Strony związane z hasłem: płyty tarasowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'płyty tarasowe':

 • Otokostka.pl - Kostka brukowa Wrocław Libet »

  Centrum Kostki Brukowej we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 22.
  W ofercie kostka brukowa decco, płyty tarasowe i ogrodowe, kamień naturalny.
  Doradztwo, bezpłatny projekt, układanie kostki brukowej

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa »

  Przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Lesznowoli na terenie gminy Piaseczno, specjalizuje się w tworzeniu chodników z kostki brukowej. Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia firma oferuje bezpłatne porady brukarskie, a w dalszej kolejności darmowe wykonanie projektu chodnika. Kostka brukowa układana jest przez tą firmę na terenie województwa mazowieckiego. Do wszystkich zleceń podchodzi ona w pełni profesjonalnie wykorzystując przy tym bardzo dobrej jakości materiały. Używana do chodników kostka brukowa, to materiał od najlepszych polskich producentów. Prezentowana firma jest ich autoryzowanym producentem. Na wykonane chodniki firma daje trzy lata gwarancji. Poza wykonywaniem nawierzchni firma zajmuje się również dystrybucją materiałów wykorzystywanych przy tworzeniu chodników. Podstawowym oferowanym artykułem jest oczywiście kostka brukowa. Ponadto firma zajmuje się dystrybucją płyt tarasowych, krawężników drogowych i ogrodowych, ogrodzeń oraz chemii budowlanej. Wszystkie te artykuły dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegółowy opis wykonywanych usług mogą Państwo znaleźć na firmowej stronie internetowej. Można na niej zapoznać się z wykonanymi już projektami i obejrzeć je w galerii zdjęć. Znajdują się na niej również referencje wystawione przez klientów zadowolonych z usług opisywanej firmy. Na witrynie tej można również zapoznać się z cenami po których sprzedawana jest kostka brukowa i pozostałe materiały.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bruk, płyty na taras i chodnik, kostki brukowe, ogrodzenia »

  Firma Semmelrock Stein+Design jest producentem materiałów budowlanych, takich jak płyty chodnikowe, płyty tarasowe, kostki brukowe, murki i ogrodzenia. Oferujemy produkty różnych rodzajów, zróżnicowane cenowo i wizualnie, co pozwala naszym klientom na większy wybór materiałów, dopasowanych według własnych upodobań i potrzeb. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz deweloperami. Zapraszamy na odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeriasfinks.pl »

  Firma Sfinks zajmuje się sprzedażą kostki brukowej najwyższej jakości. Swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski jednak jej produkty są dostępne również za granicą. Asortyment firmy obejmuje produkty czołowych producentów wyrobów betonowych. Nie musisz martwić się o ułożenie kostki, Sfinks prowadzi również dodatkowe usługi w tym między innymi układanie kostki. Firma Sfinks zatrudnia fachowców z wieloletnim stażem dzięki czemu gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Firma oferuje również fachową poradę oraz pomoc w wyborze produktu dostosowanego pod potrzeby klienta. Kolejną zaletą jest bardzo korzystna cena oferowanego produktu w połączeniu z jego wysoką jakością. Firma dysponuje ogrodem wystawowym o powierzchni ponad 400m2 gdzie można zobaczyć wyroby firmy Semmelrock, Certus i Bruk-bet.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa Semmelrock »

  Przedsiębiorstwo Best-bruk zajmuje się sprzedażą kostki brukowej - taniej oraz ekskluzywnej o różnych wymiarach. W swoim asortymencie posiada produkty znanych firm takich jak Semmelrock, Bruk-bet, Libet itp. Poza kostką brukową możliwy jest zakup płyt tarasowych, drewno ogrodowe, oraz elementy wykończeniowe. Do dyspozycji klientów jest największy w regionie ogród wystawowy dzięki któremu można zaczerpnąć inspiracji przy tworzeniu własnego ogrodu.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »