Strony związane z hasłem: pocztowki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pocztowki':

 • Nostalgic Art »

  Sklep internetowy Nostalgic-Art oferuje swoim Klientom wyjątkową kolekcję nostalgicznych motywów reklamowych w stylu retro, w szerokim wyborze wzorów i form od magnesów, poprzez blaszane szyldy, notesy i termometry, do zegarów, zapalniczek i modeli blaszanych starych pojazdów. Starannie wykonane i bajecznie kolorowe produkty firmy Nostalgic-Art mogą stanowić oryginalną dekorację salonu, kuchni czy pokoju dziecięcego, jak również baru, kawiarni czy restauracji.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Kwadryga - skup i sprzedaż książek »

  Antykwariat w podwórku starej kamienicy przy ulicy Wilczej 29A w Warszawie działa już od ponad 10 lat. Oferujemy duży wybór literatury pięknej oraz specjalistycznej humanistycznej.

  Skupujemy książki. Jeśli posiadacie książki lub całe księgozbiory, stare czasopisma, pocztówki, plakaty, zdjęcia i mapy, których chcielibyście się pozbyć, wyrażamy nimi wstępne zainteresowanie.

  Dojeżdżamy do Klienta, wyceniamy książki, płacimy gotówką.

  Prosimy o kontakt telefoniczny (22 622 11 54) lub mailowy (skupksiazek@gmail.com).

  Szczególnie interesują nas:

  * książki przedwojenne i starsze, starodruki,
  * literatura naukowa humanistyczna (historia, historia sztuki, architektura, etnografia, filozofia, socjologia, psychologia, politologia, prawo),
  * solidne wydania klasyki literatury pięknej,
  * poezja - pierwsze wydania,
  * książki dla dzieci wydane do 1970 r.,
  * varsaviana,
  * oprawy artystyczne,
  * autografy,
  * stare pocztówki, zdjęcia, dokumenty, mapy.

  Przyjmujemy także książki na aukcje antykwaryczne.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kartki internetowe »

  Kartki na każdą okazję – życzenia urodzinowe, 18-stki, gratulacje, jubileusze i imieniny. Kartki flashowe, fotograficzne, a także rysunkowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zawartością serwisu.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pocztówki, kartki świąteczne i okolicznościowe »

  Pocztówkowo to miejsce, gdzie, nie wychodząc z domu, przy kubku herbaty lub kawy, możecie sprawić radość najbliższym.
  Tradycję wysyłania kart pocztowych łączymy z nowoczesnością - wybieracie kartkę, życzenia a w kilka dni później adresat wyciąga ją ze swojej skrzynki pocztowej!

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Atticus »

  Antykwariat Atticus funkcjonuje w przestrzeni wirtualnej od 1998 roku. Jednak nasze doświadczenie w branży antykwarycznej liczy sobie już 20 lat. Od kilkunastu lat jesteśmy związani ze środowiskiem uniwersyteckim, dzięki lokalizacji naszej siedziby głównej przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

  Dzięki zdobytej przez te lata wiedzy, a także dzięki Państwa pomocy i zaufaniu mamy poczucie, że tworzymy miejsce, w którym każdy znajdzie to, czego poszukuje - nie tylko rzadkie i ciekawe tytuły, miłą i profesjonalną obsługę, ale także radę i przyjazną atmosferę.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pamiątki z Polski »

  Producent pamiątek z Polski, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia. FILM: zobacz jak bije Dzwon Zygmunta na Wawelu. Pamiątki, upominki i gadżety reklamowe dla firm. Oferujemy pamiątkowe karty do gry ze zdjęciami polskich miast, magnesy, podkładki korkowe, kalendarze i wiele innych.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Słowińska »

  Książki turystyczne i historyczne, przewodniki, mapy, albumy, regionalia, pocztówki, gadżety, plakaty, monety, medale i dużo więcej. Wszystko o Słupsku, Ustce, Klukach, Swołowie, Łebie, Lęborku, Wejherowie, Pomorzu, Kaszubach i Wybrzeżu Słowińskim.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grafis oprawa prac dyplomowych »

  Obwoluta zeszytów, oprawa miękka klejona lub szyta blokowo, oprawa twarda, sztancowanie, nacinanie, falcowanie, bigowanie, perforowanie, spiralowanie, bindowanie, foliowanie, złocenie i tłoczenie napisów, a także teczki tekturowe oklejane interokalem lub papierem można zrealizować w Drukarni Grafis z Gliwic. Ta działająca w specjalności drukarskiej firma istnieje na rynku już od 1995 roku. Swoim klientom proponuje nie tylko obszerny zakres usług introligatorskich, ale także fachowe usługi projektowania komputerowego, a także oczywiście usługi drukarskie. Specjalizuje się w druku offsetowym, to przy obszernych nakładach, przy niskich proponuje swoim klientom wydruk cyfrowy. Ze swojej strony gwarantuje krótkie terminy realizacji zadań, usługi na najwyższym światowym poziomie, a do tego jeszcze konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów dotyczących firmy znaleźć można na stronie internetowej:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • napiszkartke.pl »

  Nasz serwis oferuje swoim użytkownikom zakup kartek pocztowych, kart okolicznościowych, samodzielną wysyłkę zagraniczną już od 3,50zł jak i zlecenie wysyłki przez nasz serwis. To tutaj znajdziecie setki wzorów pocztówek, dotąd nigdzie niespotykanych. Co więcej, jeśli robisz ciekawe zdjęcia albo grafikę i chciałbyś je pokazać większej ilości osób na całym Świecie to zapraszamy do współpracy.
  Cały czas poszukujemy nowych projektów na nasze pocztówki!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hutnicy.eu »

  Hutnictwo wczoraj i dziś, strona dla pracowników Arcelormittal Poland, miłośników historii hutnictwa i Górnego Śląska, zapraszamy na forum hutnicze.
  Na stronie przedstawiamy historię hut jak np. Huta Florian dawniej Falva która niedawno obchodziła 185 - lecie istnienia. Hrabia Karol Łazarz Henckel von Donnersmarck kupił od świętochłowickiego młynarza Antoniego Bendzika gospodarstwo Mniszeniec wielkości 15,8 ha za 800 talarów. W miejscu zlikwidowanego młyna rozpoczęto budowę huty żelaza pod nazwą "Bethlen-Falva", którą ukończono pod koniec lat trzydziestych XIX wieku. Nazwa huty pochodziła od więgierskiego rodu Thurzo Bethlen-Falva, przodków ówczesnego właściciela. Strona hutnicy.eu to miejsce w którym można zobaczyć pocztówki dawnego Górnego Śląska i zakładów w dawnym otoczeniu, nasza strona to również trudna historia naszego regionu. Tragedia Górnośląska obejmowała szereg działań o charakterze zbrodniczym wobec cywilnych mieszkańców Górnego Śląska. Rozpoczęła się wraz z wkroczeniem wojsk radzieckich i polskich pod koniec stycznia 1945 r. na terytorium ówczesnej Prowincji Górnośląskiej. Wiązała się z masowymi mordami, gwałtami, grabieżami i dewastacją materialnego dziedzictwa, tworzeniem przyzakładowych obozów pracy oraz obozów koncentracyjnych, a także z deportacjami do Związku Radzieckiego oraz wysiedleniami Ślązaków zweryfikowanych jako Niemcy.

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z pocztówkami »

  Ten sklep z pocztówkami nawet nie znajduje się za rogiem ulicy tylko jeszcze bliżej Ciebie. Skąd pomysł na sklep z czymś co wydawało by się jest rzeczą archaiczną. Wiele osób uważało, że już nikt nie kupuje pocztówek, co najwyżej jakieś pozdrowienia z wakacji i że sztuka pisania zanika. Wbrew temu co myślą inni stworzyliśmy sklep w którym sprzedajemy pocztówki ale według pomysłów własnych. Wzory i motywy, które sprzedajemy spodobały się wielu osobom w Polsce i za granicą. Wpisaliśmy się jako uczestnik postcrossingu czyli wymiany pocztówek między ludźmi z całego świata i zachęcamy do tego aby jednak dawać o sobie znać, wyrażać siebie, swoje myśli na piśmie i obrazie, pokazać że się o kimś pamięta. Oprócz pocztówek sprzedajemy papeterie, taśmy dekoracyjne, naklejki i inne akcesoria związane z pisaniem.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup militariów, monet, znaczków - Poznań - Klaser 55 »

  Klaser 55 to sklep ulokowany przy ulicy Stablewskiego w Poznaniu, zajmujący się sprzedażą i skupem militariów, znaczków pocztowych, monet, odznaczeń wojskowych oraz antyków. Do skupu można przynieść pamiątki i poddać je profesjonalnej wycenie.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »