Strony związane z hasłem: pogrzeby - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pogrzeby':

 • Zakład Pogrzebowy Henryk i Marek Kłosek, międzynarodowy przewóz zwłok, trumny, kremacja. »

  O Firmie

  Wiemy, że w najboleśniejszych chwilach naszego życia, w chwili kiedy żegnamy kogoś nam bliskiego potrzebny jest ktoś, kto rzetelnie, solidnie, szybko i dyskretnie pomoże zorganizować tą tak trudną dla Państwa ceremonię, przeprowadzi przez cały proces formalności pogrzebowych i sprawi, że ostatnie pożegnanie nabierze uroczystego charakteru.

  Firma Usługi Pogrzebowe Marek i Henryk Kłosek istnieje od 2004r.

  Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie gminy Rybnik. Realizujemy także zlecenia z terenu całej Polski. Dysponując specjalistycznym transportem oraz fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników jesteśmy gotowi wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie. Główna siedziba firmy mieści się w Kamieniu przy ul. Sąsiedzkiej 12, biuro terenowe mieści się na osiedlu J.Pawła II w Czerwionce, pawilon nr 3. W obydwu biurach oprócz formalności pogrzebowych oferujemy asortyment akcesoriów
  i dewocjonaliów. Współpraca z cenionymi kamieniarzami w regionie
  i najlepszymi kwiaciarniami zapewni Państwu godną oprawę ceremonii.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:
  (032) 421 97 97,
  0 501 338 144.

  Email:

  henryk_klosek@poczta.onet.pl

  biuro@pogrzeby-klosek.pl

  Stale poszerzamy zakres świadczonych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pozegnaj.pl Ogólnopolski Katalog Zrzeszający Firmy z Branży Pogrzebowej »

  Serwis Pozegnaj.pl to pierwszy w Polsce poradnik dla osób, którzy utracili kogoś bliskiego. Za jego pomocą szybko odnajdziemy firmę, która pomoże nam w godnym pożegnaniu tej bliskiej osoby, jak i odnajdziemy różne porady tak bardzo pomocne w tych rudnych chwilach. W katalogu znaleźć można np. zakłady pogrzebowe, które to zazwyczaj zajmują się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowej, jak i hotele, restauracje oferujące organizację styp. Znaleźć można również zakłady kamieniarskie oferujące szeroki asortyment nagrobków.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe »

  Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi pogrzebowe. Organizujemy pochówek, pomagamy rodzinie zmarłego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży co potwierdza satysfakcja klientów. Nasz firma mieści się w Gdyni na ulicy Witomińskiej 42.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Gdynia »

  Kompleksowe usługi pogrzebowe oferuje Zakład Pogrzebowy CONCORDIA. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony personel. Lokalizacja: GDYNIA. Szeroki wybór trumien, urn i nagrobków, przewóz zwłok, własna chłodnia.Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy »

  Zakład pogrzebowy Chejron oferuje Państwu kompleksowe usługi związane z pochówkiem zmarłych. Zajmujemy się organizacją pogrzebów i pomocą rodzinie zmarłego. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz przeszkolenie. Usługi które świadczymy są najwyższej jakości.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy »

  Zakład Pogrzebowy w Kórniku. Kompleksowe Usługi Pogrzebowe - Monika Orlewicz. Transport zwłok, trumny, kwiaty, klepsydry, oprawa ceremonii pogrzebowej. Załatwiamy wszystkie formalności pogrzebowe. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Pogrzebowe Jabłeka - Łaziska Górne »

  Całodobowe i kompleksowe Usługi Pogrzebowe, kremacyjne oraz bezgotówkowe.
  Firma Usług Pogrzebowych „JABŁEKA” została założona w 1992 roku przez Tadeusza Jabłeka mającego już wieloletnie doświadczenie w tej branży. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat zostało przekazane synowi Krzysztofowi, który w 2000r. przejął prowadzenie firmy. Dzięki długoletniej działalności firmy zdobyliśmy doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych usług. Staramy się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służąc pomocą w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Rozumiemy potrzeby rodzin osób zmarłych i wychodząc naprzeciw organizujemy pogrzeby kompleksowo i bezgotówkowo. Naszą dewizą jest jakość profesjonalizm i uczciwość.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe »

  Szukam kompleksowego zakładu pogrzebowego w swoim mieście ? Wejdź na Uslugipogrzebowe.com.pl - znajdziesz tutaj listę domów pogrzebowych z całej Polski - posiadamy także spis pozostałych firm z branży funeralnej.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona o tematyce pogrzebowej »

  Na naszym serwisie znajdziesz przydatne informacje dotyczące pogrzebów oraz chowania zmarłych (cała historia i tradycja pogrzebowa). Znajdziesz również informacje jak radzić sobie ze śmiercią bliskich osób. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atena II - Usługi Pogrzebowe Legnica »

  Zakład Usług Pogrzebowych Atena II w Legnicy - Świadczymy usługi w zakresie: Kompleksowa organizacja pogrzebów, sprzedaż trumien, przwozy zmarłych 24 h, przewozy międzynarodowe (Europa), kremacje, wieńce, wiązanki pogrzebowe.
  Świadczymy usługi na terenie gmin: Legnica, Lubin, Chocianów, Chojnów, Miłkowice, Krotoszyce, Ruja, Legnickie Pole, Złotoryja.

  Nasz zakład mieści się w Legnicy przy ulicy Wrocławskiej 145 (naprzeciwko Cmentarza Komunalnego, na wysokości bramy głównej).
  Kontakt telefoniczny (dyżur całodobowy): 76 58 49 577

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI POGRZEBOWE OBOL transport zwłok »

  Trójmiejski zakład pogrzebowy, Obol, posiadający dwie filie w Sopocie i Gdańsku proponuje całościową organizację ceremonii pogrzebowych. Do swojej pracy podchodzimy z należytym szacunkiem i czcią. Gwarantujemy rodzinie osoby zmarłej pomoc w uregulowaniu wszystkich formalności. Zajmujemy się odbiorem i transportem zwłok na terenie całego kraju. Gwarantujemy kompetentne przygotowanie ciała osoby zmarłej, kwiaty i oprawę muzyczną. W ofercie posiadamy duży wybór trumien różnego typu oraz urn. Zapewniamy transport żałobników w czasie uroczystości żałobnych. By nie zaprzątać niepotrzebnie pogrążonych w żałobie bliskich prowadzimy bezgotówkowe rozliczenia z Zakładem Usług Społecznych. Dołożymy wszelkich starań aby te trudne chwile przebiegły bez dodatkowego stresu związanego z formalnościami żałobnymi. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U Crist - Przewóz osób, wynajem busów Tychy, usługi transportowe »

  Usługi transportowe, przewóz osób, wynajem busów F.H.U. Crist z siedzibą w Tychach świadczy usługi licencjonowanego przewozu osób na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu miłą i profesjonalna obsługę oraz wysoki komfort podróżowania. Pragnąc spełnić Państwa oczekiwania, dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta spełniała wymagania pod względem finansowym oraz uwzględniała osobiste uwarunkowania. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, uwzględniając wszystkie oczekiwania i wymogi naszych Klientów. Zależy nam, aby każde zlecenie było wynikiem partnerskiego porozumienia co w efekcie może stać się początkiem długoletniej współpracy. Przede wszystkim cenimy sobie bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do tego co robimy dlatego samochody, którymi dysponujemy pozwalają na komfortowe i bezpieczne podróżowanie, posiadają klimatyzację, fotele z indywidualną regulacją położenia, system nagłośnienia oraz są regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym. Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia na prowadzenie działalności- przewozu osób. Systematycznie nasi kierowcy przechodzą szkolenia z zakresu przewozu osób. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • D. Szwed - transport zwłok »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu pogrzebowego Dariusza Szweda, jaki odnajdą Państwo w Grodzisku Mazowieckim. Staramy się całościowo zorganizować każdą ceremonię pogrzebową oraz wspierać krewnych zmarłej osoby. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam oferować wysoki standard usług. Dbamy o odpowiedni przewóz oraz przygotowanie ciała zmarłego do pochówków. Organizujemy ceremonie w przeróżnych obrzędach religijnych, a także kremacje. Proponujemy pomoc w zakupie trumien albo urn, wieńców i wiązanek, odzieży żałobnej oraz innych produktów pogrzebowych. Tworzymy nekrologii. Udzielamy rzeczowych odpowiedzi na każde Państwa pytanie w kwestii pogrzebu. Gwarantujemy całodobowy kontakt telefoniczny z naszym zakładem. Szczegółowe wiadomości na temat firmy oraz jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELIZJUM S. PIOTROWSKA zakład pogrzebowy warszawa »

  Wszechstronna specjalność działań a również wysoka kultura osobista i różnorodne doświadczenie kadry współpracowników to niektóre z cech pozytywnie odróżniających warszawski Zakład Usług Pogrzebowych „Elizjum”. Firma realizuje pełny przebieg pochówku osób zmarłych - począwszy od dopełnienia żądanych formalności i transportu ciała, poprzez sprzedaż trumien i urn (razem z możliwym zrealizowaniem kremacji) oraz wywieszenie klepsydr aż po ubieranie i kosmetykę zmarłych. prócz tego firma pozwala skorzystanie z ponadprzeciętnej oprawy muzycznej w czasie przebiegu samej ceremonii na cmentarzu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Horus – Zakład Pogrzebowy w Szczecinie »

  Salon pogrzebowy Horus w Szczecinie realizuje zlecenia organizacji pogrzebów w różnych obrządkach. Na liście usług znajdują się też kremacje, ekshumacje i przewóz zwłok. Oferujemy pomoc przy załatwianiu formalności związanych z organizacją pochówku czy uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Posiadamy akcesoria funeralne: trumny i urny, odzież pogrzebową, kwiaty i wieńce pogrzebowe, pamiątki. Na pogrzeby w Szczecinie oferujemy oprawę muzyczną oraz namiot i windę pogrzebową. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla wygody Państwa udostępniliśmy całodobowy numer telefonu. Wykwalifikowany personel z wysoką kulturą osobistą gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy - lethewarszawa.pl »

  Lethe to zakład pogrzebowy działający w Warszawie. Nasze usługi pogrzebowe pomagają Państwu pożegnać się ze zmarłymi we właściwej atmosferze. Proponujemy kremację zwłok, przejmujemy na siebie odpowiedzialność za dopełnienie pogrzebowych formalności i gwarantujemy transport zmarłych, w tym międzynarodowy. Nasz zakład odbiera zapytania przez całą dobę.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady pogrzebowe Tychy - Łukawski »

  Posiadamy wszystkie niezbędne środki do prowadzenia profesjonalnych usług pogrzebowych o najwyższych standardach. Dbamy o to, aby ostatnie pożegnanie było zawsze godne i pełne powagi, aby ta chwila została w pamięci bliskich. W naszym mieście jesteśmy cenionym zakładem pogrzebowym. Od wielu lat świadczymy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »