Strony związane z hasłem: prawo administracyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prawo administracyjne':

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Giedyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych oraz reprezentowanie Klientów w sporach sądowych. Stała współpraca Kancelarii z doradcami podatkowymi, doradcami gospodarczymi, notariuszami i tłumaczami stanowi zapewnienie o kompleksowej usłudze dla każdego.
  Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego ATUT »

  Kancelaria powstała z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, którzy poszukują wsparcia prawnego i najwyższej jakości usług. Celem świadczonej pomocy prawnej jest ochrona interesów Klientów.

  W ramach świadczonych usług budujemy wzajemne zaufanie i zapewniamy ochronę interesów Klientów oraz dbałość o zachowanie tajemnicy i poufności prowadzonych spraw, albowiem w naszej pracy zaufanie Klienta jest najważniejsze.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Inforbook.pl »

  Profesjonalna księgarnia podatkowo-prawna inforbook.pl - literatura fachowa z zakresu podatków, prawa, ekonomii oraz literatura obcojęzyczna, słowniki, e-booki, e-wydania. Sprawdź co mamy do zaoferowania! Duży wybór książek i podręczników akademickich w najlepszych cenach oraz niski koszt dostawy to nasze atuty.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Boniuszko »

  Profesjonalne porady prawne z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rynku kapitałowego. Doradztwo w procesie zakładania spółek oraz obsługa prawna przedsiębiorstw. Zastępstwo procesowe

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w zakresie prawo karne, prawo karne gospodarcze - white collar crime i prawo karne skarbowe. Sprawy karne prowadzimy na terenie całej Polski. Ponadto do głównych specjalizacji należą rozwody i spadki. Sporządzamy kasacje i skargi kasacyjne, reprezentujemy przed Sądem Najwyższym.nPrawo administracyjne i postępowanie sądowo administracyjne należy do wiodących obszarów naszych usług prawnych.nPraktyka ogólna Kancelarii Adwokackiej obejmuje prawo handlowe, prawo spółek, doradztwo inwestycyjne i prawo nieruchomości, prawo cywilne, prawo medyczne, prawo farmaceutyczne, prawo prasowe, prawo morskie, prawo rolne, prawo sportowe.nKancelaria świadczy usługi prawne w całym opisanym powyżej zakresie także w zakresie prawa międzynarodowego w szczególności prawa karnego międzynarodowego, międzynarodowego prawa rodzinnego, prawa prywatnego międzynarodowego.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grzegorz Konopko »

  Świadczymy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach usług świadczonych przez naszą Kancelarię zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, Spory sądowe, Prawo administracyjne i podatkowe, Prawo cywilne i handlowe, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo obrotu nieruchomościami, Windykację należności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe »

  Rejestracją spółek i przedsiębiorców, modernizacją podmiotów w KRS, a także pomocą prawną w procesie tworzenia, prowadzenia, czy likwidacji aktywności gospodarczej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Seriusza Pospiecka i Piotra Kowalskiego. Generalnie specjalizuje się ona bowiem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a to oznacza, że nie obce jest im prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo egzekucyjne i prawo łowieckie. Dzięki temu mogą udzielać biegłych wskazówek prawnych, a także sporządzać opinie prawne i projekty umów. Zajmują się także opiniowaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem do pracy i ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym. Kancelaria Adwokacka Serdiusza Pospiecha i Piotra Kowalskiego funkcjonujew ramach Kancelarii Prawnych Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Dzięki scalonym siłom mogą bardziej czynnie pomagać zgłaszającym się do nich kontrahentom. Więcej informacji dotyczących Kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska »

  Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska świadczy kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym i prawnym. Reprezentuje klientów przed wszelkimi organami oraz sądami. Udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne i wszelkie pisma procesowe. Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anna Grzegorska prawo cywilne »

  Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu Kancelaria Prawna - Radca Prawny Anna Grzegorska zaprasza do korzystania ze swojej propozycji. Specjalnością naszej kancelarii jest wszechstronna obsługa prawna w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Doświadczenie oraz fachowość jest naszym największym pozytywem. Dostarczamy efektywnych i praktycznych rozwiązań prawnych, indywidualnie dostosowanych do Państwa potrzeb. Gwarantujemy swoim Interesantom profesjonalną obsługę prawną, gwarantując bezpieczeństwo, tajność i dyskrecję. Kancelaria podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego wymagania i potrzeby. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Kancelaria prawna kraków »

  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski jest to miejsce gdzie, każdy znajdzie fachową poradę prawną. Na każdym etapie sprawy Klient ma wgląd w specyfikacje i podjęte funkcjonowania. Proponujemy fachową radę i profesjonalne podejście poprzedzone wieloletnim doświadczeniem. Stale dbamy o dobro naszych Klientów i z tej przyczyny nie ujawniamy nikomu poufnych wiadomości, jakie nagromadziliśmy w trakcie przygotowania działania jurydycznego. Naszą dewizą jest profesjonalizm i sumienność. Więcej wiadomości dotyczących naszej pracy i prowadzonych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Gondarczyk »

  Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Gondarczyk. Kancelaria działa od 2003 roku. Radca Prawny Iwona Gondarczyk posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Kancelaria doradza Klientom i stara się skutecznie rozwiązywać problemy prawne.
  Kancelaria obsługuje jednostki samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego w tym oświatowe oraz instytucje kultury, spółki prawa handlowego, spółdzielnie, podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka SGK Jelenia Góra »

  Kancelaria adwokacka SGK Jelenia Góra, adwokaci: K. Sójka, E. Gajewska, M. Karp. Podstawowe specjalizacje to: kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych i instytucji, sprawy cywilne, sprawy karne oraz karno-skarbowe.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Sawiński Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka w Krakowie. Porady prawne, reprezentacja procesowa, stała obsługa prawna osób fizycznych i przedsiębiorców. Moim priorytetem jest partnerska współpraca z Klientem, wyrażająca się dążeniem do uzyskania korzystnego dla niego rezultatu, przy minimalizacji jego czasu i kosztów, oraz maksymalną dostępnością adwokata dla Klienta.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI »

  Adwokat Piotr Sękowski reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych przed organami administracji publicznej oraz urzędami. Wykonuje czynności z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, spadków i odszkodowań. Klientami kancelarii prawnej są osoby prywatne oraz instytucje, firmy z Warszawy i okolic. Kancelaria współpracuje z biurem rachunkowym Bilans. W obszar działalności wchodzi zakładanie spółek i przygotowywanie umów handlowych i reprezentowaniu podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Prawnik przeprowadza sprawy z obszaru prawa rzeczowego, a także sporządza umowy cywilno-prawne. Do tego rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Informacje o kancelarii zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zyman Izabela obsługa prawna rybnik »

  Potrzebujesz fachowej porady prawnej w Rybniku? Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman przeprowadza swoje usługi na terenie Rybnika. Zajmujemy się prawem administracyjnym- rozstrzygamy wszelkie kwestie połączone z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Prowadzimy obsługę prawną transakcji na rynku nieruchomości, a również pomoc w sprawach spadkowych. Udzielamy konsultacji wg indywidualnego planu. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Po wstępnych konsultacjach, zapoznajemy się z materiałami, tworzymy dokumentację i prowadzimy sprawę. Więcej wiadomości o kancelarii oraz pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anna Miziołowska Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria radcy prawnego Anny Miziołowskiej zajmuje się świadczeniem usług dla osób fizycznych, firm oraz wspólnot i spółdzielni. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, kancelaria sprosta Państwa wymaganiom w zakresie doradztwa prawnego.
  Kancelaria oferuje usługi doradcze z zakresu wielu dziedzin prawa. Między innymi:
  prawo cywilne i windykacja należności
  prawo spadkowe
  prawo rodzinne i opiekuńcze
  prawo usług turystycznych
  prawo pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy
  prawo spółdzielcze i wspólnot mieszkaniowych
  prawo administracyjne
  prawo upadłościowe i naprawcze
  prawo handlowe i gospodarcze
  Dzięki tak dużemu zakresowi doradztwa, jesteśmy wstanie zapewnić kompleksowe usługi prawne zarówno mniejszym, jak i większym podmiotom.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy: Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa Solec 38

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnego »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
  podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
  klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

  - bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

  - tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
  Klienta działalnością gospodarczą,

  - przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
  postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji
  rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym,
  Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,

  - reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest
  rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,

  - obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków | Warszawa Tamara Pokrzywka-Bensalem »

  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokat Tamarę Pokrzywka-Bensalem to zespół kompetentnych prawników z bogatym doświadczeniem procesowym.

  Adwokaci pracujący w kancelarii cieszą się zaufaniem klientów dzięki pełnemu zaangażowaniu w powierzone sprawy oraz bardzo intydiwualnemu podejściu do rozwiązywanych problemów prawnych.

  Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:
  - PRAWO RODZINNE,
  - PRAWO CYWILNE,
  - PRAWO PRACY,
  - PRAWO GOSPODARCZE,
  - PRAWO ADMINISTRACYJNE,
  - PRAWO KARNE,
  - MEDIACJE.

  Kancelarię wyróżnia zrównoważone podejście do każdej sprawy. Jeżeli są szanse na pozasądowe rozwiązanie sporu (np. przez mediacje) adwokaci zawsze do tego dążą. W sytuacji, kiedy sprawa kończy się w sądzie, opracowywana jest z klientem szczegółowa strategia procesowa, która zawsze uwzględnia jego preferencje.

  Prawnicy pracujący w kancelarii cenieni są za dużą dynamikę i nieustępliwośc na sali sądowej.

  Pracownicy Kancelarii czekają na Państwa zapytania w biurach w Warszawie przy ulicy Pięknej 24/26A oraz w Krakowie przy ulicy Limanowskiego 26.
  Udzielamy porad również za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype.

  Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą prawną na najwyższym poziomie skontaktuj się z nami!

  Jestemy gotowi na obronę Twoich interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mentor Group - Obsługa Prawna, odszkodowania, Windykacja »

  Mentor Group to kancelaria prawna oferująca usługi z zakresu prawa pracy, prawa karnego, prawa administracyjnego i prawa spadkowego. Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań i windykacją należności. Obsługujemy firmy i osoby fizyczne.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »