Strony związane z hasłem: Praca w Holandii - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Praca w Holandii':

 • Job Partner - Praca w Holandii »

  Niezależnie od tego, czy szukają Państwo stałego zatrudnienia za granicą, pracy tymczasowej, zajęcia dodatkowego na czas wakacji - nasza firma zajmuje się pośrednictwem zarówno do pracy stałej jak i czasowej we wszystkich branżach. Jeżeli interesuje Cię praca w Holandii zapraszamy do naszego biura. Wyjazd do pracy do Holandii to doskonała okazja by poznać nowy kraj, jego kulturę i ludzi oraz możliwość doskonalenia języka obcego.Jeżeli poszukujesz pracy bądź chcesz ją zmienić, czy też podjąć po raz pierwszy prace w kraju tulipanów?
  Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na naszej stronie
  www.jobpartner.pl .Dla naszych kandydatów organizujemy również transport do miejsca zamieszkania w Holandii. Są Państwo zainteresowani dołączeniem do grona usatysfakcjonowanych pracowników? Jesteśmy do Państwa dyspozycji
  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 pod numerem tel.343582035 . Wysoka jakość naszych usług sprawiła, że pracownicy obdarzyli nas zaufaniem, a kontrahenci wciąż wsrastającą ilością miejsc pracy. Firma Job Partner powstała w 2002 roku w odpowiedzi na ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na cieszących się uznaniem wsród
  pracodawców pracowników z Polski i zajmuje się pośrednictwem pracy do
  Holandii .Nasze biuro znajduje się w Oleśnie (46-300) przy ulicy Sądowej
  8 .Wpisani jesteśmy do rejestru legalnie działających agencji pracy pod
  numerem 522.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fenix Tax Consulting »

  Firma istnieje na rynku polskim od 2003 roku. W ciągu sześcioletniej działalności zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie rozliczania podatków z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii. Profesjonalizm oraz sprawna obsługa stanowią atuty działalności. Firma dysponuje odpowiednim zapleczem wiedzy w systemie podatkowym, kompetencjami oraz doświadczeniem, co pozwala na skuteczne odzyskwianie maksymalnej kwoty nadpłaconego podatku za granicą dla Klientów.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla Polaków z Holandii »

  Popolsku.eu to jeden z najnowocześniejszych portali dla Polaków i o Polakach mieszkających w Holandii. Znajdziesz tu mnóstwo informacji, o tym jak ubiegać się o obywatelstwo w krajach Beneluksu. Ponadto aktualne oferty pracy w Holandii. Między innymi dla osób specjalizujących się w budownictwie i konstrukcjach, przemyśle oraz marketingu sieciowym.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii Level1 »

  Firma Level One powstała w 2000 roku dzięki wykorzystaniu kapitału holenderskiego i zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą na terenie Holandii. Firma posiada swe biura zarówno na terenie Polski jak i Holandii.nnGłównym zadaniem biura Level One jest nadzorowanie procesu rekrutacji kandydatów. Mamy stały kontakt z kandydatami i pracodawcami, zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, oferujemy pomoc w zdobyciu potrzebnych dokumentów oraz w wypełnianiu wniosków zgłoszeniowych. nNadzorujemy przebieg każdego kontraktu.nnProfesjonalne usługi biura poświadcza posiadany przez nas certyfikat oraz wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr 602/1b.nnJesteśmy członkiem Związku Pracodawców Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy Okap, co obliguje nas do rzetelnego wywiązywania się z wszelkich zobowiązań wobec naszych pracowników jak i całego podnoszenia standardów zatrudnienia.nnOferujemy pewną i legalną pracę w Holandii na holenderskich warunkach u rzetelnych pracodawców.nnJako biuro pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat za swe usługi od potencjalnych pracowników. Staramy się przeciwdziałać bezrobociu w Polsce oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy i stałą opiekę Polakom chcącym pracować na terenie Holandii.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii - GOODMORNING »

  Firma GOODMORNING Sp. z o.o. jest Holenderską agencją pracy tymczasowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2001 i obecnie należymy do największych tego typu firm w Holandii. Główna siedziba biura znajduje się w południowej części Holandii w miejscowości Etten-Leur.
  W Polsce posiadamy ponad 6 przedstawicielstw, z główną siedzibą w Złotowie.
  W ciągu roku zatrudniamy około 1500 osób.
  Współpracujemy z najlepszymi holenderskimi przedsiębiorcami i pośredniczymy w zatrudnianiu polskich i węgierskich pracowników.


  Organizujemy pracę, zakwaterowanie, administrujemy finanse, organizujemy dojazdy do pracy itd. Uzyskaliśmy wiele certyfikatów w kategoriach zatrudnienia i pobytu naszych pracowników w Holandii. Certyfikaty są gwarancją solidności i rzetelności na rynku pośrednictwa pracy.
  Jesteśmy stowarzyszeni z organizacjami, które stoją na straży tego, by nasze biuro spełniało i przestrzegało wszelkich warunków obowiązujących pracodawców w Holandii.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii - GOODMORNING »

  Firma GOODMORNING Sp. z o.o. jest Holenderską agencją pracy tymczasowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2001 i obecnie należymy do największych tego typu firm w Holandii. Główna siedziba biura znajduje się w południowej części Holandii w miejscowości Etten-Leur.
  W Polsce posiadamy ponad 6 przedstawicielstw, z główną siedzibą w Złotowie.
  W ciągu roku zatrudniamy około 1500 osób.
  Współpracujemy z najlepszymi holenderskimi przedsiębiorcami i pośredniczymy w zatrudnianiu polskich i węgierskich pracowników.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Od pewnego czasu po głowie chodzi Ci wyjazd za granicę w celach zarobkowych? Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki zalecamy odwiedzenie naszej witryny, na której znajdziesz cenne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, zresztą bardzo ważną w Twoim życiu. Sprawdź jak ustrzec się przed kanciarzami i znaleźć porządną, dobrze płatną pracę poza granicami Polski.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Pracy »

  W ofercie naszej firmy, będącej profesjonalną agencją pracy z doświadczeniem, znajdziesz wiele interesujących ofert pracy w Holandii w dziedzinie spożywczej, logistycznej, rolniczej czy produkcyjnej. Pracodawcom gwarantujemy znalezienie profesjonalnej kadry. Cechuje nas pełen profesjonalizm, doświadczenie, najwyższa jakość usług, profesjonalna selekcja pracowników, podążanie za nowościami na rynku pracy oraz troska o każdego klienta. Zapewniamy zadowolenie oraz pracę marzeń. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARVEL - pośrednictwo pracy w Holandii »

  Strona internetowa agencji pośrednictwa pracy Marvel. Rekrutacja kandydatów poszukujących pracy w Holandii, a także profesjonalne załatwianie zwrotu podatku. Oferty pracy na stanowiskach ogrodniczych oraz produkcyjnych.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy Dujindam international »

  Firma Duijndam działa od 1996 roku w Holandii i od 2003 roku w Polsce. Zajmuje się pośrednictwem pracy i zapewnia każdemu ze swoich klientów profesjonalne usługi w łączeniu dwóch stron holenderskiego rynku pracy, a mianowicie pracowników i pracodawców. Dzięki Duijndam można łatwiej znaleźć bezpieczną pracę w Holandii. Zachęcamy do zarejestrowania się na stronie internetowej Duijndam i sprawdzenia dostępnych teraz ofert pracy!

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasza Holandia »

  Portal dla wszystkich Polaków planujących wyjechać do pracy w Holandii. Na łamach naszego serwisu znajdziesz niezbędne informacje dzięki którym odnajdziesz się w nowej rzeczywistości oraz unikniesz wielu błędów popełnianych przez młodych emigrantów. W naszym serwisie znajdziesz informację o tym gdzie szukać i jak znaleźć pracę, ile możesz zarobić oraz jakie dodatki Ci przysługują. Dowiesz się także ile kosztuje życie w Holandii, dzięki czemu będziesz w stanie obliczyć ile faktycznie pieniędzy będziesz w stanie zaoszczędzić. Dodatkowo w serwisie znajdziesz cały czas rozbudowywany katalog z polskimi firmami działającymi w Polsce oraz mnóstwo informacji związanych z Holandią.

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »