Strony związane z hasłem: pływanie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pływanie':

 • WAMA SPORT - nauka pływania na Ursynowie »

  Nauka pływania na Urysnowie. Lekcje dla dzieci, dorosłych, nauka indywidualna i grupowa. WAMA SPORT istnieje od 2001 roku. Jesteśmy małą rodzinną firmą utworzoną i prowadzoną przez Waldemara i Magdalenę Polak, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o kierunku trenerskim.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Baseny kąpielowe »

  Pływanie jest bardzo zdrowe nie tylko ogólnie dla kondycji fizycznej, ale również dla kręgosłupa. Dlatego też warto wybierać się na baseny kąpielowe, zarówno odkryte jak i kryte, dzięki czemu wyrzeźbimy sylwetkę swojego ciała

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płockie Stowarzyszenie Pływackie SWIM Płock »

  Płockie Stowarzyszenie Pływackie „SWIM Płock” jest organizacją, powołaną do wspierania dzieci i młodzieży pływającej w Płocku, finansowaną ze składek rodziców i wsparcia sponsorów. Dzięki Stowarzyszeniu młodzież w sporcie znajduje pasję i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, uczy ich także szacunku dla przeciwnika. Te cechy zaprocentują w ich dorosłym życiu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Pływania Poznań - Nauka i Doskonalenie Pływania - Total Immersion »

  Akademia Pływania w Poznaniu - Nauka i Doskonalenie Pływania - Total Immersion - Snorkowanie.

  Pomożemy Tobie i Twoim pociechom odkryć radość pływania, zabaw i wszelkich form aktywności w wodzie.

  Cykl Lekcji:
  - oswajania z wodą
  - pływania
  - pływania metodą total immersion
  - doskonalenia pływania
  - snorkowania

  Egzaminy na:
  - kartę pływacką
  - specjalną kartę pływacką (żółty czepek)

  Dodatkowo:
  - zajęcia teoretyczne i prezentacje multimedialne z zakresu nauki i doskonalenia pływania
  - filmowanie i analiza zapisu video z lekcji
  - imprezy okolicznościowe (urodzinki)
  - na życzenie lekcje prowadzone w języku angielskim

  Zasady uczestnictwa w poszczególnych zajęciach
  oraz egzaminach ustalamy indywidualnie
  Zajęcia odbywają się w dniach i godzinach ustalonych
  przez strony na Pływalniach w Poznaniu i Okolicach.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • UroczeZakątki.pl - zdjęcia, miejsca na wczasy nad morzem, wakacje, podróże i nie tylko. »

  Portal dla miłośników podróży oraz wszystkich lubiących ciekawe miejsca. W naszym portalu można znaleźć ciekawe pomysły na wakacje, wyjazd z dziećmi, sylwestra albo zwiedzanie zabytków oraz zakątki warte odwiedzenia. Można także podzielić się swoimi doświadczeniami, zdjęciami i relacjami z podróży, a także znaleźć znajomych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sport - portal dla kibiców - ImprezySportowe.pl »

  ImprezySportowe.pl - wiadomości sportowe z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Największa w Polsce baza imprez sportowych dla polskich kibiców!

  Portal ImprezySportowe.pl jest największym w Polsce serwisem internetowym poświęconym imprezom sportowym. Serwis informuje na bieżąco o najważniejszych i największych wydarzeniach sportowych z Polski i ze świata.

  Największa baza imprez sportowych połączona ze „Sportową mapą Polski” pozwala kibicom na znalezienie imprez ze swoich ulubionych dyscyplin sportowych w wybranej miejscowości lub zakątku Polski.

  ImprezySportowe.pl dołącz do grona prawdziwych kibiców polskiego sportu!

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sportowe talenty »

  Sport jest dla Ciebie czymś więcej niż hobby? Masz talent, wyniki i marzenia? Serwis sportowe-talenty.pl jest skierowany do wszystkich miłośników sportu, zarówno tych którzy uprawiają go wyczynowo czy amatorsko, jak i tych którzy szukają sportowych odkryć. Dostarczamy informacje i porady, które pomogą rozwinąć umiejętności sportowe w każdej dyscyplinie: piłka nożna, tenis, pływanie, piłka ręczna, koszykówka, biegi, siatkówka, skok o tyczce, sporty siłowe, fitness, rugby. Zakładając konto w sportowych talentach, dajesz Sobie szanse na pozyskanie sponsora, aby móc rozwijać Swoje sportowe umiejętności. Niezależnie od tego czy mieszkasz w dużym mieście, czy małej wsi, w naszym serwisie wszyscy są równi, a wyróżnić się możesz tylko własnymi wynikami w sporcie. Nie zawsze nauczyciel czy trener będzie potrafił Cię odpowiednio pokierować. U nas dostajesz szanse pokazania swojego talentu. Spróbuj już dziś. Niczym nie ryzykujesz a możesz dużo zyskać. Może właśnie to Ty okażesz się nowym sportowym talentem!

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pływania Lublin »

  Zapraszamy do najlepszej w Lublinie szkoły Pływania "JERZYK" prowadzonej przez znanego i doświadczonego pływaka, ratownika i płetwonurka - Jerzego Cieśluka. Zajęcia pływania i nurkowania odbywają się dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia są prowadzone nieszablonowo i osoby które chcą się nauczyć pływać lub nurkować szybko opanowują kolejne etapy tej sztuki. Spotkania odbywają się w małych grupach w których panuje dobra atmosfera do nauki lub pogłębienia umiejętności pływania. Uczymy też nurkować, dysponujemy najnowocześniejszym profesjonalnym i co najważniejsze bezpiecznym sprzętem oraz przystosowanym do tych celów basenem. Zajęcia nurkowania odbywają się w małych kameralnych grupach.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baseny i Pływalnie w Polsce »

  Naszą misją jest popularyzowanie pływania oraz promowanie miejsc i obiektów sprzyjających tej formie rekreacji.
  iPlywamy.pl to serwis gdzie znajdziecie zaawansowaną wyszukiwarkę basenów i pływalni w Polsce. Będziecie mogli zapoznać się z atrakcjami i udogodnieniami oferowanymi na danym basenie czy pływalni. Ponadto oferujemy ranking pływalni tworzony na podstawie Waszych głosów a także umożliwiamy Wam komentowanie obiektów. Prezentujemy również Aktualności z basenów i pływalni. Aby ułatwić Wam korzystanie z serwisu oddajemy w Wasze ręce funkcjonalność regionalizacji, dzięki której możecie zawęzić publikowane wiadomości do Waszego województwa. Na naszej stronie internetowej iplywamy.pl znajdziecie także Blog gdzie umieszczamy wszelkiego rodzaju ciekawostki spod znaku wody. Zapraszamy - płyń z nami!

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • MBP- fitness »

  Poszukujesz miejsca, w którym Twoje dziecko bezstresowo nauczy się pływać? A może sam wciąż nie posiadasz tej umiejętności? Skorzystaj z kompleksowej oferty przygotowanej przez firmę MBP zarządzającą Centrum Pływania i Fitness w Poznaniu. Obejmuje ona naukę pływania na przeróżnych poziomach zaawansowania, prowadzoną przez starannie przygotowanych oraz wyrozumiałych trenerów, posiadających bogate doświadczenie w tym zakresie. Z zajęć mogą skorzystać klienci w każdym wieku, od niemowląt do osób starszych. Do ich dyspozycji pozostają dwa baseny, wypełnione perfekcyjnie czystą wodą, bez dodatku chloru. Pozwala to cieszyć się jeszcze większym komfortem i powoduje, że pływanie jest prawdziwą przyjemnością. Centrum zachęca do uczestnictwa także w innych zajęciach, takich jak aerobik, zumba, aqua aerobic, albo też nordic walking.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radziejowski Klub Pływacki "Wodnik" »

  Radziejowski Klub Sportowy "Wodnik" zaprasza wszystkich którzy pragną doskonalić swoje umiejętności pływackie w stylu: klasycznym, grzbietowym, motylowym, kraulu. Zajmujemy się profesjonalaną nauką i doskonaleniem pływania dzieci w stylu: klasycznym, grzbietowym, motylkowym i kraulu. Organizujemy naukę pływania od podstaw oraz przygotowujemy do egzaminów na wyższe uczelnie.  Zajęcia prowadzą instruktorzy pływania, posiadający dodatkowe kwalifikacje:

  ratowników wodnych, płetwonurków, opiekunów i wychowawców.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Swimtop najlepszy sklep dla pływaków i nie tylko »

  Swimtop - sklep dla pływaków i nie tylko. U nas znajdziesz kostiumy, czepki, stroje startowe, klapki Funkita, Speedo, Arena, Turbo i inne. Renomowane marki w najniższych cenach.Jeżeli coś nie jest w danej chwili dostępne, skontaktuj się z nami. Najniższe ceny na rynku.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeszowska Akademia Sportu »

  Rzeszowska Akademia Sportu, to organizacja zrzeszająca w swoich szeregach ludzi z pasją, zamiłowaniem do sportu i chęcią przekazywania tej pasji innym. Organizacja nasza powstała w wyniku stale rosnącego zapotrzebowania na aktywność fizyczną i atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu. Naszą kadrę stanowi profesjonalnie wyszkolona grupa ludzi z bogatym doświadczeniem, wrodzonym optymizmem oraz umiejętnością przekazywania go innym. W myśl naszych zasad, współpracujemy aktywnie z innymi organizacjami. Naszym priorytetem są profesjonalnie świadczone usługi, dzięki którym każdy z naszych podopiecznych jak i my sami będziemy usatysfakcjonowani.OFERUJEMY: Kursy Instruktora Nordic Walking RAS a także niemieckiej organizacji LEKISzkolenia do prac na wysokości w dostępie linowym.Kursy Animatora czasu wolnego oraz malowanie twarzy i modelowanie balonów. Organizacja kolonii i półkolonii. Szkoła narciarstwa i snowboardu.Prace wysokościowe. i wiele innych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Triathlon - wiadomości, nowości sprzetowe, relacje z zawodów. »

  Strona poświęcona temu bardzo wymagającemu sportowi. Triathlon to połączenie trzech sportów następujących bezpośrednio po sobie: pływania, kolarstwa oraz biegania. Atleci w tym właśnie porządku przystępują do tych konkurencji, bez możliwości odpoczynku pomiędzy nimi. Każdy triathlonista powinien być dobrym pływakiem, kolarzem oraz biegaczem. Coraz większa popularność tego sportu sprawia, że powstaje coraz większe zapotrzebowanie na rzetelną wiedzę. Portal wTriathlonie.pl dostarcza takowej, oraz uzupełnia tę wiedze o relacje z zawodów triathlonowych, diety, nowinki sprzętowe. Codziennie na łamach portalu można poczytać o czołowych sportowcach z kraju i ze świata. Najświeższe relacje z zawodów Ironman z całego świata. Ironman Gdynia to cykl zawodów pod patronatem międzynarodowej korporacji organizującej wiele imprez na całym świecie. W zawodach tych startuje jednocześnie do kilku tysięcy sportowców, a wysoko rozwinięty PR sprawia że każdy triathlonista chce być Ironman'em. Wśród fanów jest wielu uprawiających triatlon, którzy robią sobie tatuaże z logiem tej firmy, utożsamiając się marką.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamilgalazka.pl »

  Kamil Gałązka to absolwent AWF Warszawa instruktor pływania, trener pływania II klasy, ratownik WOPR, który posiada ponadto ukończony kurs ratownictwa przed-medycznego BLS/AED. Oferuje on swym klientom profesjonalną naukę pływania. Jego oferta jest skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych, amatorów czy też zawodowców. Obok tego pomaga on poprzez pływanie osobom potrzebującym profesjonalnej rehabilitacji. Warto już teraz dokładnie sprawdzić jego ofertę na stronie internetowej. Pełen profesjonalizm pod każdym aspektem.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »