Strony związane z hasłem: produkcja filmów reklamowych - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'produkcja filmów reklamowych':

 • ASFmedia, produkcja filmowa i telewizyjna »

  W ASFmedia zajmujemy się realizacją materiałów filmowych na potrzeby reklamy, edukacji i promocji. Nasza oferta skierowana jest do firm, samorządów, jednostek medycznych i edukacyjnych oraz wszelkich instytucji i osób prywatnych. Realizujemy filmy promocyjne, reklamowe edukacyjne i korporacyjne, filmowe prezentacje firm i produktów, zapewniamy obsługę telewizyjna eventów, spotkań branżowych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wytwórnia Filmów Kalina »

  Wytwórnia Filmów Kalina to wytwórnia filmowa z Trójmiasta, a dokładniej z Gdańska. Zajmuje się wszystkim, co związane z technologiami audio-wideo - czyli produkcją filmową i telewizyjną. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie spot reklamowy, teledysk, film szkoleniowy, scenariusz, czy cokolwiek innego - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Filmem zajmujemy się od ponad 12 lat i mamy na koncie wiele sukcesów (m.in. nagroda na FPFF w Gdyni za film Dla Ciebie i Ognia). Produkowaliśmy programy telewizyjne, teledyski oraz filmy fabularne. Potrafimy za naprawdę nieduże pieniądze wykonać film, który inni robią za 10krotnie większe sumy. Jesteśmy wychowani na technologii cyfrowej i posługujemy się nią sprawniej niż większość dużych polskich wytwórni. Nasze plany wiążą się głównie z produkcją filmów fabularnych, jednak chętnie bierzemy się za wszystko, co wymaga kreatywnego i świeżego podejścia. Potrzebujesz filmu? Skontaktuj się z nami! Nie będziesz żałował. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CarsonLab.pl PRODUKCJA FILMOWA I POSTPRODUKCJA OBRAZU »

  Profesjonalne produkcje filmów do telewizji, produkcje filmów do internetu, reklamy telewizyjne, produkcja spotów reklamwoych, animacja komputerowa 3D i 2D, postprodukcja obrazu i dźwięku, montaż filmów i teledysków, korekcja barwna, produkcja filmów szkoleniowych i korporacyjnych, produkcja filmów instruktażowych w jakości full HD

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spectra Group - filmy reklamowe i korporacyjne »

  Filmy reklamowe, promocyjne i korporacyjne. Produkujemy filmy szkoleniowe, instruktażowe i rekrutacyjne. Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych dla firm. Nagrywamy filmy eventów - wideoreportaże z imprez firmowych. Nasz zasięg to: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • GoodEye - Produkcja filmowa »

  Grupa medialna GoodEye oferuje usługi związane z fotografią oraz produkcją filmową. Nasza firma w branży działa już ponad 12 lat, ale wielu członków ekipy posiada znacznie dłuższe doświadczenie, ponieważ w zespole znalazły się także osoby, które są prawdziwymi legendami produkcji filmowej. Realizujemy filmy promujące regiony, reklamy i spoty radiowe oraz TV, filmy edukacyjne, prezentacje multimedialne czy szkoleniowe. Zdjęcia możemy wykonać pod wodą, z powietrza lub w innej, specjalnej wersji.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • HASHI+VAUENGA Reklama i Marketing Cyfrowy »

  Produkcja filmów reklamowych, strony internetowe, kampanie online/offline, materiały promocyjne na rynki zagraniczne - specjalizujemy się w marketingu cyfrowym dla firm w Danii, Norwegii, Szwecji, Anglii, Niemczech i Polsce.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »