Strony związane z hasłem: prawo handlowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prawo handlowe':

 • Kancelaria Prawna Sławomir Ambroziak, Wrocław »

  Kancelaria Prawna we Wrocławiu z bogatym, 10-letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej klientów korporacyjnych i indywidualnych. Zapewniamy profesjonalne usługi prawne w języku polskim i angielskim. Kancelaria oferuje również usługi prawne świadczone drogą elektroniczną. Świadczymy opiekę prawną na etapie przedprocesowym, procesowym i egzekucyjnym, w ramach następujących specjalizacji:
  - prawo cywilne
  - prawo administracyjne
  - prawo podatkowe
  - prawo rodzinnego (rozwody, podziały majątku, alimenty)
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania)
  - prawo handlowe
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  - prawo europejskie
  - prawo międzynarodowe publiczne i prywatne
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym
  - projekty umów, pism procesowych
  - sporządzanie opinii prawnych
  - doradztwo prawne w sprawach obrotu nieruchomościami
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów
  Kancelaria prawna specjalizuje się również w sprawach rozwodowych oraz sprawach alimentacyjnych.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Inforbook.pl »

  Profesjonalna księgarnia podatkowo-prawna inforbook.pl - literatura fachowa z zakresu podatków, prawa, ekonomii oraz literatura obcojęzyczna, słowniki, e-booki, e-wydania. Sprawdź co mamy do zaoferowania! Duży wybór książek i podręczników akademickich w najlepszych cenach oraz niski koszt dostawy to nasze atuty.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grzegorz Konopko »

  Świadczymy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach usług świadczonych przez naszą Kancelarię zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, Spory sądowe, Prawo administracyjne i podatkowe, Prawo cywilne i handlowe, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo obrotu nieruchomościami, Windykację należności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Orłowski & Mikuliszyn »

  Prawo nowych technologii to wciąż mało znana działka dla polskich adwokatów. Prawa autorskie osób cywilnych, dobra osobiste i własność przemysłowa coraz częściej narażone są na przywłaszczenie. W ochronie własności pomagają prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Orłowski & Mikuliszyn.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Law Up Sp. z o.o. - obsługa prawna firm »

  Spółka Law Up specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw. Pomaga przy rejestracji spółki, sporządza analizy i umowy, świadczy porady prawne i reprezentuje przed sądem. Spółka pomaga również w windykacji należności czy dochodzeniu odszkodowania.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mgr Marian Pavlov - adwokat »

  Kancelaria adwokacka Hradec Králové rozpoczęła swoją działalność w 1998 r. i świadczy kompleksowe usługi prawne oraz doradcze ważnym klientom zarówno czeskim jak i zagranicznym w dziedzinie prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego i autorskiego. Reprezentujemy również podmioty w trakcie sądowego oraz pozasądowego dochodzenia roszczeń, przede wszystkim w zakresie windykacji i egzekucji należności w postępowaniach upadłościowych.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »