Strony związane z hasłem: podsłuch w telefonie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'podsłuch w telefonie':

 • Detektywistyczne »

  Firma z Łodzi oferuje akcesoria detektywistyczne i podsłuchy - sprzedaż urządzeń elektronicznych. Najwyższej klasy sprzęt do pozyskiwania i ochrony informacji - urządzenia wykorzystywane przez agencje ochrony. W ofercie podsłuchy telefonów, spyphone, mikrofon kierunkowy, mikrokamery, mikrosłuchawka, podsłuch GSM i wykrywacz podsłuchów. Przeszkolony personel - zapewniamy też serwis pogwarancyjny. Szpiegowanie komputera, zapraszamy po podsłuchy w telefonie.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • MDSK - sklep detektywistyczny »

  Detektyw zaopatrzy się w sklepie MDSK w szereg urządzeń, które ułatwią pracę i zredukują czas oczekiwania na efekty. Z urządzeń elektronicznych, służących do pozyskiwania i ochrony informacji znajdziemy podsłuchy, kamery szpiegowskie, wykrywacze podsłuchów, itp.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy telefonu GSM, Android, Symbian »

  Oferujemy profejsonalne programy typu SpyPhone dostępne na platformy Windows, Android, Symbian i iOS. Programy są naszego autorstwa dlatego są wyjątkowo bezpieczne i dyskretne. Za użytkowanie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, nie stosujemy także czasowych licencji. Zapewniamy pełną dyskrecję i fachową obsługę

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PODSŁUCH TELEFONU ANDROID »

  Oferujemy aplikację PhoneTrack.pl służącą do zdalnego monitorowania dowolnego telefonu. Jest to oprogramowanie typu SpyPhone na telefony z systemem Android. Wystarczy zainstalować aplikację na wybranym urządzeniu, a kontrola telefonu będzie się już odbywała zdalnie poprzez panel online. Ta niezawodna aplikacja posłuży do kontroli rodzicielskiej, kontroli pracowników oraz szybkiego zlokalizowania telefonu w przypadku zgubienia lub kradzieży.
  Funkcje Phonetrack.pl: lokalizacja telefonu, lista wszystkich połączeń, kopia wiadomości SMS, nagrania rozmów głosowych, historia przeglądarki www, lista kontaktów.
  Zapewniamy fachową obsługę. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuch telefonu »

  Oferta naszej firmy to wysokiej jakości urządzenia podsłuchowe oraz do wykrywania lokalizatorów GPS w samochodach. Nasza firma jest jednym z czołowych dostawców tego typu oprogramowania na polskim rynku. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia, jak podsłuchy radiowe, podsłuchy gsm, wykrywacze podsłuchowe, zagłuszacze gsm-gps. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »