Strony związane z hasłem: prawo budowlane - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prawo budowlane':

 • Uprawnienia Budowlane »

  Zbiór informacji dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia budowlane. Znajdziesz tu : pytania na egzamin testowy i ustny, przykład wypełnionej książki praktyki zawodowej, zbiór aktów prawnych, których znajomość wymaga komisja egzaminacyjna oraz forum dyskusyjne gdzie każdy może zadać pytania i wyjaśnić swe wątpliwości.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne - darmowe porady prawne »

  Forum prawne to inicjatywa prawników dla osób, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W serwisie możesz uzyskać całkowicie bezpłatnie poradę w indywidualnej sprawie. Porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz porad prawnych w serwisie znajdziesz również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego ATUT »

  Kancelaria powstała z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, którzy poszukują wsparcia prawnego i najwyższej jakości usług. Celem świadczonej pomocy prawnej jest ochrona interesów Klientów.

  W ramach świadczonych usług budujemy wzajemne zaufanie i zapewniamy ochronę interesów Klientów oraz dbałość o zachowanie tajemnicy i poufności prowadzonych spraw, albowiem w naszej pracy zaufanie Klienta jest najważniejsze.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • SpytajFachowca.pl - proste forum budowlane »

  SpytajFachowca.pl to proste forum budowlane, w którym znajdziesz pytania i odpowiedzi związane z branżą budowlaną. Przeglądaj przedstawione przez użytkowników problemy w kategoriach takich jak dachy i pokrycia dachowe, formalności, elewacje, ogród, wnętrza i innych, i dowiedz się więcej na temat budowy domu. Jesteś fachowcem? Dodawaj odpowiedzi i zdobywaj punkty, by w ten sposób zareklamować swoją firmę

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jakub Kamiński Kancelaria Adwokacka Toruń »

  Kancelaria zajmująca się obsługą prawną osób i przedsiębiorstw (w tym small business, e-biznes). Oferuje usługi: reprezentację przed sądami i urzędami,porady prawne,doradztwo prawne w działalności gospodarczej,przygotowywanie pism procesowych,opiniowanie umów,windykacja wierzytelności.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Frączyk i Frączyk »

  Doświadczeni radcy prawni specjalizujący się w usługach prawnych z zakresu prawa budowlanego, prawa spółek handlowych. Kancelaria prawna, Lider Doradztwa Prawnego 2007, świadczy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw i instytucji. W 2011 roku kancelaria prawna znalazłą się na liście wyróżnionych kancelarii w Rankingu Kancelarii Prawnych Dziennika GP.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Bronka & Grądzka-Owedyk s.c. »

  Kancelaria jest firmą nowoczesną i otwartą na potrzeby klientów. Dbamy o to aby Nasze usługi były wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, szybkość oraz terminowość wykonywania powierzonych nam zleceń.

  Naszym celem jest dostarczanie klientom optymalnych rozwiązań, które pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe i osobiste. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług prawnych oraz troska o dobro mocodawców to podstawowe zasady funkcjonowania naszej Kancelarii.

  Aby sprostać potrzebom Klientów w związku ze stale zmieniającym się ustawodawstwem dbamy o nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całego kraju a w szczególności województwa kujawsko-pomorskiego (Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Chełmża, Świecie, Wąbrzeźno, Chełmno itd.) oraz pomorskiego.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia budowlane »

  Zapraszamy do strefy szkoleń i porad dla pracowników budowlanych! W branży budowlanej uprawnienia i certyfikaty są bardzo cenne, gdyż pozwalają znaleźć zatrudnienie w dobrych, stabilnych firmach. Polscy budowlańcy są cenieni nie tylko w naszym kraju, ale też i w Wielkiej Brytanii, Skandynawii czy w Niemczech. Warto więc korzystać ze szkoleń, które umożliwiają zarobienie dobrych pieniędzy, nawet w czasie kryzysu w branży. Specjaliści z uprawnieniami, tacy jak np. spawacz, malarz, elektryk, operator koparko-ładowarki czy hydraulik z łatwością znajdą pracę. Szkolenia budowlane polecane są też pracownikom stawiającym pierwsze kroki w branży - kursy przyuczające do zawodu to dobra inwestycja na przyszłość.

  W naszej platformie budowlanej znaleźć można szkolenia budowlane z takich dziedzin jak: Prawo budowlane i uprawnienia, Obsługa urządzeń i maszyn, Projekty budowlane i wykonawcze, BHP i dokumenty powypadkowe, Instalacje i wykończenia wnętrz, Inżynieria i ochrona środowiska, Obsługa klienta na rynku nieruchomości, Marketing i reklama w budownictwie, Zarządzanie firmą budowlaną, Reklamacje w budownictwie. Polecamy szkolenia otwarte, EFS, darmowe czy zamknięte dla firm.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnego »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
  podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
  klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

  - bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

  - tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
  Klienta działalnością gospodarczą,

  - przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
  postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji
  rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym,
  Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,

  - reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest
  rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,

  - obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo budowlane »

  Chcesz się dowiedzieć więcej o polskim prawie budowlanym? Jeśli tak, zajrzyj do naszego serwisu internetowego! Na stronie Prawo-Budowlane.edu.pl znajdziesz szczegółowe informacje na temat aktualnych przepisów prawnych, analizy, orzecznictwo oraz wzory różnego rodzaju pism i dokumentów. Serwis współtworzony jest przez doświadczonego w sprawach związanych z prawem budowlanym prawnika, opisującego przydatne zagadnienia.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis architektoniczny Architektura.info »

  Portal o tematyce architektonicznej i budowlanej. Na stronie publikowane są przykłady realizacji architektonicznych z Polski i ze Świata. Znajdują się tutaj również bazy danych zawierające informacje na temat polskich pracowni architektonicznych oraz architektów. W serwisie Domy znajdują się ciekawe przykłady realizacji i projektów domów jednorodzinnych. W dziale wydarzenia publikowane są najświeższe informacje o wystawach, wernisażach i konkursach architektonicznych. Dział prawo zawiera aktualne i jednolite teksty prawa budowlanego, warunków technicznych oraz ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia Architektoniczne »

  Materiały informacyjne i szkoleniowe dla inżynierów ubiegających się o uprawnienia architektoniczne w Izbie Architektów RP.

  Zbiór pytań szkoleniowych oraz testów sprawdzających z zakresu prawa budowlanego, warunków technicznych oraz rozporządzeń BHP i kodeksu postępowania administracyjnego.

  Informacje związane z praktyką zawodową do uprawnień oraz wzory książki praktyki zawodowej i zestawienia zbiorczego.

  Zbiór aktualnych i ujednoliconych aktów prawnych wymaganych na egzaminie testowym i ustnym.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • CON-BUD Pracownia Projektowa - Projekty budynków i konstrukcji budowlanych »

  Strona pracowni projektowej z Poznania oferującej usługi projektowe w zakresie kompleksowego projektowania budynków, jak również opracowywania dokumentacji projektowej konstrukcji budowlanych. Pracownia wykonuje przykładowo nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, energooszczędnych, projekty garaży i budynków gospodarczych, projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków użytkowych, jak usługowo-biurowe, handlowe, hale magazynowe i produkcyjne. Pracownia zapewnia, oprócz wykonania projektu budowlanego, dokumentacji projektowej, również uzyskanie niezbędnych dokumentów włącznie z pozwoleniem na budowę oraz prowadzenie nadzoru budowy.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Gilewicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Gilewicz - usługi prawne dla biznesu i osób fizycznych. Wykonujemy stałą obsługę firm, spółdzielni mieszkaniowych, doradzamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym, jak poradzić sobie z problemami prawnymi. Kancelaria wykonuje usługi z zakresu: reprezentacji przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, reprezentacji przed organami administracji i organami skarbowymi, doradztwa prawnego, obsługi prawnej firm, windykacji należności, sporządzania umów i pism o znaczeniu prawnym. W swojej praktyce zajmujemy się zwłaszcza sprawami z zakresu: budownictwa, prawa budowlanego, realizacji procesu inwestycyjnego, prawa cywilnego, prawa handlowego, gospodarczego (prawo spółek, prawo przewozowe, IT, ubezpieczeniowe, spółdzielcze), prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego, prawa pracy, prawa spadkowego, dochodzenia odszkodowań. Nasze usługi dopasowujemy do potrzeb i sytuacji klienta, starając się dobrać optymalne rozwiązania dla problemów prawnych i założonych przez klienta celów.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »