Strony związane z hasłem: pomoce naukowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pomoce naukowe':

 • Wallenrod.pl - podręczniki szkolne, pomoce naukowe, literatura dla dzieci i młodzieży »

  Księgarnia internetowa Wallenrod.pl to przede wszystkim literatura edukacyjna dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach kształcenia tj. przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum. Posiadamy w ciągłej sprzedaży podręczniki szkolne, lektury oraz niezbędne pomoce naukowe dla uczniów i nauczycieli tj. atlasy, mapy, opracowania, testy egzaminacyjne, słowniki i encyklopedie. W ofercie także bogaty wybór podręczników do nauki języków obcych oraz multimedialnych pomocy naukowych, a także atrakcyjne pomoce dla uczniów przygotowujących się do matury 2010.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Asko - Pomoce Dydaktyczne »

  Oferujemy pomoce dydaktyczne, pomoce szkolne, pomoce naukowe dla szerokiego grona odbiorców: przedszkoli, szkół, uczelni, oraz firm.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące pomoce: tablice szkolne, przybory tablicowe, ekrany, rzutniki, projektory, gabloty, modele anatomiczne, fantomy, mikroskopy, preparaty mikroskopowe, globusy, mapy, plansze, foliogramy, bryły geometryczne, liczmany, sprzęt optyczny, wagi, filmy edukacyjne, programy multimedialne oraz wiele innych.
  Pomoce dydaktyczne obejmują takie przedmioty nauczania jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, przyroda, geografia, historia, język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, nauczanie zintegrowane.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • 2 Wojna Światowa - mój blog »

  Na stronie znajdują się historie osób które przeżyły 2 Wojnę Światową a także rożnego rodzaju przypowiastki i opowiadania o których się dowiedziałem przesiadując w bibliotekach.
  Zapraszam również do zapoznania się ze wspomnieniami, np: historii rodziny Paderewskich których los na zawsze połączył z wojną.
  Dodatkowo pojawiające się na blogu informacje okazjonalnie dotyczą Pierwszej Wojny Światowej.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne Dla Szkół »

  Pomoce Dla Szkół to sklep oferujący kompleksowe wyposażenie w pomoce naukowe, plansze, materiały dydaktyczne do zajęć zintegrowanych. pomoce szkolne, pomoce dydaktyczne, menis, plansze, podręczniki, mapy, filmy, przybory, tablice, mikroskopy, modele programy, multimedia, odczynniki, wyposażenie, gabloty, okazy, fantomy, atlasy, stojaki, portrety, foliogramy, akcesoria, mierniki, zestawy badawcze, wagi, kompasy, JĘZYK POLSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, HISTORIA, WOS, GEOGRAFIA, BIOLOGIA, MATEMATYKA, ASTRONOMIA, FIZYKA, CHEMIA, INFORMATYKA, RELIGIA, MUZYKA, PLASTYKA,pomoce, naukowe, fantomy, mapy, mikroskopy, tablice, plansze, nauczanie zintegrowane, pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe, pomoce szkolne, materiały dydaktyczne, zabawy dydaktyczne, pomoce edukacyjne, zajęcia dydaktyczne, plansze dydaktyczne, pomoce dydaktyczne matematyka, pomoce dla przedszkoli, pomoce dydaktyczne dla nauczycieli, szkolne pomoce dydaktyczne, pomoce dydaktyczne dla szkół, pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce naukowe Edutop »

  Oferujemy pomoce naukowe do wszystkich przedmiotów. Nasza oferta skierowana jest do placówek oświatowych,firm oraz osób prywatnych.Współpracujemy z najlepszymi firmami.Proponujemy kompleksowe rozwiązania.Nasza oferta jest pewna i sprawdzona.
  Proponujemy pomoce dydaktyczne do wszystkich przedmiotów,wyposażenie oraz nowoczesne technologie edukacyjne.Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem tablic interaktywnych Promethean i Onfinity.
  Firma istnieje od 1997 roku i nasze doświadczenie pozwala na zaprezentowanie przemyślanych rozwiązań.Na stronie znajduje się część naszej bogatej oferty. Między innymi bryły, mikroskopy, plansze, modele chemiczne, odczynniki, tablice korkowe i interaktywne, pomoce do nauczania zintegrowanego i wiele więcej.
  Bardzo dbamy o zadowolenie naszych klientów i rozwój firmy dlatego będziemy wdzięczni za przesłanie wszelkich sugestii i uwag które pomogą nam lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne »

  Firma JANGAR - najlepsze szkolne pomoce naukowe dydaktyczne i edukacyjne. Z nami edukacja przyrodnicza, środowiskowa to czysta przyjemność. Monitoring przyrodniczy, badanie gleby, wody tylko z Jangar - edukacja ekologiczna. Dostarczamy mikroskopy, preparaty mikroskopowe i inne pomoce dla dzieci, szkół i przedszkoli.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LanguageCafe »

  We speak english.
  Czy wiesz co to znaczy? Jeśli nie to koniecznie musisz się z nami spotkać. Dziś język angielski jest podstawą by znaleźć pracę lub wyjechać za granicę.
  Wraz z naszą szkołą, bardzo szybko i efektywnie nauczysz się zarówno angielskiego jak i czeskiego.
  Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eureka Pomoce Dydaktyczne i Pomoce Szkolne »

  Sklep internetowy Eureka oferuje: pomoce dydaktyczne, pomoce szkolne, plansze dydaktyczne, tablice szkolne, gabloty, mikroskopy, modele anatomiczne, bryły geometryczne, fantomy, dygestoria, foliogramy, nowoczesne i tradycyjne pomoce szkolne.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • FORMA SYSTEMY PROMOCJI PRODUKTU »

  Forma systemy promocji produktu www.superforma.pl. Jeśli potrzebujesz cokolwiek z plastiku, kartonu, drewna i stali, to dobrze trafiłeś! Oferujemy unikatowe i nowatorskie rozwiązania! Potraktujemy Twoje potrzeby indywidualnie! Dzięki nam Twój produkt zyska wyjątkową promocję dopasowaną do Twoich możliwości i celów! Mamy pomysły, na które inni nie wpadną i doświadczenie którego nie zdobędą! Projektujemy odważnie i nowocześnie. Produkujemy tak, by zwiększyć Twoją sprzedaż i prestiż marki. Zaufali nam klienci wielu branż. Docenili fachowcy i jury licznych targów i konkursów. A jeśli nie jesteś pewny czy można to zrobić – my na pewno to zrobimy! www.superforma.pl.
  (tworzywa sztuczne, karton, stal, drewno, pianki, usługi poligraficzne, forma, forma trójmiasto, systemy promocji produktu, forma miszewko, superforma, reklama)

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne, szkolne - EduSklep »

  Sklep internetowy EduSklep oferuje bogaty wybór pomocy naukowych, dydaktycznych i szkolnych, a także wyposażenie szkół i przedszkoli. Oferuje asortyment do wszystkich typów zajęć dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGARNIA BYDGOSZCZ materiały metodyczne »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję internetowej Księgarni Pedagogiczno- Szkolnej z siedzibą w Bydgoszczy. W ciągu kilku lat działalności na rynku udało nam się zgromadzić spore grono zadowolonych stałych Klientów. Ciągle poszerzamy nasz asortyment, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów o najróżniejszych gustach i potrzebach. Sprzedajemy różnorodne wydawnictwa, jakie maja na celu pomoc nauczycielom w przygotowaniu się do pracy z dziećmi prowadzenia ciekawych i wartościowych zajęć. Odnajdziecie Państwo u nas także wszystko, co niezbędne każdemu uczniowi w szkole- lektury szkolne dla przeróżnych grup wiekowych, podręczniki do przeróżnych programów edukacyjnych, a również encyklopedie, słowniki atlasy i leksykony. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie można bliżej zapoznać się z aktywnością naszej jednostki.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS »

  Cezas to Centrum Zaopatrzenia Szkół i Przedszkoli oferujące szeroki wybór pomocy naukowych, mebli, sprzętów przeznaczonych do placówek edukacyjnych. Asortyment sklepu internetowego Cezas obejmuje między innymi meble przedszkolne i szkolne, sprzęt sportowy, biurowy, audiowizualny, artykuły biurowe. Zakupić można też pomoce dydaktyczne do wszystkich przedmiotów, tablice szkolne i interaktywne, instrukcje BHP, tabliczki. Zapraszamy do Centrum Zaopatrzenia Szkół i Przedszkoli!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Edukacyjna »

  Oficjalna księgarnia internetowa wydawnictw MAC Edukacja oraz JUKA. W ofercie Księgarni znajdziecie Państwo podręczniki, książki, poradniki metodyczne i pomoce dydaktyczne.
  Księgarnia Edukacyjna jest internetową platformą sprzedażową Grupy Edukacyjnej S.A. Mając ponad 20-letnie doświadczenie jednego z wiodących wydawców edukacyjnych w kraju wiemy, że kluczem do efektywnej pracy z dzieckiem są przede wszystkim podręczniki i dobre podstawy metodyczne, ale również nowoczesne technologie, rozwijające zainteresowania ucznia pomoce dydaktyczne i otoczenie stymulujące zmysły.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Streszczenie Lalki »

  "Lalka" Bolesława Prusa, pozycja obowiązkowa każdego maturzysty. Nasze streszczenie zostało przygotowane przez korepetytora z wieloletnim doświadczeniem, osobę, która zna kryteria oceniania i wie jakie informacje są niezbędne do osiągnięcia wysokich wyników na egzaminie dojrzałości. Tekst został wydany na wolnej licencji, dzięki czemu może być łatwo kopiowany i modyfikowany.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki przedszkolne i szkolne - wsip.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. WSiP w swojej ofercie posiada podręczniki i materiały edukacjyjne do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych (liceum, technikum, zasadnicza szkoła zawodowa). Nauczycielom zapewniamy wsparcie w procesie przygotowania uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury ze wszystkich przedmiotów. Zachęcamy też nauczycieli do wypełnienia deklaracji nauczycielskiej!

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Triopolska - Pomoce szkolne »

  Sklep internetowy oferujący pomoce dydaktyczne dla szkół w tym akcesoria do nauki matematyki, biologii, geografii a także języków obcych i pozostałych przedmiotów szkolnych. W ofercie sklepu znajdują się także sprzęt sportowy.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »