Strony związane z hasłem: plan - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'plan':

 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan - sporządzanie biznes planów i prognoz finansowych »

  Biznes plan - profesjonalne usługi Usługa sporządzania biznes planu jest usługą dedykowaną cechującą się wysokim stopniem elastyczności w aspekcie zakresu prac. Nasza oferta obejmuje wykonanie w pełni profesjonalnego biznes planu. Nasze usługi cechują się kompleksowością i krótkim czasem, w jakim powstaje gotowy biznes plan, w pełni dostosowany do celu w jakim ma zostać wykorzystany. Usługa ta polega na sporządzeniu dokumentu szczegółowo opisującego spółkę w obecnym stanie i jej plany odnoszące się do przyszłości. Oprócz standardowej usługi sporządzenia biznes planu oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z naszego wsparcia w zakresie w tworzeniu dokumentu przez Państwa pracowników. Oferujemy wsparcie operacyjne i szkoleniowe, które pozwoli Państwa pracownikom opracować profesjonalny biznes plan i da im umiejętności pozwalające na sporządzanie w przyszłości analogicznych dokumentów. Nasza oferta obejmuje również weryfikację i nanoszenie poprawek na już opracowane biznes plany, a także adaptację gotowych biznes planów do nowego celu ich wykorzystania.
  Biznespalan to dokument kompleksowo opisujący spółkę jej strategię plany operacyjny i przewidywania odnośnie przyszłej działalności. Zawiera on zarówno narracyjny opis stanu obecnego i prognoz spółki jak i zestaw analiz finansowych i dokumentów formalnych pozwalających na ocenę podmiotu i weryfikację jego planów.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesele Kielce Jędrzejów - Szymon DJ »

  Zajmuje się prowadzeniem imprez takich jak wesele, bankiet, poprawiny sylwester czy andrzejki. Od aczasu do czasu grywam imprezy firmowe. Jestem DJem z Jędrzejowa. Obszarem mojego działania są Kielce i okolice. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krótka historia sprzedaży - »

  Blog pisany z perspektywy sprzedawcy. Jego perypetie i problemy z klientami w odniesieniu do konkretnych technik sprzedażowych. Jego przemyślenia i krytyczne uwagi wobec swoich własnych błędów. Strona szuka odpowiedzi na odwieczne pytanie: Jak zwiększyć sprzedaż?

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej »

  Publiczne Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. W dziale wydarzenia znajdują się bieżące wydarzenia z życia gimnazjum. W pozostałych zakładkach można znaleźć, m.in. historię miejscowości i szkoły, działalność gimnazjum, dokumenty, galeria zdjęć, informacje o kołach zainteresowań.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • WYKRES WIEKÓW »

  Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
  Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PLAN - hotel i restauracja »

  Hotel PLAN oraz Restauracja PLAN położone są przy trasie S8, w miejscowości Studzianki. Hotel, oprócz pokoi, dysponuje także salą biznesową i taneczną. Restauracja - to 2 sale - sala biała oraz sala główna. Obie w klimatycznej aranżacji.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Point Finder - Nawigacja wewnątrz budynków »

  Odszukanie sklepu w dużym centrum handlowym to dla Ciebie problem? Jest rozwiązanie - to aplikacja Point Finder. Po prostu ją otwórz, wybierz obiekt poszukiwań i kieruj się wprost do celu. Nigdy nawigacja w pomieszczeniach nie była równie prosta. Z Point Finder z łatwością znajdziesz drogę w galerii, muzeum czy też na lotnisku. Dodatkowo dostaniesz dostęp do aktualnych promocji i rabatów. Zobacz więcej!

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gildia Wędrowców – wakacje na własną rękę »

  Masz pomysł na wakacje? Nawet się nie obejrzysz jak dostaniesz Twój plan podróży. Mapa przejazdów i spacerów, lista atrakcji, cała podróż dokładnie zaplanowana.

  Gildia Wędrowców nie jest biurem podróży, nie wykupisz tu zorganizowanej wycieczki z przewodnikiem oraz z grupą przypadkowych osób. Jeśli natomiast chcesz podróżować na własną rękę i na własnych zasadach, jest to rozwiązanie dla Ciebie. Rozplanowanie wyprawy, wyszukanie dopasowanych do Ciebie noclegów oraz dogodnego transportu międzynarodowego i lokalnego, a także zaproponowanie listy miejsc i atrakcji do odwiedzenia… Wszystko to Gildia zrobi za Ciebie. Tobie pozostanie spakowanie walizki bądź plecaka, otwarcie drzwi i wyruszenie na przygodę życia. Odważ się odkrywać świat na własną rękę. Bo życie jest za krótkie by żyć szablonowo!

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »