Strony związane z hasłem: platforma edukacyjna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'platforma edukacyjna':

 • Webhat - kursy on-line »

  WebHat.pl - zaprojektujemy dla Twojej firmy oprogramowanie do przeprowadzania szkoleń on-line. Gwarantujemy profesjonalizm i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki platformie edukacyjnej zaprojektowanej przez naszych specjalistów będziecie mogli Państwo przeprowadzić szkolenia swoich pracowników po zredukowanych kosztach i bez problemów organizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na firmowej stronie.
  Grupa webhat.pl

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-learning - nauka przez internet »

  E-learning często utożsamiany jest z nauką XXI wieku. Niewątpliwie coraz częściej forma nauki za pomocą platform edukacyjnych wkracza na uczelnie wyższe i pomaga szkolić pracowników w firmach. Warto zapoznać się z tym, co za kilka lat wkroczy w nasze życie na dobre.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uedu - platforma edukacyjna »

  System UEDU to odpowiedź na rozwijający się rynek systemów opartych na idei e-learning. Nie jest to aplikacja. Jest to środowisko pracy dla ludzi, którzy się uczą i wykorzystują internet. Jest to system, który daje naprawdę sporo możliwości i każdy powinien zapoznać się z takimi innowacjami. Od teraz certyfikowanie kompetencji pracowniczych będzie o wiele łatwiejsze, bo można to zrobić właśnie z systemem UEDU. Ponadto system pozwala również na certyfikowane szkolenia. Taka platforma edukacyjna to strzał w dziesiątkę.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »