Strony związane z hasłem: podwieszane - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'podwieszane':

 • Zakrembud- Zaklad Remontowo-Budowlany »

  Oferujemy usługi remontowo budowlane w pełnym zakresie wykończenia i remontu wnętrz, a także pod indywidualne projekty, specjalizujemy się w wykonawstwie pomieszczeń sanitarnych. Posiadam certyfikat jakości w układaniu glazury i terakoty oraz białego montażu

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • RadRem-Bud remonty - malowanie - szpachlowanie »


  Serdecznie witamy na stronie firmy RADREM-BUD. Od kilku już lat - w sposob profesjonalny, zajmujemy się szpachlowaniem oraz malowaniem na dużą skalę za pomocą specjalnych agregatów (Graco Mark V Platinum) dzięki czemu, praca wykonywana jest dokładniej i kilkakrotnie szybciej w porównaniu do metod tradycyjnych. Wykonujemy prace w dużych obiektach (hale, magazyny) oraz domkach jednorodzinnych i pojedyńczych mieszkaniach. Wykonujemy także kompleksowe wykończenia salonów firmowych w galeriach handlowych (współpracowaliśmy przez rok z Erą przygotowując 17 salonów na terenie całego kraju). Oferujemy bezpyłową technologię szlifowania ścian (Flex) - dzięki profesjonalnemu sprzętowi usługa jest czysta. dokładna i szybciej wykonywana. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy 100% satysfakcji z naszej pracy i cen. Do 1000 m2 oferujemy usługi na terenie województwa, powyżej 1000 m2 na terenie całego kraju! Chętnie podejmujemy współpracę w charakterze podwykonawcy firm deweloperskich.
  Strona zawiera podstawowe informacje o profesjonalnej firmie remontowej Rad-Rem-Bud i zakresie jej działalności, referencjach, stosowanych materiałach itp.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »