Strony związane z hasłem: prezentacje multimedialne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prezentacje multimedialne':

1 · 2 · następna strona »
 • Strony3w »

  Tworzenie profesjonalnych stron internetowych wg. obowiązujących standarów, dzięki czemu strony są odporne na zmieniające się algorytmy przeglądarek, zakładanie sklepów internetowych, składanie publikacji w edytorze TeX

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • SQMStudio - prezentacje multimedialne - animacja 3D »

  SQM Studio to kreatywna kuźnia pomysłów w zakresie produkcji filmu i animacji, multimediów oraz DTP. Animacja - ruchomy obraz nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy kompleksową produkcję filmów "od scenariusza do realizacji" oraz wszelkie prace towarzyszące - przygotowanie koncepcji, kreację, przygotowanie materiałów wyjściowych, ścieżki dźwiękowe i podkłady muzyczne, postprodukcję, authoring DVD itp. Multimedia – prezentacje multimedialne to sposób przekazywania informacji złożony z różnych form: tekstu, dźwięku, grafiki statycznej, animacji, video oraz interakcji z użytkownikami. Połączenie tylu środków przekazu daje ogromne możliwości efektownego i skutecznego dotarcia do odbiorców. Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności związanej z obrazem ruchomym jest dział DTP. Z przyjemnością podejmiemy się wszelkich zleceń z zakresu grafiki statycznej - fotografii, identyfikacji wizualnej, składu publikacji i wydawnictw, przygotowania do druku.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • HAL design - technologie flash »

  Firma HAL design zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych w technologii flash i xhtml+css, wykonywaniem reklam i animacji na telebimy i strony internrtowe,optymalizacją serwisów i witryn www pod pozycjonowanie przerabianiem szablonów stron internetowych. Ponadto wykonujemy animacje na strony internetowe, banery reklamowe oraz prezentacje multimedialne flash do promocji firm i różnych przedsięwzięć. Dostarczamy również kadrę szkoleniową w zakresie technologii informacyjnych i informatyki oraz sami organizujemy takie szkolenia.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa artystyczna imprez, aranżacje multimedialne, projekcje slajdowe oraz wideo »

  Wizualna oprawa imprez komercyjnych i artystycznych. Specjalizujemy się w aranżacjach scenograficznych wykonanych za pomocą profesjonalnych rzutników slajdowych (kodak, simda) oraz projektorów wideo

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • TWORZENIE STRON WWW - Grafikstudio tylko najwyższa jakość. »

  Od wielu lat specjalizujemy się w realizowaniu kompleksowych rozwiązań WWW.
  Wiedza i wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam projektować wysokiej klasy, wartościowe strony, które wzmacniają i budują pozytywny wizerunek firmy.
  Jakość realizowanych przez nas projektów jest dla nas najwyższym priorytetem, gdyż wiemy jakie ma to niebagatelne znaczenie w wykreowaniu dobrego wizerunku.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio graficzne Ergiebe, projektowanie stron www, ulotek »

  Wiemy, jak ważny jest spójny jednolity wizerunek firmy, dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę: od wizytówki po billboard i stronę www.nnW naszej pracy chcemy ściśle z Państwem współpracować, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami. Pragniemy poznać branżę, w której Państwo działają, aby przygotować najlepszą strategię reklamową. Pozwoli to wyróżnić Państwa firmę wśród wielu innych.nnRealizujemy wszystkie projekty małe i duże, proste i skomplikowane. Nie boimy się wyzwań. Gwarancją naszej jakości są dotychczasowe prace oraz zadowolenie naszych Klientów.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mediacyfrowe.pl - agencja interaktywna »

  Jesteśmy agencją interaktywna specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych systemów multimedialnych, stron internetowych, e-learning, prezentacji multimedialnych. Wspieramy również firmy przy tworzeniu materiałów efektywnie wspierających komunikacje zarówno wewnętrzna - szkolenia, newslettery, jak i działania z zakresu Public Relations. Nasz profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie są gwarancja najwyższej jakości produktów tworzonych dla Państwa, a każdy kreowany przez nas projekt jest unikatowy i niepowtarzalny.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • TWENTY4 - Projektowanie i tworzenie stron www, reklama »

  TWENTY4 realizuje działania w zakresie marketingu internetowego, kreacji i tworzenia stron www, wdrażania systemów CMS oraz wszelkich form reklamy wizualnej (m. in. logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, teczki, prezentacje multimedialne)

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Interaktywna DESNET »

  Od trzech lat działamy skutecznie na rynku internetowym. Przez ten okres czasu udało nam się z sukcesem zrealizować projekty wymagające zaangażowania, użycia najnowocześniejszych technologii i rozwiązań. Naszą pracę połączyliśmy z pasją, wiedzą i profesjonalizmem. W konsekwencji tego powstało wiele interesujących stron WWW, a nasi Klienci przekonali się, że Desnet oferuje usługi na najwyższym poziomie.

  Dlaczego DESNET?

  * jesteśmy kompetentni i otwarci na propozycję naszych Klientów,
  * Klient jest dla nas najważniejszy,
  * zawsze dążymy do perfekcji,
  * nie zadawalamy się minimalizmem, stosujemy tylko najlepsze rozwiązania,
  * z optymizmem patrzymy w przyszłość,
  * realizujemy się w tym co robimy i cenimy naszych pracowników.

  Z niecierpliwością czekamy na nowych Klientów z którymi moglibyśmy podzielić nasz zapał i energię w tworzeniu serwisów internetowych.

  Atuty firmy Desnet to: indywidualne podejście do partnera biznesowego, orientacja na zadanie, wyszukiwanie najwłaściwszych strategii działania, terminowość i poświęcenie w wykonywanych działaniach.

  Desnet tworzą osoby ambitne, doświadczone i elastyczne. Desnet dostosowuje się do potrzeb Klienta, pomaga, doradza. Desnet to coś więcej niż agencja interaktywna, to firma z duszą, charyzmą i marzeniami.

  DESNET – Design Internet – 'tworzyć, kreować' Internet

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artflash interactiv »

  artflash interactive od 2004 roku specjalizuje się w budowaniu stron oraz serwisów www, kreacji kampanii internetowych, opracowywaniu strategii online oraz planowaniu działań marketingowych i komunikacyjnych w internecie.

  Do tej pory z powodzeniem zrealizowała projekty interaktywne m.in. dla takich klientów, jak: Animex, Chiquita, Eli Lilly, Fujifilm, Gedeon Richter, Hochland, Kompania Piwowarska S.A., Mróz, Okechamp, Remes, Yetico, Wrigley.

  Agencja zaangażowana jest w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu w kampanię społeczną „Warto być za!” oraz program edukacyjny „Nie pakuj się do trumny - Zrób cytologię!”.

  Dbamy o to, aby każdy nasz projekt był dopracowany w najmniejszym szczególe. Niezależnie od tego, czy budujemy portal społecznościowy, prezentację multimedialną czy logotyp, na pierwszym miejscu stawiamy jego oryginalny i spójny charakter.

  Dostarczamy dedykowanych rozwiązań dopasowanych do potrzeb projektowych i możliwości, które daje nam wciąż rozwijający się internet.

  Posiadamy szerokie kompetencje w zakresie budowania strategii i planowania działań interaktywnych. Przeprowadzamy dokładne analizy skuteczności koncepcji prowadzenia biznesu w internecie.

  Analizujemy grupy docelowe, określamy precyzyjne cele kampanii, dobieramy skuteczne narzędzia oraz badamy efektywność podjętych decyzji.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja Wizualna »

  Prezentujemy najskuteczniejsze systemy identyfikacji wizualnej. Podpowiemy Ci jak stworzyć spójną i wartościową markę. Pamiętaj że corporate identity (identyfikacja wizualna) to nie tylko logo. W naszym serwisie znajdziesz informacje jak profesjonalnie stworzyć wizerunek Twojej firmy.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Webvizarts »

  Webvizarts to kompleksowa obsługa w zakresie budowy materiałów promocyjnych oraz marketingu internetowego. Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, konkurencyjnych cen, krótkich terminów realizacji oraz pełnej dyspozycyjności. Oferta obejmuje szeroki zakres usług: głównie grafikę i programowanie, ale też tworzenie systemu identyfikacji wizualnej, aplikacji, filmów i animacji, prezentacji, landing page itp. Webvizarts Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje Multimedialne »

  Prezentacje multimedialne czyli wszystko co musisz wiedzieć na temat prezentacji multimedialnych. Dowiedz się co zrobić, aby Twoje materiały firmowe były profesjonalne i dobrane adekwatnie do potrzeb. Jeśli chcesz stworzyć prezentację multimedialną tutaj znajdziesz informacje jak sprawić aby wizerunek firmy był spójny. Zadbaj o swoje corporate identity.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  W naszym serwisie znajdziesz informacje jak stworzyć skuteczny spot reklamowy. Jeśli chcesz zlecić stworzenie spotu reklamowego powiemy Ci jak ograniczyć koszty i wybrać najlepszą firmę. Dowiesz się także co jest najważniejsze przy tworzeniu spotów reklamowych i jak zachować spójność wizerunku firmy.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRESTIGE opracowania naukowe, tłumaczenia »

  Potrzebujesz pomocy w zakresie tłumaczenia tekstów, pism, korespondencji Firmowej, CV? poszukujesz materiałów naukowych do skomponowania pracy licencjackiej, magisterskiej ? chcesz stworzyć oryginalną prezentację multimedialną? jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!! Skorzystaj z usług Firmy PRESTIGE, Firmy którą tworzy zespół zgranych, wykwalifikowanych, posiadających bogate doświadczenie zawodowe osób, które służą pomocą w zakresie wielu dziedzin nauki i które w swojej pracy kierują się dewizą Firmy jaką jest „solidność, profesjonalizm, kreatywność i prestiż”. Zapoznaj się z ofertą, umieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe - f.ski »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych już od ponad 4 lat. Nasze projekty charakteryzują się prostotą wykonania i czystością nawigacji.nStaramy się aby każdy projekt wykonany był profesjonalnie, nie tylko od strony technicznej ale także od strony merytorycznej. nFirmy zlecające wykonanie nam stron www oraz prezentacje multimedialne mają pewność, że praca wykonana jest na najwyższym poziomie.nWażnym elementem jest dostosowanie grafiki na stronie do wymogów danej branży, staramy się nawiązać z klientem jak najlepszy kontaktnaby ustalić jego potrzeby oraz standardy jakie panują w danej dziedzinie.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron WWW - idea4you.eu »

  Idea4You dysponuje w swojej ofercie nie tylko pełną gamą usług z zakresu wszelkich form marketingu. Zdając sobie doskonale sprawę z różnorodności i specyfiki prowadzonych działalności gospodarczych dopasowujemy poszczególne parametry oferty do indywidualnych potrzeb lub wymagań klientów.

  Przeprowadzamy kompleksowo identyfikacje wizualną dla firm: logo, kolorystyka, dobór fontów, strona internetowa, publikacje promocyjne (wizytówki, papier firmowy, foldery, kalendarze, pocztówki, etc)

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje multimedialne »

  Prezentacje multimedialne z podkładem muzycznym z kadrem filmowym z napisami potrafi przykuć uwagę jak i również zainteresować dużo ewentualnych klientów w tym zarówno naszych kontrahentów. Prezentacja multimedialna stosowana jest do takich przedsięwzięć jak – oferta handlowa, reklama firmy, materiał instruktażowy oraz szkoleniowy. Prezentacje możemy eksponować przy pomocy komputera, a dla okazałej audytorium przy pomocy komputera zintegrowanego z projektorem multimedialnym.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brawurowe prezentacje. Twórcze przetwarzanie informacji »

  Chcesz opowiedzieć o swojej firmie, produktach, usługach, ideach, pomysłach?

  Pomogę Ci.

  Zajmuję się twórczym przekształcaniem informacji w opowieści podane w postaci brawurowych prezentacji.

  Jeśli potrzebujesz prezentacji na konferencję, wystąpienie, ale nie masz czasu, pomysłu, nie wiesz jak ją przygotować, albo potrzebujesz wsparcia - napisz o tym wprost.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia, ale wciąż szukasz inspiracji, chcesz zaskoczyć swoich słuchaczy świeżymi pomysłami – wal do mnie prosto z mostu.

  Stworzyłeś prezentację, ale nie jesteś z niej zadowolony. Poddam ją twórczemu tunningowi i wyciśniemy z niej większą moc.

  Gdy jednak nie zadowalają Cię możliwości tradycyjnych narzędzi do tworzenia prezentacji ( Keynote, PowerPoint, Prezi, SlideRocket), możemy opowiedzieć Twoją historię w postaci multimedialnej prezentacji, animacji, filmu video tudzież twórczo wykorzystując wszelkie dostępne środki wyrazu.

  Zwieńczeniem twórczego procesu będzie absolutnie wciągająca, brawurowa prezentacja!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proximuss - Usługi Informatyczne 24h »

  Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania IT dla firm - wiele usług pod jednym adresem. Posiadamy elastyczną ofertę - dopasowaną do potrzeb każdego Klienta, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Pracujemy 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »