Strony związane z hasłem: płotki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'płotki':

 • Ścianki i systemy wystawiennicze »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie płotków restauracyjnych. W swojej ofercie mamy ścianki wystawowo - ekspozycyjne - plenerowe o stabilnej, dodatkowo wzmocnionej konstrukcji, wykonanej z profili o wysokich walorach estetycznych. Wykonujemy ponadto ścianki biurowe na indywidualne zamówienia, o żądanym rozmiarze i dowolnym wyposażeniu. Ścianki wystawiennicze, naszej produkcji, mają estetyczny i nowoczesny wygląd, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zajrzy na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby Ogrodowe z drewna -BLIŹNIAKI S.C. »

  Szeroki wybór małej galanteria z drewna do ogrodu pozwala na całoroczną sprzedaż.
  Oferta zawiera małą galanterie jak: karmniki dla ptaków, budki lęgowe, taczki, wozy, pergole, studnie, wiatraki ogrodowe i wiele innych oraz przedmioty użytkowe jak meble wypoczynkowe,płoty, klatki dla zwierząt.
  Zakład został założony w 2003 roku z myślą o produkcji małej architektury z drewna do ogrodu.Wciąż poszerzamy nasz park maszynowy i unowocześniamy produkcję, dzięki czemu możemy sprostać coraz większym zamówieniom naszych klientów. Oferta naszej firmy skierowana jest głównie do dużych dystrybutorów i hurtowni, jednakże w nasze towary zaopatrują się również mniejsze sklepy, małe hurtownie, właśnie z myślą o klientach mniejszych powstał dobrze zaopatrzony magazyn, który pozwala na szybkie zaopatrzenie w trakcie sezonu.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Erdeza - skrzynki narzędziowe, organizery, pojemniki magazynowe, doniczki, łopaty do śniegu »

  Sklep internetowy erdeza.pl, to wyposażenie wnętrz warsztatowych i magazynowych. Zaopatrujemy firmy w skrzynki na narzędzia, pojemniki warsztatowe, kuwety narzędziowe, kuwety magazynowe, szufladki, organizery, wiadra i kastry budowlane. Posiadamy bardzo duży wybór rozmiarów oferowanych pojemników oraz szeroką gamę kolorów. Nasza oferta jest ciągle uzupełniana o nowe produkty, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenia klienta. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę. Gwarancja udanych zakupów.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »