Strony związane z hasłem: podesty ruchome - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'podesty ruchome':

 • Suwnice bramowe »

  Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznej. Zajmujemy się także, konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągniki, żurawie, dźwigi osobowo-towarowe, dźwigi budowlane, podesty ruchome. Oferujemy pomoc zarówno w utrzymaniu urządzeń dźwignicowych w odpowiednim stanie technicznym podczas bieżącej eksploatacji jak i kompleksowe przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • LIFTS.PL - podesty ruchome, podnośniki nożycowe, podnośniki teleskopowe - wynajem, serwis »

  Nasza firma specjalizuje się w wynajmowaniu podestów ruchomych takich jak podnośniki nożycowe, podnośniki teleskopowe oraz ładowarki teleskopowe. Cechuje nas bardzo miła oraz szybka obsługa klienta. Posiadamy podnośniki renomowanych firm jak Genie, JLG, Manitou, które znane są z niezawodności, bezawaryjności oraz łatwości obsługi. Zapewniamy transport oraz serwis podnośników na terenie całej Polski. nPodesty ruchome używane są zazwyczaj do wykonywania montażu konstrukcji dachowych, rynien, pokryć szklanych, prac konserwacyjnych przy elewacjach budynków, montażu i napraw instalacji elektrycznych, wentylacyjnych i przeciwpożarowych. główną zaletą podnośników koszowych jest możliowść przemieszczania sie na stanowisko pracy platformy roboczej wraz z osobami i wyposażeniem. Więkoszość podnośników jest w stanie udźwignąć ciężar od 300 do nawet 700 kilogramów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.lifts.pl w celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe Eddi - nowe i używane, wynajem, sprzedaż. »

  Wózki widłowe nowe i używane. Najpopularniejsze marki wózków:n- Toyota, n- Nissan, n- Komatsu.nnOferujemy wynajem wózków widłowych, podnośników, podestów ruchomych. W sprzedaży również używane maszyny budowlane (koparko ładowarki, minikoparki, walce). nnOferujemy atrakcyjne warunki wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Leasing wózków widłowych. Jesteśmy dealerem firmy AUSA, producenta terenowych wózków widłowych oraz firmy BAUMANN, producenta wózków bocznych.nnW stałej ofercie ponad 150szt. maszyn:n- wózki widłowe czołowen- wózki widłowe bocznen- wózki terenowen- podnośniki teleskopowen- ładowarki teleskopowen- maszyny budowlaneni inne.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rothlehner - podnośniki koszowe, podesty ruchome, zwyżki »

  Nasza firma, Rothlehner - podesty ruchome sp. z o.o. jest częścią niemieckiej grupy Rothlehner - od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w sprzedaży podnośników koszowych, zwyżek i podestów ruchomych. W naszej ofercie znajdują się zarówno podnośniki fabrycznie nowe, jak i używane. Posiadamy przedstawicielstwo wielu renomowanych firm: Podnośniki koszowe GSR i Bronto Skylift montowane na samochodach, zwyżki nożycowe, teleskopowe i masztowe Haulotte i PB Lifttechnik, podesty Denka Lift montowane na przyczepach, podnośniki specjalistyczne i gąsienicowe Falcon Spider oraz BlueLift.
  Równie ważna gałęzią działalności naszej firmy jest wynajem oraz serwis podnośników koszowych, zwyżek i podestów ruchomych.
  Chcesz kupić zwyżkę lub wynająć podnośnik koszowy? Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria Centrum Szkoleń Operatorów »

  Profesjonalne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn budowlanych, urządzeń poddozorowych oraz montażystów rusztowań.
  Szkolimy we wszystkich klasach uprawnień, wydajemy tylko państwowe uprawnienia honorowane w UE.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podnośniki nożycowe »

  Masz do wykonania trudne prace na wysokościach i szukasz sposobu rozwiązania tego problemu, zapraszam na stronę ra-lift.pl. Firma prowadzi kompleksową działalność w zakresie wynajmu wszelkiego rodzaju podnośników koszowych. Do dyspozycji klienta mamy podnośniki koszowe - spalinowe do prac na zewnątrz i podnośniki elektryczne do prac w pomieszczeniach zamkniętych. Co ważne firma Ra-lift dostarcza podnośniki do klienta własnym transportem i oferuje możliwość przeszkolenia w obsłudze.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BAC PODESTY RUCHOME Podnośniki »

  Zainteresowany wynajmem wydajnych ładowarek teleskopowych albo podestów ruchomych? Nie chcesz przepłacać, a oczekujesz najwyższej jakości? To realne, z pomocą firmy BAC Polska, od 2003 roku działającej w tej branży. Przedsiębiorstwo z główną siedzibą w Kostrzynie nad Odrą proponuje między innymi podesty nożycowe, teleskopowe oraz doczepiane. W ofercie też sprzęt, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Firma BAC Polska dysponuje też własnym przewozem niskopodwoziowym, dzięki czemu liczyć można na jeszcze sprawniejszą realizację zlecenia. Osoby zaciekawione szczegółami zapraszamy do odwiedzenia strony

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podesty - olif.pl »

  Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem podestów ruchomych, podnośników przegubowo-teleskopowych oraz ładowarek teleskopowych. Oferujemy wiele modeli maszyn, znanych i szanowanych na rynku marek, takich jak: JLG, Genie, Haulotte, Manitou,maszyny o napędzie elektrycznym oraz spalinowym. Maszyny od 8m roboczych do 43m roboczych. Skupiamy się na stałej, kompleksowej współpracy zarówno z małymi firmami jak i dużymi przedsiębiorstwami o zasięgu ogólnopolskim. Rynek napędza koszty wynajmu, my gwarantujemy atrakcyjne ceny!W okresie obowiązywania umowy wynajmu zapewniamy pełną elastyczność. Czas trwania najmu i stawki dopasowujemy do bieżących potrzeb klientów. Zobacz, różne rodzaje platform roboczych takich marek jak JLG, Genie, Haulotte, Manitou. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy. Zasięg ogólnopolski. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »