Strony związane z hasłem: pranie foteli - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'pranie foteli':

 • Pranie Dywanów Warszawa »

  Nasza firma specjalizuje w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów. Ponadto oferujemy usługi w zakresie prania tapicerek samochodowych oraz mebli tapicerowanych. Ofertę kierujemy do Firm oraz Klientów indywidualnych z Warszawy i okolic.

  Usługi wykonywane są przez wyszkolony personel, przy użyciu wysokiej klasy urządzeń czyszczących firmy Kärcher. Gwarantujemy naszym Klientom środki czyszczące bezpieczne dla dzieci i zwierząt oraz przyjazne środowisku.

  Misją naszej firmy jest powiększanie grona naszych zadowolonych klientów poprzez profesjonalne usługi. Dążymy do tego aby wasza satysfakcja wypływała z każdego m2 czyszczonych przez nas powierzchni.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne pranie tapicerki samochodej, pranie dywanów, pranie foteli i kanap »

  Zapewniamy profesjonalne czyszczenie Twojej tapicerki samochodowej, mebli tapicerskich oraz dywanów i wykładzin. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem piorącym. Czyszczenie odbywa się metodą ekstrakcyjną, dzięki czemu przedmioty mogą być użytkowane tuż po czyszczeniu. Zaskocz swoich znajomych i rodzinę - i już dziś, ciesz się czystą tapicerką oraz dywanami, tak jakby były nowe.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRANIE KANAP, NAROŻNIKÓW, MATERACY.WARSZAWA »

  Pranie Ekspresowo
  Kanap
  Narożników
  Materacy
  Fotel, krzeseł
  Dywanów
  Wykładzin
  Usuwanie plam
  Maszynami firmy Karcher przystosowanymi do odsysania na głębokość około 5cm wraz ze środkami antybakteryjnymi i antyalergicznymi, wszystkich zanieczyszczeń. Dodatkowo płucząc likwidując resztę chemii. Szybkie schnięcie 3-4 godziny. Środki piorące z atestem PZH. Przyjemny zapach tapicerki. Usługa na miejscu u klienta w domu lub biurze. Nietypowe zlecenia. Dostępne Terminy. Zakres usług Warszawa i okolice.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »