Strony związane z hasłem: praca niemcy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'praca niemcy':

 • Praca w Niemczech »

  Witam chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych na stronę firmy Medicare24h jest to strona informacyjna dotycząca pracy za granicą. Mianowicie praca polega na opiece nad starszymi osobami, które już nie potrafią sobie radzić. Jeżeli chcą państwo uzyskać więcej informacji możecie wysłać do nas formularz oraz swoje CV.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca jako opiekunka w Niemczech »

  Strona umożliwiająca nawiązanie kontaktu z firmą zajmującą się wyszukiwaniem, rekrutacją, szkoleniem osób chcących pracować jako opiekun, opiekunka osób starszych w Niemczech. Oferta firmy obejmuje wyłącznie legalną pracę z ubezpieczeniem dla osób posiadających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znające język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Favoris – Legalna praca dla Opiekunek osób starszych, Niemcy »

  Nowe oferty pracy do opieki osoby starszej w Niemczech, świetne zarobki i wysokie premie, opieka w Niemczech

  Zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekun/ka Osób Starszych. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Wyjedź z nami pracować do innego kraju! Praca za granicą nie jest wielkim wyzwaniem, ani jakąś czarną magią. Wystarczy znaleźć odpowiednie ogłoszenie, spełnić warunki i wyjechać można następnego tygodnia. W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo ofert pracy za granicą, sezonowej, stałej. Wyjedź bezpiecznie do innego kraju dzięki informacjom i opiniom użytkowników portalu. Sprawdź na naszej stronie opinie o pracodawcach zagranicznych, uzyskaj dostęp do namiarów na pracę.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla opiekunki w Niemczech – Helper 24 »

  Chcesz legalnie pracować jako Opiekunka w Niemczech? Dobrze płatna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą od zaraz!

  Na stronie Helper24h.pl znajdziesz informacje dotyczące:

  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Niemczech,
  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Polsce,
  - pracy jako Pomoc domowa w Niemczech,
  - pracy jako Pomoc domowa w Polsce,
  - najlepszych ofert w opiece.

  Helper 24 oferuje:

  - Korzystną umowę,
  - Najlepsze oferty,
  - Świetne zarobki 800-1300€,
  - Wysokie premie,
  - Pełne ubezpieczenie,
  - Programy lojalnościowe,
  - Dokumenty A1 i kartę EKUZ,
  - Pomoc w formalnościach,
  - Legalne zatrudnienie,
  - Kursy językowe,
  - Opiekę koordynatora 24h,
  - Brak opłat.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech jako opiekunka »

  Praca w charakterze opiekunki osób starszych to bardzo odpowiedzialne zajęcie, które mogą wykonywać tylko osoby empatyczne i podchodzące z troską do innych. Osoby chcące znaleźć pracę jak np. opiekunka osób starszych Niemcy muszą sobie zdawać sprawę, że wymaga ona odpowiednich kompetencji i zdolności komunikacyjnych. Oprócz takich podstawowych zdolności jak mycie chorego, zapobieganie odleżynom czy radzenie sobie z przypadłościami chorobowymi profesjonalna opiekunka musi być otwarta na drugiego człowieka oraz pełna cierpliwości i serdeczności co jest niezwykle ważne w tym zawodzie.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą - Bezpłatne ogłoszenia. »

  Strona skupia się przede wszystkim na ofertach pracy za granicą we wszystkich zawodach. Posiadamy dużo zaufanych firm, które dodają bezpośrednio oferty pracy na nasz portal. Ogłoszenia dodawane są bezpłatnie i bez terminowo.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Kobiety chcące opiekować się niemieckimi seniorami i szukające pracy za pośrednictwem polskich agencji nie muszą martwić się o brak ofert pracy.

  Agencje posiadają ich coraz więcej (opieka Niemcy). Jest to związane z coraz większym zapotrzebowaniem na opiekunki wśród niemieckiego społeczeństwa. Firmy wyszukują opiekunkom ofert pracy, pomagają im w procesie rekrutacyjnym i gwarantują całodobowe wsparcie koordynatora podczas trwania wyjazdu.

  Proponowane opiekunkom wynagrodzenie wynosi od 4 do 5 tysięcy złotych miesięcznie, dodatkowe premie oraz zwroty kosztów dojazdu do Niemiec. Jeśli doliczyć do tego bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, które z kolei gwarantują kobietom niemieckie rodziny, opiekunki mogą zaoszczędzić całą zarobioną kwotę i nie wydają na miejscu nic na swoje utrzymanie (praca w Niemczech).

  Największe szanse na zatrudnienie mają kobiety między 40 a 50 rokiem życie, pracowite, sumienne i uśmiechnięte.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Jeżeli uważasz, że w Polsce nie ma dla Ciebie pracy, to dobrze trafiłeś. Często Polacy marzą by wyjechać do innego kraju, ale nie wiedzą gdzie szukać pracodawcy czy nawet aktualnych i uczciwych ogłoszeń. Na naszym portalu ogłoszeniowym znajdziesz coś dla siebie. Prezentujemy oferty pracy pogrupowane wg. zawodu, dlatego szybko znajdziesz branżę, która Ci odpowiada. Nasi partnerzy to: Prawko Kraków, Ettap, Omnibusik oraz Konferencyjne Obiekty.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo pracy w Niemczech »

  Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla pracodawców z Niemiec różnych branż: medycyna, transport i motoryzacja, budowlana, handel, IT, finanse/bankowość, przemysł ciężki oraz inne, na stanowiska różnych szczebli od najniższego do najwyższego. Główną metodą dotarcia do kandydatów są poszukiwania bezpośrednie. Jeśli jesteś specjalistą i planujesz wyjazd do pracy za granicę trafiłeś w najlepsze miejsce. Kolejnym, ważnym atutem, jaki znajduje się w naszej ofercie są mieszkania. Co prawda koszt dojazdu i zakwaterowania zostawiamy po stronie pracowników, niemniej oferowane przez nas warunki są dużo bardziej komfortowe niż u konkurencji. Wiemy, jak ważna jest prywatność oraz możliwość swobodnego wypoczynku po dniu pracy, dlatego nie proponujemy przepełnionych kwater, gdzie wspólnie mieszka nierzadko ponad 20 osób. Zamiast tego zapewniamy możliwość pobytu w wygodnych mieszkaniach w 4-6 osobowych kwaterunkach.

  Data dodania: 07 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla osób poszukujących pracy w Niemczech »

  Szukasz pracy w Niemczech? Masz problem ze stworzeniem skutecznego CV i listu motywacyjnego po niemiecku? Pomożemy Ci w tym!

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji pracowników oraz w zarządzaniu personelem na rynku niemieckim. Dobrze znamy wymagania i oczekiwania niemieckich specjalistów ds. rekrutacji. Wiemy, jak przygotować dokumenty aplikacyjne, aby Twoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy w Niemczech znacznie wzrosły. Nie trać czasu. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »