Strony związane z hasłem: prawko - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prawko':

1 · 2 · następna strona »
 • Nauka jazdy Chełm »

  Nauka jazdy w Chełmie. Auto szkoła prowadzona przez doświadczonego instruktora Tomasza Skibę solidnie przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy.

  Zapewniamy wybór auta na którym będziecie Państwo uczyć się jeździć - Toyota Yaris 5-cio oraz 6-cio biegowa. Niskie ceny i miła oraz fachowa obsługa.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Opole »

  Internetowy serwis dla przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy.

  Serwis ZdaszTo.pl to nowość na rynku szkół nauki jazdy. Portal ma na celu przybliżenie wszystkim zaintersowanym niezbędnych szczegółów z zakresu przygotowania do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK VICTORIA Jelenia Góra Nauka Jazdy »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW VICTORIA w Jeleniej Górze. Kurs na prawo jazdy, nauka jazdy. Profesjonalne szkolenie z zakresu nauki jazdy, indywidualne podejście i atrakcyjne ceny. Zapisy ciągłe po uzgodnieniu telefonicznym, możliwość kursu przyspieszonego.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy opole »

  Od 10 lat nasi Instruktorzy skutecznie przygotowywują do egzaminu i samodzielnej jazdy. Szkolimy na nowych samochodach (Reanault Clio oraz Ford Fiesta )profesjonalnie przystosowanych do nauki jazdy, takich samych jak na egzaminach w opolskim WORD. Zajęcia praktyczne odbywają się przede wszystkim na trasach egzaminacyjnych. Posiadamy własny oświetlony plac manewrowy.
  Mając spore doświadczenie, znając dobrze zasady egzaminowania, oraz wymagania jakie powinien spełniać kandydat na kierowcę, jesteśmy w stanie nie tylko przygotować do egzaminu każdą osobę, ale i nauczyć samodzielnej, bezpiecznej jazdy po naszych drogach.
  Nasza oferta skierowana jest również do osób z poza Opola, zapraszamy na jazdy dodatkowe i zapoznanie się z trasami oraz pojazdami obowiązującymi aktualnie na egzaminie.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bartnicza - Ośrodek Szkolenia Kierowców »

  Bartnicza - Ośrodek Szkolenia Kierowców oferuje kursy prawa jazdy kategorii B, weekendowe, indywidualne i przyspieszone, jazdy doszkalające, a także kursy po angielsku, niemiecku i wietnamsku. Dysponuje doświadczoną kadrą instruktorską z wieloletnią praktyką. Proponuje również jazdy doszkalające.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Czechowice Dziedzice - Endi 2 - Łukasz Gąsiorek »

  Chcesz czuć się na drodze pewnie i swobodne, poznać poprawną technikę jazdy i przy okazji zdać za pierwszym razem ? A może masz już prawo jazdy i chcesz pod okiem specjalistów podnieść swoje umiejętności ? Jeżeli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie !

  Możemy Cię wiele nauczyć, lecz o tym możesz się przekonać sam. Sprawimy, że każda chwila na drodze będzie wspaniałą przygodą pełną niezapomnianych wrażeń!

  Od początku naszej działalności najważniejsza dla nas była jakość szkolenia. Nie osiadamy na laurach, wciąż się rozwijamy, dążymy do doskonałości. Wysoka jakość naszych usług sprawiła, iż szybko zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy kursantów. Dzięki profesjonalnemu podejściu, staliśmy się obecnie jedną z najchętniej wybieranych przez przyszłych kierowców szkołą jazdy.

  Dziś o szkoleniu kierowców wiemy już niemal wszystko. Osiągamy doskonałe wyniki w szkoleniu zarówno dorosłych jak i młodzieży. Udało nam się sprostać ogromnym oczekiwaniom naszych klientów, którzy decydując się na nasz ośrodek, mają pewność, że zostaną doskonale przygotowani zarówno do egzaminu państwowego na prawo jazdy jak i do samodzielnego, bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Kraków »

  Na stronie znajduje się oferta szkoleń kierowców z kategorii A, B, C, B1, A1. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  W naszej kadrze znajdują się wykwalifikowani instruktorzy. Posiadamy własny plac manewrowy i sale służącą kursom teoretycznym.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Rojewscy »

  Ośrodek szkolenia kierowców ROJEWSCY, NIEMODLIŃSKA 75, 45-864 OPOLE, tel. 77-47-44-303, 503-340-698, 501-838-105.
  Organizujemy kursy prawa jazdy kat. B oraz indywidualne zajęcia doszkalające.
  Posiadamy doskonale przygotowana kadre instruktorów oraz auta identyczne jak w opolskim WORD.
  Zapraszamy na naszą stronę
  www.rojewscy.prawojazdy.com.pl

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moje Prawko - News »

  Serwis dedykowany specjalnie dla osób będących w trakcie kursu na prawo jazdy.nGłówne części serwisu to:nn * porady - gdzie można znaleźć informacje przydatne na egzaminie i w trakcie nauki.n * skrzyżowania (filmy) - krótkie, szczegółowe filmiki z komentarzem instruktora nauki jazdy, przedstawiające wykonywanie konkretnych manewrów na newralgicznych skrzyżowaniach w miastach gdzie przeprowadzane są egzaminy. Dostępne są filmiki z Torunia i z Bydgoszczy, oraz porady dla osób zdających na prawo jazdyn * forum - Zapraszamy do zadawania pytań i dyskusji na temat nauki jazdy.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • PrawoJazdyKursanta.pl - prawo jazdy, nauka jazdy. Serwis dla kursantów którzy chcą zdać . »

  Testy na prawo jazdy, prawo jazdy. Serwis dla kursantów szkół nauki jazdy, którzy chcą zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i szybko mieć własne Prawko. Na portalu znajdziesz również aktualne przepisy, kursy e-learningowe i multimedia pomagające zdobyć wiedzę niezbędną do prowadzenia i obsługi samochodu i zaliczenia za pierwszym podejściem.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy, nauka jazdy - Największy portal dla szkół nauki jazdy »

  Prawo jazdy, nauka jazdy. Największy serwis informacyjny dla właścicieli szkół nauki jazdy oraz instruktorów. Testy na prawo jazdy, materiały edukacyjne o prawie jazdy i ruchu drogowym. Na portalu znajdziesz również aktualne przepisy, kursy e-learningowe i multimedia pomagające zdobyć wiedzę niezbędną do prowadzenia i obsługi samochodu i zaliczenia za pierwszym podejściem.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Auto Test Nauka jazdy Szczecin - Kandydatów na kierowców szkolimy od 1991 roku. Organizujemy kursy na kategorię: A1, A i B w trzech punktach miasta, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Posiadamy pojazdy Renault Clio, Yamaha SR 125 SR 250 i YBR 250, (takie jak na egzaminie państwowym).
  Nasi wykładowcy to doświadczeni instruktorzy, którzy w bezstresowej atmosferze zapoznają Cię z tajnikami bezpiecznego poruszania się po drogach. Z nimi nie musisz się bać żadnego egzaminu. Auto Test Nauka jazdy Szczecin w latach 2006, 2007 i 2008 osiągnęła najwyższą zdawalność w Szczecinie!
  U nas sale wykładowe wyposażone są w komputery, programy komputerowe (takie jak na egzaminie państwowym), projektory multimedialne, filmy szkoleniowe, fantom (na którym sobie trochę poćwiczysz, jak udzielać pierwszej pomocy) itp. Posiadamy plac manewrowy przy biurze na ul. Chopina 14 Szczecinie w pobliżu centrum egzaminowania WORD.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Rolka - Instruktor nauki jazdy, Prawo jazdy Toruń »

  Jeżeli zależy Ci na szybkim opanowaniu umiejętności kierowania samochodem i bezstresowym
  zdobyciu prawa jazdy – postaw na sprawdzonego instruktora! Nauka jazdy nie musi być żmudna i
  stresująca! Oferuję kursy kategorii B oraz jazdy doszkalające w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Jazdy - prawo jazdy kategorii B, wysoka zdawalność, powiat Wałbrzyski oraz Świdnicki »

  Wyższa Szkoła Jazdy skutecznie nauczy Cię umiejętności pewnego kierowania pojazdem. Ucząc się u nas otrzymasz wysokiej jakości materiały szkoleniowe. Dzięki ogromnej zdawalności nasz ośrodek cieszy się wysoką renomą. Wdrożyliśmy najnowsze techniki kształcenia a dzięki bezstresowej atmosferze stres egzaminacyjny zredukujesz do minimum. Przekonaj się że zdanie testu na prawo jazdy to nic kłopotliwego. Specjalizujemy się w kursach kategorii „B”. Naszym nadrzędnym celem jest najlepsze przygotowanie każdego uczestnika kursu do zdania testu państwowego. Nauka jazdy nie musi być trudna. Zaufaj Nam i przekonaj się sam!

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy - szkoła jazdy w Twoim mieście »

  Serwis Prawo Jazdy zawiera ogromną bazę a w niej: szkoły jazdy, ośrodki szkolenia kierowców. Wszystkie miasta m. in: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań. Już teraz możesz przejrzeć listę szkół w swoim mieście i dokonać odpowiedniego wyboru szkoły jazdy! Już dziś znajdź miejsce, dzięki któremu zdasz egzamin na prawo jazdy!

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły jazdy reda »

  W firmie "JANKAR" znajdziecie Państwo najlepsze kursy na prawo jazdy, które charakteryzują się doskonałym przygotowaniem do prowadzenia wybranego pojazdu. Gwarantuje to nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra, wśród której znajdziecie Państwo zarówno instruktorki, jak i instruktorów, którzy znani są z cierpliwości i nienagannego, profesjonalnego podejścia w sposób indywidualny, do każdego uczestnika szkolenia.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • CarStart »

  CarStart to Ośrodek Szkolenia Kierowców z siedzibą w Szczecinie, będący własnością Marcina Węgrzynowskiego. Wykłady w danej szkole prowadzone są z wykorzystaniem technik multimedialnych. Uczestnicy kursu otrzymują materiały naukowe opracowane zgodnie ze standardami nowego egzaminu państwowego. Szkoła posiada własny plac manewrowy, zapewnia naukę takim samym samochodem jakim dysponuje WORD, a także udostępnia oprogramowanie egzaminacyjne graficznie identycznych jak te, które posiada WORD.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawkomat.pl »

  Porównywarka najlepszych szkół jazdy w Twoim mieście z najwyższą zdawalnością, rezerwuj miejsce na kursie online i zgarniaj zniżki.Porównaj oferty jakie proponują najlepsze szkoły jazdy w Twoim mieście, sprawdź opinie, i korzystaj z rzetelnych szkół, zamawiając online zgarniasz zniżki na kurs prawo jazdy, bierzesz udział w konkursach. I korzystasz z szkół jazdy z najwyższą zdawalnością. Prawo jazdy nie będzie dla Ciebie problemem.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdaszprawko.pl »

  Pierwszy internetowy kurs prawa jazdy, dzięki którem zdasz prawo jazdy w Szczecinie.. Zobacz jak przejechać najtrudniejsze skrzyżowania, jak wygląda egzamin praktyczny i teoretyczny w WORD Szczecin oraz Twoja przyszła trasa egzaminacyjna.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KSN Dariusz Wysocki - Nauka jazdy Słupsk »

  Ośrodek szkolenia kierowców KSN w Słupsku przy ulicy Wojska Polskiego 46-47.
  Jesteśmy szkołą nauki jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Przeprowadzamy szkolenia na kategorie B, AM, A1, A2, A. Zniżki dla uczniów i studentów, a także możliwe płatności w ratach. Najlepsza zdawalność kategorii A w Słupsku.
  Prowadzimy ciągły nabór!

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »