Strony związane z hasłem: płyty granitowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'płyty granitowe':

 • Płyty granitowe »

  Rogala od roku 1990 specjalizuje się w handlu kamieniem budowlanym, nasz asortyment zawiera takie kamienie jak granit, marmur, trawertyn oraz wiele innych. Bogata oferta, doskonała jakość i nie wysokie ceny sprawiły, że zakład rozwija się w szybkim tempie. Produkujemy płytki granitowe, które znajdują zastosowanie jako płytki podłogowe. Nasze płyty granitowe znane są z najwyższej jakości oraz niebywałej wytrzymałości.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia nagrobków Centrum-Granit Zielona Góra »

  Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną wyrobów z granitu. Dzięki bardzo dobrym kontaktom z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar najwyższej jakości w najniższych cenach. Specjalizujemy się w dostawie gotowych nagrobków w ilościach i cenach hurtowych. Realizujemy także zamówienia indywidualne.nW naszej ofercie posiadamy, nagrobki z granitu sprowadzanego z całej europy oraz Chin. Wyroby z kamienia przed sprowadzeniem do Polski, przechodzą kontrolę jakości w zakresie precyzji obróbki oraz cięcia. Sprawdzamy także czy dostarczony kamień nie ma przebarwień oraz mikrouszkodzeń. Po przetransportowaniu kamienia do Polski, wszystkie testy są powtarzane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować najlepsze warunki! Gwarantujemy pełną satysfakcję lub zwrot poniesionych kosztów.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art Granit- producent kostki granitowej »

  W ofercie firmy znajduje się kostka granitowa, piaskowiec, krawężniki granitowe, płyty granitowe. Jako producent kostki granitowej firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w zakresie przerobu granitu, piaskowca, łupku i innych kamieni naturalnych. Konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia nagrobków NagrobkiHurt.pl »

  Jesteśmy liderem na rynku hurtowni kamieniarskich. Nasza hurtownia prowadzi także sprzedaż detaliczną wyrobów z granitu. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar najwyższej jakości w najniższych cenach, ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem kamienia z Chin, Skandynawii oraz Indii. Proponujemy gotowe nagrobki w ilościach i cenach hurtowych. W naszej ofercie posiadamy, nagrobki z granitu sprowadzanego z całej europy oraz Chin. Nagrobki Hurt to oferta serwisu nagrobkihurt skierowana do wszystkich firm kamieniarskich, które chcą nawiązać współpracę z nami. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty kamieniarskie, wszystko w atrakcyjnych dla partnerów cenach.
  W ofercie między innymi schody granitowe, blaty kuchenne oraz łazienkowe, parapety okienne, dodatki nagrobne z marmuru, granitu, trawertynu i konglomeratu oraz szeroka gama wzorów nagrobków.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki hurt »

  Płyty granitowe to idealne dodatki do nowoczesnych i luksusowych mieszkań. Jednak zakup takiego elementu może być dla nas bardzo kosztowny, gdyż jest to wydatek kilku tysięcy złotych. Możemy je także ułożyć na podwórku co będzie służyło jak chodnik lub miejsce wypoczynku. Mało kto wie, że płyty granitowe wykorzystywane są także do produkcji pięknych nagrobków. Firma nagrobki hurt oferuje nam wykonanie bardzo ładnych elementów na cmentarze, oferują nam bardzo szybki czas realizacja dla każdego zlecenia. Skorzystać z ich oferty możemy w każdej chwili. Mamy ogromny wybór najładniejszych wzorów oraz elementów dodatkowych. Płyt te mogą też być wykorzystane do produkcji parapetów oraz blatów w naszym mieszkaniu. Nowością są także schody z granitu oferowane przez niektóre zakłady.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • WRKB producent kostki »

  Ciekawym sposobem na zaakcentowanie końca chodnika jest kostka granitowa kolorowa, dzięki której można zaznaczyć kolorem brzeg chodnika, krawężnik czy też zarys podjazdu. Przyda się też kostka rzędowa oraz zwykła kostka, która zostanie położona w środku wyznaczonego pola. Na pewno dwu kolorowy chodnik będzie ciekawszy niż ten szary. Dzisiaj nawet w niektórych miastach jest stosowana taka metoda, aby oblamówki były czerwone, czyli w kolorze ostrzeżenia, a reszta chodnika układana jest z szarych kostek, aby nie widać było na nich piachu, kurzu i innych brudów przybywających z ulicy.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD KAMIENIARSKI ORZECHOWSKI »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów granitowych. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, udaje nam się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Wieloletnia współpraca z dostawcami granitu z Polski i za świata zaowocowała stworzeniem szerokiej gamy kamieni naturalnych najwyższej jakości. Kamienie używane do produkcji naszych wyrobów sprowadzane są w postaci bloków granitowych. Pochodzą one miedzy innymi z Afryki, Indii, Szwecji, Brazylii, Ukrainy, Hiszpanii. Wszystkie procesy (cięcie, polerowanie, docinanie), których końcowym efektem jest uzyskanie gotowego wyrobu, odbywają się w naszej firmie. Jako firma z wieloletnimi tradycjami gwarantujemy najwyższy poziom usług i jej kompleksowość, dzięki czemu wypracowaliśmy sobie silną pozycję w branży. Jesteśmy znani jako firma solidna, której można powierzyć nawet najtrudniejsze projekty.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ted-Rob kostka granitowa cena »

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo TED - ROB, jakie swoją siedzibę ma w Świdnicy. Od 1996 roku jesteśmy właścicielem kopalni granitu w Strzegomiu i proponujemy szeroki wybór produktów. Oferujemy kostkę granitową, kamień murowy, opornik, kamień łamany, kamień murowy, kamień łupany spod łupiarek, kamień drobny budowlany, palety, worki big - bag oraz inne wyroby. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Furmanek Trading sp. j. - hurtownia kamienia naturalnego »

  Oferta obejmuje hurtową sprzedaż płyt i płytek skierowaną głównie do firm kamieniarskich i budowlanych. W ciągłej sprzedaży znajduje się ponad 150 rodzajów kamienia naturalnego w postaci płyt i płytek o różnej grubości i różnorodnej fakturze.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeriakamieni.pl - blaty kuchenne i łazienkowe »

  Założyliśmy firmę w 2008 roku. Zajmujemy się handlem, obróbką i montażem kamieni naturalnych. Od samego początku stawialiśmy na młodych, energicznych i uzdolnionych pracowników, którzy wspomogli firmę w rozwoju. Realizujemy zamówienia na blaty kuchenne, łazienkowe, schody, kominki i wiele innych.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »