Strony związane z hasłem: pompy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pompy':

1 · 2 · następna strona »
 • Hydrotech J. Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Usługi sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Hydraulika siłowa. Produkcja siłowników hydraulicznych, budowa zasilaczy hydraulicznych, okuwanie hydraulicznych przewodów wysokociśnieniowych. W ofercie także: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze i inne elementy hydrauliki siłowej.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie »

  CAZ BUD serwis 24h dla stałych klientów. Warszawa i okolice Autoryzowany Buderus Viessmann Weishaupt Richmond Junkers serwis instalator partner handlowy Instalacje i urzadzenia gazowe ogrzewania olejowe hydrauliczne sterowane elektronicznie domowe gastronomiczne przemysłowe

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy membranowe WILDEN »

  Wilden jest największym na świecie producentem pomp pneumatycznych. Pompy membranowe Wilden, dzięki niezawodnej konstrukcji i prostej budowie, są jednymi z najpowszechniej stosowanych pomp na rynku. Do zalet pomp Wilden należą między innymi: bezpieczna praca „na sucho”, pompowanie mediów lepkich lub zawierających cząstki stałe, duża głębokość zasysania, niskie ciśnienie startowe, a także łatwość i szybkość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji wynikające z małej ilości części zamiennych. Dostępne są pompy: łączone obejmami lub skręcane śrubami, pompy sanitarne, pompy z certyfikatem ATEX oraz pompy wysokociśnieniowe o przełożeniu 2:1, 3:1, 13:1 oraz 26:1.
  Od 1 stycznia 2008 roku wyłącznym przedstawicielem firmy Wilden w Polsce jest Tajfun Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z profesjonalną kadrą, będąca częścią międzynarodowej grupy. Nasi pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznych pomp membranowych, pozostają do Państwa dyspozycji. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze pomp, zapewniamy szybką i terminową dostawę.

  Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w pompach Wilden pozwalają na ich zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

  Konstrukcja pompy membranowej Wilden jest bardzo prosta, co ma wpływ na niskie koszty eksploatacji. Pompy pneumatyczne Wilden doskonale sprawdzają sie w przemyśle chemicznym, ceramicznym, spożywczym, kosmetycznym, petrochemicznym, czy papierniczym.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OASE - autoryzowany sklep internetowy, filtry oase, pompy oase, akcesoria »

  Firma OASE Warszawa - autoryzowany sklep internetowy firmy OASE - pompy i filtry do oczek wodnych i stawów. Oświetlenie i akcesoria do oczek wodnych - geomembrana EPDM. Ogrody i oczka wodne, stawy kąpielowe, fontanny i elementy wodne do ogrodów i wnętrz.

  Oferta firmy OASE Warszawa:
  - pompy Oase do oczek wodnych i stawów
  - filtry Oase do oczek wodnych
  - akcesoria, skimery, lampki do stawów
  - folia do oczek i EPDM Oase Pond Liner
  - instalacja i sprzedaż pomp i filtrów
  - systemy filtracyjne z gwarancją czystej wody

  Dla stałych klientów i wykonawców ogrodów oferujemy wysokie rabaty. Przeprowadzamy szkolenia dla instalatorów.

  OASE - autoryzowany sklep internetowy
  ul.Zagięta 4a, 04-847 Warszawa
  506 648 205‎
  http://www.oczka-wodne.com

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hoffman Diesel Serwis - Rzeszów »

  Hoffman Diesel Serwis w Rzeszowie oferuje naprawę i regenerację wtryskiwaczy HDI, Common Rail oraz pomp wtryskowych. Sprzedaż i naprawa wtryskiwaczy. Naprawa silników diesla oraz silników benzynowych. Specjalizujemy się w diagnostyce pomp wtryskowych, wtryskiwaczy oraz ich naprawie i regeneracji. Sprzedaż części zamiennych do silników diesla, części Bosch i innych.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baseny »

  Firma Starpool jest liderem wśród producentów zajmujących się produkcją basenów gotowych. Doskonale wyposażony zakład produkcyjny opisywanej firmy znajduje się w Falmirowicach. Na dużej powierzchni produkcyjno – magazynowej produkowane są za pomocą nowoczesnych urządzeń, wysokiej jakości baseny kąpielowe. Są one produkowane z doskonałej klasy materiałów. Zastosowanie w pełni bezpiecznych dla człowieka żywic poliestrowych oraz żelkotów, pozwala tworzyć baseny kąpielowe które charakteryzują się doskonałą gładkością i stylowymi kształtami, które mogą być dowolnie formowane. Dzięki tym materiałom powłoka basenu jest odporna na odkształcenia powstałe w wyniku wysokiej temperatury. Wytwarzane przez ten zakład baseny kąpielowe mogą być również wykorzystywane przez osoby nie potrafiące pływać. Umożliwia to zastosowanie między innymi siedzisk, na których można odpocząć podczas przebywania w basenie. Starpool to nie tylko baseny kąpielowe. Firma ta zajmuje się produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju akcesoriów basenowych. Zaliczyć do nich można między innymi układy filtrujące, pompy wodne oraz systemy ogrzewania basenów. Dodatkowo zakład zajmuje się również produkcją urządzeń do masażu wodnego, takich elementów jak poręcze i prysznice, a także akcesoriów do czyszczenia oraz oświetlania basenów. Starpool posiada robiącą wrażenie ekspozycję, w której prezentowane są baseny kąpielowe wytwarzane w zakładzie. Pozwala, to na szczegółowe zapoznanie się z produktem przed jego zakupem.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • DANPOL Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej »

  Danpol Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej istnieje na rynku od 1988r. Jako firma inżynieryjna zajmujemy się doborem, sprzedażą i montażem urządzeń firmy Danfoss. Posiadając status Autoryzowanego Centrum Dystrybucji Danfoss swymi działaniami obejmujemy działy:

  Ciepłownictwo: oferujemy automatykę, kompaktowe węzły, komponenty do kotłów i regulatory na parę. Wykonujemy montaże instalacji c.o. i c.w.u w budynkach wielo- i jednorodzinnych. Sprzedaż i montaż pomp ciepła powietrznych oraz gruntowych.

  Armatura wodno-ściekowa obejmuje dostawę przepustnic, zaworów zwrotnych także antyskażeniowych oraz zaworów regulacyjnych i izolatorów przepływu.

  Dla przemysłu proponujemy urządzenia kontrolno pomiarowe: presostaty, termostaty, przetworniki ciśnienia i temperatury, a także zawory elektromagnetyczne i aparaturę łączeniową NN.

  W dziedzinie napędów i sterowania oferujemy układy łagodnego rozruchu i przetwornice częstotliwości. Dedykowane aplikacjom falowniki wykazują się długą i niezawodną pracą. Mając niezbędną wiedzę i doświadczenie zajmujemy się ich doborem, sprzedażą, programowaniem i montażem. Współpracujemy także z firmami: EMEC (pompy dozujące), Siemens i ENDRESS+HAUSER (przepływomierze).

  Kompetencja i odpowiedzialność to atuty, które decydują, że Klienci chętnie nawiązują z nami stałą współpracę. Posiadamy własny magazyn, sprzedaż standardowych urządzeń realizujemy w 24h na terenie całego kraju.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sanitek Sklep Hydrauliczny »

  Sklep z artykułami hydraulicznymi i sanitarnymi.W naszej ofercie Znajdą Państwo urządzenia i materiały niezbędne do wykonania ogrzewania,wyposażenia łazienki i kuchni,przyłączy gazowych,oraz nawodnień w budynkach mieszkalnych i biurowych.Współpracujemy tylko ze znanymi producentami.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • San-Rem »

  Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną nowoczesnych systemów grzewczych oraz artykułów instalacyjno-sanitarnych. Wśród produktów znajdą Państwo wyroby wielu uznanych na świecie firm. Wszystkie produkty są towarami gwarantowanej jakości.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy WILDEN - Wildschek Polska »

  Wildschek Polska od wielu lat prowadzi dystrybucję pomp amerykanskich oraz części do pomp firmy Wilden ® . Naszym klientom dostarczamy najwyższej technologicznie jakości części produkcji USA . Jesteśmy czołową firma zaopatrujaca firmy polskie w czesci do pomp WILDEN ...

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technologie galwaniczne, pompy »

  Firma Galvanopartners od wielu lat dostarcza dla przemysłu trwałych i wytrzymałych rozwiązań. Dzięki ciągłemu testowaniu w firmowych laboratoriach przeprowadzane przez nas procesy galwanizacyjne, jak również produkcyjne. Zatrudniamy całą rzeszę profesjonalnych inżynierów, mechaników i informatyków. Dzięki nowoczesnej technologi badamy przepływy i prowadzimy inne badania wytrzymałościowe i prewencyjne - wykorzystujemy do tego technologie galwaniczne. Obecnie w naszej ofercie znajduje się cała gama produktów poczynając od filtrów galwanicznych, wirówek galwanicznych przez pompy oraz nowoczesne pompki dozujące. W naszej ofercie znajdują się technologie galwaniczne i produkty takich firm jak: Macdermid, Siebec, Emec.

  Dzięki nowoczesnym inwestycjom nasza firma wciąż znajduje się w gronie najprężniej rozwijających się na polskim rynku dostawców technologii galwanicznych oraz pomp. Wielokrotne odznaczenia z dziedziny mechatroniki oraz nagrody na międzynarodowych targach czynią z nas firmę rozpoznawalną. W rozwoju naszego laboratorium badawczego stanowiącego dla naszych kontrahentów miejsce do poznawania i odkrywania nowoczesnych rozwiązań, a dla nas stanowiącego bazę badawczo technologiczną, duże znaczenie miały środki zewnętrzne i dofinansowania. trudno produkować nowoczesne filtry galwaniczne czy wirówki galwaniczne, bez technologii pomp dozujących czy innych rozwiązań nowoczesnej galwanizerki.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.aquatic.com.pl »

  Firma aquatic specjalizuje się w budowie basenów kąpielowych zewnętrznych ogrodowych jak również wewnętrznych. Realizuje inwestycje od projektu do pełnego wykończenia. W swojej ofercie posiada również wanny spa z hydromasażem, zadaszenia basenowe, stacje uzdatniania wody oraz chemię basenową

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SOBIK - sklep z kotłami C.O. »

  W naszej ofercie znajduje się duża gama kotłów, grzejników, bojlerów, sterowników oraz dmuchaw. Zapraszamy również do naszego punktu sprzedaży, gdzie znajdą Państwo jeszcze większy asortyment. Poprzez wysoką sprzedaż możemy Państwu zaoferować atrakcyjne ceny naszych produktów. Postaw na sprawdzone, markowe produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akabe - Wertykulatory, kosiarki, odśnieżarki, pompy, pilarki »

  Firma zajmuje się internetową sprzedażą sprzętu do ogrodu jak i do domu. Współpracują z największymi dostawcami i producentami maszyn. W ofercie posiadają: kosiarki, glebogryzarki, wertykulatory, traktorki, pilarki oraz inne urządzenia ogrodowe. W ofercie posiadają także traktorki ogrodowe z kompletnym wyposażeniem.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalimpex - części zamienne do ciągników »

  P.P.H.U. Metalimpex to przedsiębiorstwo posiadające rozbudowany park maszynowy. Zajmują sie produkcją części zamiennych do ciągników, kolumn hydraulicznych a także oferują usługi obróbki skrawaniem metali.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze - Generatory prądu »

  Nasza firma zajmuje się dostawą systemów gwarantowanego zasilania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo agregaty prądotwórcze o różnych mocach oraz różnej specyfikacji. Agregaty prądotwórcze na bazie silników diesla (Perkins, Volvo, Yanmar, Deutz, Lombrdni, Mitsubishi, ... itd.) oraz benzynowych (Vanguard, Honda, Subaru Robin, Kohler, Mitsubishi). Agregaty prądotwórcze w obudowie wyciszonej i w wersji otwartej. Generatory prądotwórcze stacjonarne oraz przenośne. W ofercie również Motopompy, Agregaty spawalnicze (motospawarki), Agregaty Traktorowe (generatory napędzane wałkiem ciągnika rolniczego - WOM), Najaśnice (maszty oświetleniowe, systemy oświetlenia diodowo – akumulatorowego), ...

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Topfinish - sprężarki »

  Firma Topfinish zajmuje się sprzedażą narzędzi, maszyn i urządzeń, które wykorzystywane są w malarniach, lakierniach i stolarniach. Topfinish oferuje unikalną technologię odzysku farb typu coolac, prolac i dynflow. Ponadto sprzedaje sprężarki, pistolet lakierniczy różnego rodzaju, szlifierki, pompy, agregaty malarskie.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma TRANSTOOLS - Wiertarki Udarowe Pneumatyczne »

  Firma Transtools Sp. z o.o. aktualnie zatrudnia ponad 100 pracowników. Główny obszar działania tej firmy to: produkcja silników wielkotłoczkowych oraz części zamiennych, takich jak: cylindry, tłoczki oraz kule wycofujące. W zakresie usług firma posiada także serwis urządzeń takich jak: pompy Linde, pompy Hydromatlik, pompy Rexroth, silniki Parker, silniki Linde oraz silniki Rexroth.
  Transtools Sp. z o.o. swoją siedzibę ma w Lublinie i działa od 1994 roku. Oferta firmowa obejmuje również takie urządzenia jak: wiertarki, części zamienne Linde, szlifierki, części zamienne Rexroth, młoty, wiertarki udarowe pneumatyczne, zestawy do stopowania czynnych rurociągów, szlifierki kątowe pneumatyczne. Od lat naszymi głównymi nabywcami są reprezentanci branży gazowniczej i drogowo-budowlanej. Produkujemy także maszyny łącznie z częściami zamiennymi na potrzeby hydrauliki siłowej.
  Naprawy silników hydraulicznych to jeden z najważniejszych zakresów naszych działań. W zakładzie także naprawy pomp hydraulicznych cieszą się znacznym zainteresowaniem. Wszystkie urządzenia po naprawie sprawdzane są na skomputeryzowanym stanowisku kontrolnym. Każdy klient, który potrzebuje takich urządzeń i narzędzi jak: części zamienne do pomp hydraulicznych, szlifierki kątowe, klucze udarowe pneumatyczne, oczyszczarki igłowe, piły taśmowe hydrauliczne albo piły taśmowe pneumatyczne bez problemu dostanie je u nas.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy »

  Bosch Diesel Center - klikawa, Lubelskie - warsztat specjalizuje się w diagnostyce, naprawie wtryskiwaczy, pomp wtryskowych oraz pompowtryskiwaczy najnowszej generacji. Kompleksowa obługa silników Diesel w samochodach osobowych, ciążarowych, maszynach budowlanych.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cylindry »

  Hydraulika siłowa - zakłady Hydrauliki Siłowej z ponad 100 letnią tradycją. Grupa Kapitałowa Complex - spełnienie wszystkich wymagań. Firma oferuje reduktory do wiertnic, przekładnie hydrokinetyczne i kątowe. W ofercie też cylindry hydrauliczne, rozdzielacze, zawory, tuleje łożyskowe, siłowniki hydrauliczne oraz zaciski i pompy hamulcowe do maszyn budowlanych. Zapraszamy po zmienniki momentu, reduktory do urządzeń wiertniczych części do ładowarek, podkładki i nakrętki łożyskowe oraz inne części zamienne do maszyn budowlanych.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »