Strony związane z hasłem: półmaraton - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'półmaraton':

 • Enduhub - wyniki maratonu »

  Portal Enduhub gromadzi wyniki półmaratony, wyniki triathlonu i innych sportów biegowych. Pozwala biegaczom na dzielenie się swoimi osiągnięciami i wzajemne wspieranie w kolejnych sportowych wyzwaniach. Publikuje też relacje z imprez takich sportów, jak np. kolarstwo czy ironman.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Haterunning.pl »

  Blog o bieganiu, prowadzony przez biegacza, który z nieznanych powodów zaczął biegać i biega dalej, mimo że nienawidzi biegać. Strona traktuje o niedogodnościach podczas treningów biegowych w mieście - o walce ze skrzyżowaniami, czerwonymi światłami, ślepymi pieszymi, rozbrykanymi dzieciakami, rowerzystami niedzielnymi, psami i ich właścicielami. O bieganiu w zimnym deszczu, upalnym słońcu, mrozie, skwarze. O bieganiu po kałużach, błocie, krzywych chodnikach gdy plucha i wiatr, albo totalna flauta. O bieganiu ze źle założonymi i obsuwającymi się co chwilę słuchawkami, o wkurzającej muzyce, innym razem o nudnej do bólu ciszy. Jakie jest prawdopodobieństwo, że uda się wyjść i przebiec bez żadnych komplikacji? Małe.

  Blog został założony, żeby dać upust emocjom i podzielić się ze światem tym, z czym zmaga się biegacz, który nie lubi biegać i podczas treningu przyjemność czerpie głównie z dobiegnięcia do domu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »