Strony związane z hasłem: pod klucz - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pod klucz':

 • DOMY IMPERIAL - JAMNO KOSZALIN. Nowe domy jednorodzinne na sprzedaż. »

  Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w dzielnicy Koszalina - Jamno.nOferujmy na sprzedaż jednorodzinne domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz rezydencje w stanie deweloperskim, z opcją pod klucz. Atuty naszych nieruchomości to atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Jamno oraz usytuowanie domów na przestrzennych działkach o powierzeni od 10 do 35 arów. oddajemy w technologii murowanej, wykorzystując do budowy ekologiczne materiały budowlane.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane i z bali, pielęgnacja zieleni »

  Firma Taxlas istnieje na polskim rynku od 1991r. Organizacyjnie składa się z czterech wydziałów: gospodarki leśnej, konserwacji i pielęgnacji terenów zielonych, usług sanitarno-porządkowych, budowy domów drewnianych i usług stolarskich.

  Firma stawia na jakość oferowanych usług i zadowolenie klienta. Zatrudnia osoby z dużym doświadczeniem i wysokich kwalifikacjach zawodowych.

  Polecamy swoje usługi w zakresie:

  - budowy domów z drewna w systemie szkieletowym i z bali,
  - projektowania małej architektury (ogrody przydomowe, korty tenisowe),
  - wycinki drzew i krzewów,
  - pełnej konserwacji terenów zielonych
  rekultywacji gruntów,
  - wykonawstwa terenów zielonych, ogrodów przydomowych, kortów tenisowych, nawadnianie systemowe terenów zielonych i ogrodów, sadzawek, oczek wodnych, basenów, pergoli i trejaży,
  - usług stolarskich,
  - usług sanitarno-porządkowych.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje - budowa domów, docieplenia »

  Firma jest następcą przedsiębiorstwa działającego w branży od lat 50. Profesjonalnie zajmują się pracami związanymi z elewacją (docieplanie, tynki, ceramiki) oraz pracami ogólnobudowlanymi (remonty, adaptacje, modernizacje).

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Chojnice »

  Firma Budowlana S-BUD wykonuje profesjonalne usługi budowlane na terenie Człuchowa i w promieniu 50 km. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane - budujemy domy od fundamentów po dach. Posiadamy doświadczonych pracowników z branży budowlanej. W zakresie branż hydraulicznej i elektrycznej współpracujemy tylko z doświadczonymi firmami z uprawnieniami. Nasza oferta obejmuje min.: remont, modernizacja budynku, wykończenia wnętrz, układanie kostki granit, układanie glazury, montaż sufitów podwieszanych, tynki gipsowe, malowanie, i inne usługi budowlane. Terenem naszego działania jest Człuchów i okolice oraz następujące miasta i ich okolice: Chojnice, Rzeczenica, Czarne, Okonek, Złotów, Kamień Krajeński, Tuchola, Chojniczki, Polnica. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą. Bezpłatnie wykonamy dla Państwa kosztorys budowlany i wycenę prac. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Na wykonane usługi dajemy gwarancję. Po nas nie będzie trzeba poprawiać.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów jednorodzinnych Wrocław »

  Firma budowlana Manex oferuje kompleksową budowę domu na działkach naszych Klientów. Budujemy nowe domy jednorodzinne w technologi tradycyjnej murowanej z sprawdzonych i markowych materiałów budowlanych bezpośrednio od producenta. Nasze domy są funkcjonalne, solidne, energooszczędne i nie kosztują dużo. Usługę budowy domu dopełnia pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz doradztwo praktyków budowlanych. Wieloletnie doświadczenie i wybudowanie ponad 100 domów umożliwiło naszej firmie stworzenie najbardziej konkurencyjnej oferty budowy domu bez pośredników. Cenę każdego nowego domu ustalamy z klientem indywidualnie na spotkaniach. Wykonujemy takie usługi budowlane jak m.in:
  - prace ziemne
  - wykonanie fundamentów
  - montaż okien
  - docieplenia budynków
  - wykonanie instalacji sanitarnych i grzewczych
  - montaż konstrukcji dachu
  - tynkowanie
  - usługi geodezyjne
  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kupna gotowych projektów budowlanych.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remont domu, mieszkania, apartamentu Warszawa »

  Remont domu, mieszkania, apartamentu w Warszawie. Modernizacja i adaptacja wnętrz mieszkalnych lub użytkowych pod klucz z aranżacją Feng Shui. Urządzanie krajobrazu i ogrodu. Kompleksowe usługi remontowe. Współpraca ze specjalistami w zakresie projektowania i urządzania lokalu oraz bezpośredniego nadzoru autorskiego na terenie budowy.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Wrocław »

  Firma 'Domowa budowa' Wrocław proponuje Państwu budowę nowego domku jednorodzinnego pod klucz na podstawie gotowego projektu, który można zakupić w siedzibie naszej firmy. Ceny budowy domu można negocjować z naszymi doradcami. Nasza firma budowlana oferuje kompleksową budowę domu oraz usługi budowlane takie jak: murowanie ścian, wykonanie fundamentów, docieplenie budynku. U nas mogą Państwo otrzymać dopłatę do domów energooszczędnych nawet w wysokości 50 tys zł. Materiały bierzemy prosto z naszej hurtowni budowlanej. Wszystko bez pośredników!

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Renova szczecin »

  Jesteśmy firmą budowlaną z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wykonaniem wszelkich prac budowlanych dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.

  Głównym profilem działalności jest budowa domów jedno i wielorodzinnych, jak również obiektów przemysłowych.  Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Budując na Państwa zlecenie dom, zajmiemy się realizacją budowy w pełnym zakresie, również pod klucz.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • IBud - remonty, usługi budowlane »

  Zakład budowlany IBud to prace budowlane najwyższej jakości. Jako lider branży budowlanej na rynku lokalnym rozszerzyliśmy zasięg usług na całą Polskę. Budujemy i remontujemy domy, obiekty biurowe oraz inne obiekty. Zarówno w stanie surowym jak i pod klucz. Tworzymy też projekty budowlane, jak i wykonujemy prace przy fundamentach, murowaniu ścian i kominów. Kładziemy panele, glazurę i płytki oraz kostkę brukową. W ofercie również aranżacja wnętrz i konsulting budowlany. Zastanawiając się nad firmą budowlaną do remontu domu pamiętajmy, że efekty jej pracy będą nam towarzyszyć przez całe życie. Ważne jest więc, żeby wybrać jak najlepiej. Ewentualność błędów w przypadku kiepskich wykonawców jest duże i często równa się dodatkowym kosztom. Powierzając naszej firmie prace budowlane, macie Państwo pewność, że wszystko będzie wykonane profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Na naszej stronie www są wszystkie niezbedne informacje oraz galeria naszych dotychczasowych prac. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »