Strony związane z hasłem: prawo jazdy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prawo jazdy':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Auto szkoła JAR w mieście stołecznym Warszawa to doskonałe miejsce na przygodę, jaką jest nauka jazdy. Oferujemy bardzo przyjazną atmosferę i nowe samochody. Egzamin na prawo jazdy wcale nie musi kojarzyć się kłopotami i stresem, musisz być po prostu do niego dobrze przygotowany, a nauka jazdy w naszej auto szkole z pewnością umożliwi Ci zdanie państwowego egzaminu na prawko za pierwszym razem. Prowadzimy zajęcia na prawo jazdy kategorii A oraz B, a także skuter oraz samochody z automatyczną skrzynią biegów.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Chełm »

  Nauka jazdy w Chełmie. Auto szkoła prowadzona przez doświadczonego instruktora Tomasza Skibę solidnie przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy.

  Zapewniamy wybór auta na którym będziecie Państwo uczyć się jeździć - Toyota Yaris 5-cio oraz 6-cio biegowa. Niskie ceny i miła oraz fachowa obsługa.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK »

  Emano oferuje przetłumaczone odpowiedzi i pytania testowe angielskiego egzaminu na prawo jazdy na samochód osobowy, ciężarowy oraz motocykl. Materiały szkoleniowe dostarczane przez Emano są aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego w Zjednoczonym Królestwie.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy AutoFinał z Koniecpola »

  AutoFinał szkoła jazdy z Koniecpola. Zapraszamy zainteresowane nauką jazdy samochodem osoby oraz tych, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności prowadzenia auta do odwiedzenia naszej strony. Jeździć uczymy na samochodach Nissan Micra.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy - Tarnowskie Góry »

  Szkoła Nauki Jazdy Eldrive mieści się w centrum Tarnowskich Gór. Oferujemy profesjonalne kursy kategorii B, dzięki którym będziesz wzorowo przygotowany do roli kierowcy. Ponad to w naszej ofercie jazdy dokształcające dla osób chcących poprawić swoje umiejętności kierowania pojazdem, oraz jazdy przedegzaminacyjne, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu państwowego. Nauka Jazdy w Szkole Nauki Jazdy Eldrive Tarnowskie Góry prowadzona jest w sposób fachowy i przyjazny dla kursantów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów nauki jazdy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków - OSK Sigma »

  Nauka jazdy w Krakowie w najlepszym wydaniu! Dzięki nam nie tylko zdasz prawo jazdy, ale będziesz dobrym kierowcą. Szkoła jazdy, która zrobi z Ciebie kierowcę! Tanio. Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością.

  Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w milej i przyjemnej atmosferze. Jazdy kursowe odbywają się wyłącznie na samochodach Toyota YARIS, które są obecnie wymagane na egzaminie w województwie Małopolskim. Tutaj nasi kursanci uzyskają umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą, a później jako przyszli kierowcy będą mogli bezproblemowo poruszać się po polskich drogach.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców " Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców"Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" organizuje kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy. Szkolimy w małych grupach, szybko i skutecznie. Czas i terminy szkolenia są ściśle dopasowane do czasu wolnego kursanta. Podczas szkolenia staramy się przekazać maksymalną ilość informacji i uwrażliwić przyszłego kierowcę na terminy z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, jak również za cel stawiamy sobie jak najlepsze przygotowanie przyszłego kierowcy do złożenia egzaminu na prawo jazdy i zakończenia go z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Dodatkowo oferujemy jazdy doszkalające,które pomogą osobom o mniejszych umiejętnościach podnieść ich wyniki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy RACING »

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę.
  Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach!
  Nasze atuty:
  - sala wykładowa blisko centrum,
  - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris,
  - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat,
  - miła, bezstresowa atmosfera,
  - dopasujemy się do Twoich oczekiwań!

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Mikołów, Tychy. Nauka jazdy | lekcjejazdy.pl »

  Ośrodek szkolenia kierowców "Lider" działa na terenie miasta Mikołów oraz Tychy. Cechuje nas wysoka kursanta, który otrzymuje kompleksowe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne. Atrakcyjna oferta cenowa oraz korzystne promocje. Nasz ośrodek zaprasza na terenie miasta Mikołów oraz Tychy. Zapisz się już dziś i zdaj egzamin za pierwszym razem.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK VICTORIA Jelenia Góra Nauka Jazdy »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW VICTORIA w Jeleniej Górze. Kurs na prawo jazdy, nauka jazdy. Profesjonalne szkolenie z zakresu nauki jazdy, indywidualne podejście i atrakcyjne ceny. Zapisy ciągłe po uzgodnieniu telefonicznym, możliwość kursu przyspieszonego.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • L.szkoła.pl kurs prawa jazdy kat. B »

  E-fektywny kurs prawa jazdy kat. B. Oferujemy teorię przez Internet i naukę jazdy z nawigacją GPS. Profesjonalne zajęcia z ratownikiem medycznym. Możliwość uczestniczenia w zajęciach (teoretycznych i praktycznych) jako obserwator przed wykupieniem kursu! Dojazd do kursanta!

  Data dodania: 23 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BOLID Ośrodek Szkolenia Kierowców »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B. Obejmuje on 30 godzin teoretycznych oraz 32!!! godziny praktyczne. Dodatkowo zapewniamy badania lekarskie, pomoce dydaktyczne oraz materiały pomocnicze z płytą CD, a wszystko w cenie 1000PLN. TYLKO U NAS Każdy Kursant może bezpłatnie zwiększyć ilość godzin kursu - info w biurze.
  BOLID Ośrodek Szkolenia Kierowców
  Krakowskie Przedmieście 41,Lublin
  tel: 81 532 33 32
  www.bolidosk.pl

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bartnicza - Ośrodek Szkolenia Kierowców »

  Bartnicza - Ośrodek Szkolenia Kierowców oferuje kursy prawa jazdy kategorii B, weekendowe, indywidualne i przyspieszone, jazdy doszkalające, a także kursy po angielsku, niemiecku i wietnamsku. Dysponuje doświadczoną kadrą instruktorską z wieloletnią praktyką. Proponuje również jazdy doszkalające.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa »

  OSK Elita oferuje kurs na prawo jazdy w Warszawie i okolicach. Zapewniamy wysoki poziom szkolenia.
  Nasza firma gwarantuje Ci pełnie przygotowanie do egzaminu prawa jazdy. Jesteśmy na rynku od wielu lat, wyszkoliliśmy tysiące świetnych kierowców. Dysponujemy nowoczesną bazą samochodową oraz profesjonalnie przygotowaną kadrą o dużych umiejętnościach pedagogicznych. Przystępne ceny to kolejna z naszych zalet. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Wrocław »

  JOKER jest wrocławskim Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, który kształci młodych adeptów jazdy w kategorii A oraz B. W JOKERZE pracują najmilsi i najbardziej wyrozumiali instruktorzy jazdy we Wrocławiu. Wiemy jak podejść do ucznia i przekazać mu cenną wiedzę z zakresu kierowania pojazdem. Szkoła jazdy JOKER mieści się na wrocławskim Nowym Dworze w pobliżu gyrosowni Palmira. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. U nas zaoszczędzą Państwo pieniądze gdyż większość uczniów JOKERa zdaje za pierwszym razem!

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Czechowice Dziedzice - Endi 2 - Łukasz Gąsiorek »

  Chcesz czuć się na drodze pewnie i swobodne, poznać poprawną technikę jazdy i przy okazji zdać za pierwszym razem ? A może masz już prawo jazdy i chcesz pod okiem specjalistów podnieść swoje umiejętności ? Jeżeli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie !

  Możemy Cię wiele nauczyć, lecz o tym możesz się przekonać sam. Sprawimy, że każda chwila na drodze będzie wspaniałą przygodą pełną niezapomnianych wrażeń!

  Od początku naszej działalności najważniejsza dla nas była jakość szkolenia. Nie osiadamy na laurach, wciąż się rozwijamy, dążymy do doskonałości. Wysoka jakość naszych usług sprawiła, iż szybko zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy kursantów. Dzięki profesjonalnemu podejściu, staliśmy się obecnie jedną z najchętniej wybieranych przez przyszłych kierowców szkołą jazdy.

  Dziś o szkoleniu kierowców wiemy już niemal wszystko. Osiągamy doskonałe wyniki w szkoleniu zarówno dorosłych jak i młodzieży. Udało nam się sprostać ogromnym oczekiwaniom naszych klientów, którzy decydując się na nasz ośrodek, mają pewność, że zostaną doskonale przygotowani zarówno do egzaminu państwowego na prawo jazdy jak i do samodzielnego, bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców - Ryszard Makuła »

  Witryna Ośrodka Szkolenia Kierowców - Ryszard Makuła - Kurs Prawa jazdy. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta szkoleniowa, galerie, ceny, promocje, informacje o egzaminach, zakresy szkoleń, terminy kursów

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PERFECT - Nauka jazdy Oława, Prawo jazdy Oława, kategoria B »

  Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy prowadzącą kursy na kategorię B, która wychodzi na przeciw wszelkim oczekiwaniom kursantów. Celem działalności naszej firmy jest tworzenie najlepszych warunków szkoleniowych oraz kształcenie u przyszłych kierowców postawy bezpiecznej jazdy.

  Gwarantujemy bezstresowe warunki szkoleniowe, przyjemną atmosferę nauki oraz co najważniejsze - profesjonalne przygotowanie do egzaminu pod okiem doskonałego intruktora z wieloletnim doświadczeniem.

  OSK Prfect jest nowoczesną szkołą nauki jazdy w Oławie, Dlaczego?
  - Sala wykładowa wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny
  - Oszczędziszsz czas dzięki zapisom ON-LINE (przez stronę internetową)
  - Dostosujemy się do Twojego czasu
  - Liczne promocje i rabaty
  - Konkurencyjne ceny nawet w stosunku do niektórych wrocławskich szkół jazdy!

  Sprawimy, że jazda samochodem stanie się dla Ciebie przyjemnością!

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.perfect.olawa.pl


  ---
  Leszek Niepsujewicz
  OSK Perfect
  +48 511 600 606


  ul. Bolesława Chrobrego 23a
  55-200 Oława, (KWADRACIAK 1. piętro)

  perfect.olawa@wp.pl
  www.perfect.olawa.pl

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Yeti - Nauka prawo jazdy Warszawa. »

  Szkoła jazdy OSK YETI szkoli w zakresie kat. A, B, C i E.
  Nasza Kadra instruktorska wyróżnia się wytrwałością i cierpliwością, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Państwa umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.
  Nauka jazdy wymaga sprawnego auta, dlatego wszystkie nasze pojazdy są nowe i w bardzo dobrym stanie technicznym.
  Jazdy doszkalające i jazdy kursowe odbywają się pojazdami identycznymi jak na egzaminie Państwowym.

  U nas zawsze podręczniki, badania lekarskie i zdjęcia do prawa jazdy są w cenie kursu.

  Jeśli chcą Państwo bliżej zapoznać się z ofertą szkoły jazdy OSK "YETI" bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem:

  Biuro czynne
  pn-pt w godz. 10-18
  ul. Chmielna 98 lok. 23
  (róg al. Jana Pawła II)
  00-801 Warszawa
  I piętro
  tel (022) 620-50-16

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zalatwiam.pl - i wszystko jest proste - załatw to on-line »

  Zalatwiam.pl - Kredyt, lokata, ubezpieczenia, bilet, rezerwacja, praca, sprawy w urzędzie. Pomożemy ci to załatwić. Załatw to z nami. Załatw swoja sprawę on-line. Bez wychodzenia z domu weź pożyczkę, załóż lokatę, wykup bilet na samolot, ubezpiecz samochód.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »