Strony związane z hasłem: ppoż - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ppoż':

 • GLASSPOL.pl pustaki szklane, luksfery E 60 EI 30 i EI 60 »

  GLASSPOL.PL to importer pustaków szklanych glassblocks francuskich La Rochere, dystrybutor luksferów Vitrablok, Vetroarredo Seves. Importer amerykańskich okienek wentylacyjnych do okien z luksferów CE. Pustaki szklane E 60, EI 15, EI 30 i EI 60. Inne pustaki szklane nadają się na zewnątrz, a inne jako przegrody wewnętrzne. Kryteria jakimi należy kierować się przy zakupie tego materiału są różne, dlatego zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej porady. WWW.GLASSPOL.PL

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Vigiles - sklep strażacki, artykuły BHP, PPOŻ. »

  Sklep pożarniczy, BHP, PPOŻ - zaopatrzenie straży pożarnych i zakładów pracy w sprzęt przeciwpożarowy, ratowniczy, medyczny oraz artykuły BHP. Usługi
  specjalistyczne - odśnieżanie dachów, zabezpieczenie medyczne imprez.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego - Firesafety.pl »

  Wykonanie oraz aktualizacja Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla: budynku użyteczności publicznej, biurowca, szpitalu, szkoły, uniwersytetu, przedszkola, żłobka, banku, zakładu produkcyjnego, magazynu, stacji paliw, firmy, teatru, kina, centrum handlowego, supermarketu, sklepu, hotelu i innych obiektów w których jest wymagana przedmiotowa instrukcja. Dostosowaną do specyfiki użytkowania obiektu lub prowadzonych procesów technologicznych w Państwa przedsiębiorstwie/instytucji oraz zgodną z najnowszymi przepisami z 2010 r.
  Zajmujemy się również: kontrolą gaśnic i hydrantów, opracowaniem planów ewakuacji, rozmieszczenia sprzętu przeciwpożarowego.
  Działamy na obszarze województwa lubelskiego i podkarpackiego.
  Więcej na www.firesafety.pl

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SAMP - Paweł Kubiak - Kompleksowe szkolenia BHP i PPOŻ - Kępno »

  Centrum BHP "SAMP" zajmuje się profesjonalną obsługą małych i dużych firm z zakresu BHP oraz PPOŻ.

  Oferujemy:

  * Szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych
  * Tworzenie i opiniowanie szczegółowych instrukcji BHP i PPOŻ na stanowiskach pracy
  * Ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  * Tworzenie wymaganej dokumentacji BHP i PPOŻ niezbędnej do funkcjonowania danej firmy
  * Prowadzenie postępowania powypadkowego
  * Utrzymywanie kontaktów z organami kontroli warunków BHP i PPOŻ w zakładzie(Państwowa Inspekcja Pracy, Sanepid, Straż Pożarna)
  * Kontrola badań lekarskich i szkoleń pracowników
  * Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach
  * Kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  * Zaopatrzenie firmy w niezbędne artykuły BHP i PPOŻ (znaki bezpieczeństwa, apteczki, gaśnice)
  * Przeprowadzanie okresowych kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  * Kontrola i doradztwo w zakresie organizacji stanowisk pracy
  * Analiza bezpieczeństwa maszyn znajdujących się na terenie zakładu
  * Współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę
  * Zdrowotną nad pracownikami oraz firmami zajmującymi się wykonywaniem pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy
  * Prowadzenie rejestrów wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych oraz podejrzeń o takie choroby
  * Prowadzenie akt osobowych pracowników

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP, PPOŻ, kursy bhp, doradztwo »

  Ośrodek Szkolenia DORADCA S.C. zaprasza Dyrektorów i Właścicieli Firm do korzystania z naszych usług. Ośrodek nasz jest nowoczesną placówką dydaktyczną opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu w działalności szkoleniowej i doradztwie BHP, PPOŻ.

  Ośrodek na bieżąco analizuje potrzeby rynku w zakresie nowych treści kształcenia i doskonalenia pracowników.

  Zlecenie wyspecjalizowanej firmie obsługi BHP i PPOŻ. jest formą najtańszą i najwygodniejszą dla zakładów zatrudniających do 100 pracowników.

  Przy zawarciu umowy, wszystkie szkolenia z zakresu BHP są bezpłatne.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma oferująca sprzęt pożarniczy i produkty bhp. »

  Sklep internetowy sprzedający systemy przeciwpożarowe: SSP, DSO, Oddymianie. Handel produktami z branży BHP i PPOŻ w dobrych cenach. W firesklep znajdziecie takie marki jak: Fakro, Polon, Bosch, Inim, Kidde, W2, D+H, Kabe, Ogniochron, FireSeal, JMP Inter. Oferujemy między innymi: okna oddymiające, klapy p poz, bramy ppoż, drzwi przeciwpożarowe, gaśnice, hydranty, sygnalizatory, czujniki, czujki dymu, itp.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowo-Usługowa PRO-INWEST »

  Pracownia Projektowo-Usługowa PRO-INWEST została założona w 1994 roku w Krakowie. Pracownia wykonuje wszelkiego rodzaju projekty wielobranżowe budowlane i wykonawcze.Z pracownią współpracuje zespół projektantów z wysokimi kwalifikacjami opartymi na wieloletnim doświadczeniu w tworzenie doskonałych rozwiązań projektowych instalacji wod.-kan., p.poż., instalacji gazowych oraz c.o.Proponujemy wykonanie projektów od podstaw, rozbudowy budynków, adaptacje projektów gotowych, nadzory autorskie oraz szeroko pojęte usługi powiernictwa inwestycyjnego, związanego z zastępowaniem Inwestorów w kontaktach z wszelkimi urzędami i instytucjami, występującymi w trakcie fazy projektowania i realizacji inwestycji budowlanych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery, Alarmy oraz Monitoring - Sklep Kraków »

  Sklep internetowy Napad zawiera kompleksową ofertę urządzeń z zakresu systemów zabezpieczeń w tym monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, systemów ochrony przeciwpożarowej oraz systemów kontroli obecności i dostępu. Jeśli potrzebujesz kamery do monitoringu sklepu lub alarmu do ochrony domu i posesji możesz liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników działu sprzedaży, którzy gwarantują pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu. W dziale serwisu natomiast znajdziesz fachową pomoc przy rozruchu, konfiguracji oraz późniejszej skutecznej eksploatacji urządzeń.

  W sklepie znajdziesz między innymi: kamery i rejestratory cyfrowe do śledzenia i nagrywania obrazu z monitoringu przemysłowego, również w standardzie monitoringu sieciowego IP w megapikselowej jakości; czujniki i centrale alarmowe do budowy przewodowych i bezprzewodowych systemów alarmowych, które w skuteczny sposób mogą chronić przed włamaniem ale również automatyzować obsługę ogrzewania bądź innych mechanizmów kontrolujących stan budynku; urządzenia kontroli i rejestracji czasu pracy, które pozwalają na realizację automatycznych list obecności oraz kontrolę dostępu do pomieszczeń w budynkach przemysłowych wymagających zaawansowanej kontroli dostępu.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abaks-System - kontrola dostępu »

  W trosce o bezpieczeństwo Państwa dobytku sklep internetowy Abaks- System z Lublina przygotował szczególną ofertę. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem systemów technicznej ochrony mienia. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, jak i tym po wygaśnięciu gwarancji, a także bieżącą konserwacją urządzeń. Oferujemy miedzy innymi systemy monitoringu, pozwalające na bieżące monitorowanie sytuacji na chronionych obiektach przy pomocy zaledwie telefonu lub komputera, a także zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz oddymiacze. W naszej rozległej propozycji znajdą Państwo też różnorodne systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy a dodatkowo tak przydatne na osiedlach mieszkaniowych domofony, videodomofony i interkomy, użyteczne szczególnie w zakładach przemysłowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową- można się tam zapoznać z naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz złożyć zamówienie.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • M.LIPSKA-MATEJA RZECZOZNAWCA bhp »

  Szukasz solidnej firmy z Mazowsza, która zajmie się przygotowaniem projektu technologicznego dla twojej branży, który będzie realizował właściwe wymogi prawne? Potrzebujesz doradztwa w kwestiach dokumentacji projektowej lub wyboru odpowiedniego lokalu na prowadzenie prywatnej aktywności? Wybierz firmę z Siedlec, jaka ma długoletnie doświadczenie i pomoże ci w rozwiązaniu tych wszystkich wątpliwości. Kierowana jest przez opiniodawcę Marię Lipską-Mateję. Zapewnia skrupulatne oraz prędkie sfinalizowanie różnego rodzaju projektów technologicznych, zaczynając od wyboru odpowiedniego lokalu wraz z wytycznymi dotyczącymi wykończenia pomieszczeń i wykonania odpowiednich instalacji. Dodatkowo każdy z projektów zawiera uzgodnienia bhp, higieniczno-sanitarne i ppoż. Dowiedz się więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIO-MED Piotr Patała »

  Firma PIO-MED zajmuję się prowadzeniem szkoleń i kursów z pierwszej pomocy, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ochrony przeciwpożarowej,szkoleń BHP oraz zapewniamy zabezpieczenie imprez kulturalno-rozrywkowych pod kątem medycznym.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wewnętrzne przeciwpożarowe »

  Alufire Toruń, produkujemy drzwi przeciwpożarowe, drzwi ogniowe, drzwi ppoż., drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe, drzwi wewnętrzne ppoż., drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, drzwi ei 30 oraz drzwi ei 60. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także ściany ogniowe, ściany przeciwpożarowe, ścianki ogniowe, ścianki przeciwpożarowe. Wszystkie konstrukcje występują m.in. w klasach odporności ogniowej ei 30, ei 60.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnikbhp.com.pl »

  Poradnikbhp.com.pl to blog o zdrowiu, bezpieczeństwie i pracy. Tematyka odnosi się do zagadnień związanych z pracą na różnych stanowiskach. Wskazuje na możliwe zagrożenia i trudności w pracy. Jako że zdrowie jest tak samo ważne podczas pracy, jak i podczas czasu wolnego, blog odnosi się również do zasad, których należy przestrzegać podczas urlopu oraz w codziennym życiu. Na stronie internetowej Poradnikbhp.com.pl można poczytać o ppoż, pierwszej pomocy, ryzyku zawodowym oraz odzieży ochronnej. Blog z poradami, powinien zainteresować osoby, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale i bezpieczeństwo swoich bliskich rodziny, dzieci i przyjaciół w codziennym życiu.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • FENIX - sklep i hurtownia art. BHP i PPOŻ. »

  Strona sklepu Fenix, na której znajduje się oferuje artykułów z zakresu BHP i ppoż. Fenix prowadzi także kompletny serwis przeciw pożarowy. Oferuje duży wybór odzieży do wykonywania bezpiecznie pracy, ochraniaczy i produktów towarów asekuracyjnych, chemii BHP, artykułów przeciw pożarowych oraz ubrań roboczych z charakterystycznymi nadrukami np. . Fenix istnieje na rynku już od wielu lat gwarantując fachowość swoich usług.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »