Strony związane z hasłem: prawo spadkowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prawo spadkowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Portal Prawny oferujący bezpłatną pomoc prawną przez Internet. Portal oferuje Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych online lub zamówienia płatnych usług. Ponadto baza pism i umów z każdej dziedziny prawa, forum prawne, na którym prawnicy i użytkownicy udzielają nieodpłatnie odpowiedzi na pytania prawne, Aktualna baza kodeksów i aktów prawnych, komentarzy prawnych, artykułów tematycznych oraz księgarnia prawna, w której znajdą Państwo tysiące publikacji prawnych. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem prawnym, pisaniem pozwów i wniosków a także wypełnianiem jakichkolwiek formularzy sądowych. Korzystanie z pomocy prawnika on-line o wiele redukuje cenę porady a także skraca czas oczekiwania na usługę. Zadaj pytanie i sprawdź ile to kosztuje. Udzielamy porad prawnych z każdej dziedziny prawa. Siedziba porad prawnych to Warszawa.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw.Katarzyna Skowrońska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Skowrońskiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna dla klientów indywidualnych polega m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych oraz występowaniu przed sądami powszechnymi i urzędami. Kancelaria oferuje także podmiotom prawa gospodarczego, w szczególności spółkom handlowym, stałą obsługę prawną, w tym profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta Kancelaria Adwokacka współpracuje z wieloma specjalistami - w szczególności notariuszami, doradcami podatkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Anna Chilińska, tel. 509346351 »

  Podstawowym przedmiotem działalności Kancelarii jest obsługa prawna na rzecz podmiotów gospodarczych oraz doradztwo prawne dla klientów indywidualnych. Misją Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb klientów. Zajmujemy się udzielaniem porad i konsultacji prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych oraz tworzeniem umów i wniosków.Udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa; w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, tj. w siedzibie firmy, telefonicznie, drogą elektroniczną. Jest to najczęściej praktykowany sposób świadczenia pomocy prawnej, wynika to z ogromnej liczby przepisów prawa oraz ich zawiłości. Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne on-line. Wzory pism, prawo, informacje prawne - portal prawniczy LexVin »

  Kancelaria prawna LexVin świadczy usługi polegające na udzielaniu porad prawnych on-line jak również w biurze. Na łamach serwisu Kancelarii publikujemy artykułu prawne, porady prawne oraz wzory pism procesowych z takich dziedzin prawa jak: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne i inne.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria odszkodowawcza Łódź »

  Kancelaria prawna Anna Janicka wita.
  Pani adwokat służy ludziom z Łodzi i pobliskich miejscowości od 2007 r.
  Kancelaria odszkodowawcza skupia się na sprawach o alimenty, rozwody, błędy lekarskie i odszkodowania.
  Mecenas Janicka pochyla się nad poszkodowanymi więc reprezentując osoby fizyczne a również firmy przed instytucjami i sądami dba o jak najlepszy wynik końcowy.
  W sprawach spadkowych, rodzinnych, cywilnych czy karnych każdy z osobna może liczyć na doradztwo prawne za przystępną cenę.
  Adwokat-Janicka jest w swoim żywiole, gdy ma możliwości negocjacji i mediacji.
  Wśród akt i dokumentów jest mnóstwo za odszkodowania za błędy medyczne i lekarskie.
  Kancelaria adwokacka stoi za swoimi klientami murem i nie cofa się gdy trzeba beznadziejną sprawę zakończyć z jak najlepszym wynikiem.
  Dba o petenta i otacza szacunkiem oraz zrozumieniem reprezentując go przed sądami.
  Lokal kancelarii prawniczej wybudowany jest w miejscowości Łódź.
  Porady, mapka dojazdu i wzory akt do ściągnięcia ze strony web kancelarii prawnej.
  Każdy bez wyjątku jest ważny i otrzyma należne oraz fachowe wsparcie adwokackie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe »

  Rejestracją spółek i przedsiębiorców, modernizacją podmiotów w KRS, a także pomocą prawną w procesie tworzenia, prowadzenia, czy likwidacji aktywności gospodarczej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Seriusza Pospiecka i Piotra Kowalskiego. Generalnie specjalizuje się ona bowiem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a to oznacza, że nie obce jest im prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo egzekucyjne i prawo łowieckie. Dzięki temu mogą udzielać biegłych wskazówek prawnych, a także sporządzać opinie prawne i projekty umów. Zajmują się także opiniowaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem do pracy i ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym. Kancelaria Adwokacka Serdiusza Pospiecha i Piotra Kowalskiego funkcjonujew ramach Kancelarii Prawnych Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Dzięki scalonym siłom mogą bardziej czynnie pomagać zgłaszającym się do nich kontrahentom. Więcej informacji dotyczących Kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOROTA MOROS kancelaria prawna »

  Kancelaria Prawna proponuje kompleksową obsługę prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasze działania ogniskują się na efektywnym rozstrzyganiu problemów prawnych przedsiębiorców oraz osób fizycznych i udzielaniu im skutecznej pomocy prawnej, w całkowitym zakresie. Jako kancelaria przygotowujemy pisma procesowe, wzory umów, projekty dokumentów korporacyjnych. Naszym klientom biznesowym oferujemy zastępstwo prawne i procesowe w wszelkiego typu postępowaniach, jak również prawne wsparcie obecnej działalności firmy. Zapewniamy pomoc prawną na wszystkich etapach, począwszy od konsultacji prawnych, udziału w negocjacjach, po rozstrzyganie problemów prawnych, w tym prowadzeniu postępowań sądowych. Korzystanie z ciągłej obsługi kancelarii pozwala zoptymalizować koszty i zarazem zagwarantować bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności gospodarczej. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo spadkowe »

  Telefoniczne porady z zakresu prawa spadkowego to możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak zachowek, odrzucenie spadku, wydziedziczenie, dział spadku czy też zapis windykacyjny. Doświadczenie oraz obszerna wiedza naszych prawników stanowi gwarancję profesjonalnego i rzetelnego podejścia do twoich problemów prawnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wyssogota-Zakrzewski »

  Serwis informacyjny Kancelarii Adwokackiej Wyssogota-Zakrzewski. Znajdziesz w nim informację o specjalizacjach adwokata, zasady współpracy i ustalania honorarium, wiadomości na temat wybranych aspektów prawa.

  Pomoc prawna świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bartosz Kuc Doradztwo Prawne »

  Bartosz Kuc Doradztwo Prawne to firma,która świadczy usługi w zakresie prawa:

  -cywilnego,

  -rodzinnego,

  -pracy i ubezpieczeń społecznych,

  -administracyjnego.

  Porady są udzielane poprzez sporządzanie pism procesowych i urzędowych oraz opinii prawnych.

  Usługi co do zasady są świadczone drogą elektroniczną, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość świadczenia usługi we wskazanym przez klienta miejscu.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu »

  Kancelaria świadczy pomoc w różnych dziedzinach prawa na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zajmujemy się przede wszystkim sprawami odszkodowawczymi: dotyczącymi szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie (wynikających z błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych oraz będących rezultatem przestępstwa.Zajmujemy się kwestiami zniesienia współwłasności, podziału majątku wspólnego, rozliczeniem nakładów na nieruchomość i zasiedzenia nieruchomości.W sporach dotyczących umów, dochodzimy zapłaty za dostarczone towary lub wykonane usługi oraz roszczeń odszkodowawczych lub kar umownych z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania.Reprezentujemy interesy konsumentów w sporach z przedsiębiorcami, w tym również w zakresie spraw przeciwko deweloperom.Prowadzimy sprawy o rozwód i separację, o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami oraz podział majątku wspólnego.Posiadamy doświadczenie w postępowaniach sądowych dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalania kontaktów z dzieckiem oraz dochodzenia i egzekwowania alimentów.Doradzamy i pomagamy przedsiębiorcom polskim i zagranicznym z takich branż jak metalurgia, transport, handel paliwami, usługi remontowo-budowlane, czy ubezpieczenia.Na zlecenie klientów zajmujemy się tworzeniem nowych podmiotów gospodarczych oraz ich likwidacją. Sporządzamy umowy spółek lub ich projekty, przygotowujemy uchwały wspólników i inne dokumenty oraz wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Rafał Słowik została założona by świadczyć wszechstronną pomoc prawną, zapewniając rzetelność i pełne zaangażowanie w każdą z powierzonych przez Klientów spraw. W ramach usług kancelarii adwokata Rafała Słowika zapewniamy profesjonalne zastępstwo procesowe przed sądami, organami ścigania i administracji publicznej. Kancelaria oferuje także bieżące doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i udzielanie porad prawnych. Swoje usługi kancelaria kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i osób prawnych, zapewniając stałą obsługą prawną.

  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i prawa pracy Kancelaria prowadzi sprawy o rozwód, alimenty, odszkodowanie, służebność przesyłu, zadośćuczynienie i odszkodowanie za błędy medyczne i wypadki komunikacyjne.

  Siedziba Kancelarii adwokata Rafała Słowika zlokalizowana jest w Krakowie, z myślą o ułatwieniu kontaktu prowadzi także biuro w Tanowie.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także wskazówkami dotyczącymi dojazdu do kancelarii i dostępnymi formami kontaktu na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce »

  Na blogu znajdziesz informacje o prawie spadkowym. O tym kto dziedziczy - spadkobiercach ustawowych i testamentowych, testamentach - sposobach sporządzenia oraz formach testamentów i sposobach ich odwoływania, zachowku - kto musi zapłacić zachowek oraz kto jest do niego uprawniony i przez jak długi okres, odpowiedzialności za długi spadkowe oraz wydziedziczeniu i zrzeczeniu dziedziczenia. Znajdziesz także informacje o tym jak przyjąć i odrzucić spadek.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spadek - portal o prawie spadkowym (nabycie spadku, zachowek, dział spadku, testament) »

  Spadek.com.pl to portal informacyjny w całości poświęcony tematyce związanej z prawem spadkowym. W poszczególnych artykułach w sposób praktyczny i profesjonalny krok po kroku opisujemy podstawowe zagadnienia prawa spadkowego takie jak dział spadku i sposób przeprowadzenia działu spadku, chwila nabycia spadku i skutki nabycia spadku, spadkobiercy i kto może zostać spadkobiercą, zachowek i kto może żądać zachowku a także w jaki sposób napisać dobry testament i co powinno się znaleźć w testamencie. Dzięki wsparciu radcy prawnego z Poznania informacje prezentowane na portalu spadek.com.pl są sprawdzone pod względem prawnym. Istnieje także możliwość zadawania pytań, a bliskiej przyszłości

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anna Miziołowska Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria radcy prawnego Anny Miziołowskiej zajmuje się świadczeniem usług dla osób fizycznych, firm oraz wspólnot i spółdzielni. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, kancelaria sprosta Państwa wymaganiom w zakresie doradztwa prawnego.
  Kancelaria oferuje usługi doradcze z zakresu wielu dziedzin prawa. Między innymi:
  prawo cywilne i windykacja należności
  prawo spadkowe
  prawo rodzinne i opiekuńcze
  prawo usług turystycznych
  prawo pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy
  prawo spółdzielcze i wspólnot mieszkaniowych
  prawo administracyjne
  prawo upadłościowe i naprawcze
  prawo handlowe i gospodarcze
  Dzięki tak dużemu zakresowi doradztwa, jesteśmy wstanie zapewnić kompleksowe usługi prawne zarówno mniejszym, jak i większym podmiotom.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy: Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa Solec 38

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnego »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
  podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
  klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

  - bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

  - tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
  Klienta działalnością gospodarczą,

  - przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
  postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji
  rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym,
  Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,

  - reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest
  rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,

  - obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe »

  Prawo spadkowe (spadki, darowizny, sukcesja) przewiduje określone zasady przekazywania majątku i zobowiązań. Zabezpiecz przyszłość rodziny – zaplanuj postępowanie spadkowe. Serwis informacyjny www.prawospadkowe.info zaprasza do skorzystania z porad prawnych w zakresie prawa spadkowego. Ekspert prawa spadkowego mecenas Izabela Rusinowska jest do dyspozycji naszych czytelników.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe »

  Masz problem związany z prawem spadkowym: nabycie spadku, testament, zachowek, dział spadku. Szukasz prawnika - specjalisty z prawa spadkowego, który udzieli Ci porady prawnej, przygotuje pismo procesowe a w razie potrzeby będzie reprezentował twoje interesy przed sądem? Nie czekaj wejdź na naszą stronę i zadaj pytanie on-line lub umów się w naszej Kancelarii Prawnej w Warszawie lub Ostrołęce.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »