Strony związane z hasłem: plomby plastikowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'plomby plastikowe':

 • High Security »

  Specjalizacja Silny Salamon to plombowanie. Firma oferuje - plomby gwarancyjne i zabezpieczające. W ofercie plombownice, plastikowe plomby - plomba licznikowa z mechanizmem zaciskającym, plomby naklejkowe, linkowe, workowe, bębenkowe i do zabezpieczania pojemników. Zabezpieczanie środków transportu, worków, toreb, magazynów, boxów, szaf, dokumentów, Wartościowych przedmiotów, kluczy, liczników, zaworów i gaśnic. High Security z widocznym mechanizmem zamykającym, plomba z mechanizmem zaciskającym, bębenkowa, butelkowa i z przewleczką.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kovix plombowane torby i plomby »

  Szeroki asortyment wysokiej jakości plomb plastikowych oraz metalowych. Dostarczamy produkowane przez nas plombowane torebki do kluczy, torby do transportu oraz przechowywania i zabezpieczania dokumentów oraz gotówki. Zaopatrujemy również naszych odbiorców w worki ewakuacyjne, różnego rodzaju plombowane pojemniki oraz butelki do przechowywania próbek substancji ciekłych. Jedną z pozycji w naszej ofercie stanowią plomby do zabezpieczania liczników pomiarowych, ze szczególnym uwzględnieniem wodomierzy.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekspert w dziedzinie zabezpieczeń logistycznych »

  Oferujemy wysokiej jakości zabezpieczenia logistyczne, które chronią przed dostępem do zawartości transportu, depozytów utargów pieniężnych, dokumentów czy wejścia pomieszczeń. Dostarczmy plomby plastikowe, metalowe, kontenerowe, z certyfikatem ISO, z numeracją i kodem kreskowym.nnDo transportu pieniędzy oferujemy koperty depozytowe wyposażone w najbezpieczniejszą taśmę, mikrodruk na zgrzewach krawędzi bocznych, trójwarstwową zgrzewaną folię odporną na rozdarcia, duży kod kreskowy, indywidualna numerację oraz odcinki kwitujące.nnW śród rozwiązań dla magazynów i hurtowni posiadamy plastikowe pojemniki umożliwiające transport towarów albo podzespołów w zamkniętym łańcuchu logistycznym. W zależności od konstrukcji kontenera plastikowego są to plomby zatrzaskowe lub zaciskowe. Pojemniki mają możliwość sztaplowania lub składania pustego pojemnika w momencie kiedy nie jest używany, oszczędzając w ten sposób miejsce w magazynie. nnSamoprzylepne przylgi, umożliwiające dołączanie listów przewozowych, faktur, kart gwarancyjnych oraz innych dokumentów do przesyłek to przylgi. Front wykonany jest z przeźroczystej folii LDPE, a tył koperty pokryty jest w całości klejem o wysokiej przylepności, który trwale przytwierdza kopertę do przesyłki. Zerwanie produktu z powierzchni powoduje pozostawienie wyraźnego śladu na kartonie. W sklepie internetowym securityexpert24.com znajdą Państwo pełne portfolio produktów wykorzystywanych we wszelkich segmentach rynku.

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia kontenerów, plombowanie plombami plastikowymi »

  Najlepszy serwis oferujący plomby plastikowe. Zabezpieczenia są bardzo trwałe i niezawodne. plomby plastikowe zaczynają wypierać plomby ołowiane tak szeroko stosowane przy plombowaniu liczników energii elektrycznej czy też niezastąpione przy plombowaniu wodomierzy. Szczególną uwagę przykuwają zabezpieczenia z numeracją oraz logiem klienta, nasza firma Elabel due zapewnia nie tylko niepowtarzalny numer na plombie plastikowej ale również jesteśmy w stanie oznaczyć plomby logiem klienta lub kodem kreskowym.nPlombowanie drzwi oraz magazynów możecie zlecić naszej firmie, która to kompleksowo obsłuży Was w zakresie zabezpieczenia ładunku czy też mienia.nNasze produkty znajdą uznanie dla każdego. Posiadamy bardzo tradycyjne rozwiązania jeżeli chodzi o plomby ołowiane - czyli stosujemy narzędzia do plombowania - plombownicę oraz drut plombowniczy w odcinkach 300mm lub na roli. Oprócz tych tradycyjnych plomb ołowianych znajdziecie u nas plomby plastikowe o różnych kształtach, plombyplastikowe.com zapewnią Tobie dobór plastikowej plomby do każdego rozwiązania. Są u nas plomby plastikowe z okrągłym łebkiem na którym jest numeracja, są u nas plomby plastikowe z najdłuższym paskiem, czyli plomba PN045, mamy plombę plastikowąz białym polem opisowym, który zapewnia dodatkowy stopień bezpieczeństwa, gdyż możemy się podpisać na plombie swoim pismem. Nasze plombownice do plomb ołowianych są robione pod zamówienie klienta, czyli wykonujemy specjalne cechy kamieniach, plomby ołowiane 10mm

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »