynku. Naszą ofertę uzupełniają także organizowane profesjonalne szkolenia pierwszej pomocy, BHP oraz PPOŻ. Na stronie internetowej można znaleźć więcej wiadomości.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Gdańsk »

  Grupa Kvadro zachęca do zapoznania się z ofertą dotyczącą szkoleń PHP, pierwszej pomocy i z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy złożoną obsługę z zakresu bezpiecznych warunków pracy. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Jest dla nas jasne, że Twoja firma to Ludzie. To ich bezpieczeństwo gra pierwsze skrzypce. Dlatego wychodząc naprzeciw – rozpoznamy potrzeby Twojego przedsiębiorstwa i ułożymy dla Ciebie wyjątkową ofertą. Dzięki naszym profesjonalnym szkoleniom sprowadzimy do minimum zagrożenie i ryzyko jakie niesie za sobą każda praca. Ulepszamy cały czas umiejętności, aby podołać potrzebom naszych klientów. Przyłącz się do nas i TY! Wejdź na szkoleniabhpkvadro.pl!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Cieszyn »

  Firma nasza powstała w 2002 roku oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i ergonomii. Specjalizując się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem i higieną pracy. W ramach naszej działalności prowadzimy również Placówkę Kształcenia Ustawicznego. Zapewniamy fachową i kompleksową pomoc w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe pracowników usług związanych z dostosowywaniem maszyn. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również na terenie: BHP Cieszyn, BHP Skoczów, BHP Wisła, BHP Ustroń oraz ich okolic.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak reagować na zawał serca »

  Przedstawimy jak udzielić pierwszej pomocy podczas zawału serca, nagłej choroby, urazu, groźnej rany, oparzenia. http://domowyoddzialratunkowy.pl/pierwsza-pomoc/ znajdziesz tutaj nie tylko zagadnienia związane z pomocą przedmedyczną i ratownictwem, ale także informacje o tym jak powinna wyglądać dobra apteczka domowa, apteczka samochodowa, lub apteczka zabierana w podróż.
  Piszemy także o szeroko rozumianej profilaktyce zdrowia, wzorcach zdrowego trybu życia. Dowiesz się jak prawidłowo myć ręce, jak walczyć z katarem, kaszlem. Czy gorączka u dziecka jest groźna i jak ją zwalczać. Przedstawimy informacje w sposób jasny i zrozumiały. Abyś zawsze mógł udzielić pomocy medycznej przed przyjazdem pogotowia. Nagła choroba, wypadek drogowy, zawał serca, krwotok z nosa, groźne złamanie, ciało obce w ciele. Przyswajając nasze informacje będziesz pewny, że potrafisz uratować życie drugiemu człowiekowi.
  www.domowyoddzialratunkowy.pl

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP Center - Rzeszów »

  BHP Center oferuje szeroki zakres usług z zakresu BHP. Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych szkoleń w zakresie BHP dla firm, a także outsourcingiem BHP – przygotowywaniem dokumentacji itp. Firma posiada duże doświadczenie także w szkoleniach ppoż, a także szkoleniach pierwszej pomocy przedmedycznej. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców z pasją. Poznaj szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »