Strony związane z hasłem: produkcja filmowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'produkcja filmowa':

1 · 2 · następna strona »
 • SQMStudio - prezentacje multimedialne - animacja 3D »

  SQM Studio to kreatywna kuźnia pomysłów w zakresie produkcji filmu i animacji, multimediów oraz DTP. Animacja - ruchomy obraz nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy kompleksową produkcję filmów "od scenariusza do realizacji" oraz wszelkie prace towarzyszące - przygotowanie koncepcji, kreację, przygotowanie materiałów wyjściowych, ścieżki dźwiękowe i podkłady muzyczne, postprodukcję, authoring DVD itp. Multimedia – prezentacje multimedialne to sposób przekazywania informacji złożony z różnych form: tekstu, dźwięku, grafiki statycznej, animacji, video oraz interakcji z użytkownikami. Połączenie tylu środków przekazu daje ogromne możliwości efektownego i skutecznego dotarcia do odbiorców. Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności związanej z obrazem ruchomym jest dział DTP. Z przyjemnością podejmiemy się wszelkich zleceń z zakresu grafiki statycznej - fotografii, identyfikacji wizualnej, składu publikacji i wydawnictw, przygotowania do druku.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ASFmedia, produkcja filmowa i telewizyjna »

  W ASFmedia zajmujemy się realizacją materiałów filmowych na potrzeby reklamy, edukacji i promocji. Nasza oferta skierowana jest do firm, samorządów, jednostek medycznych i edukacyjnych oraz wszelkich instytucji i osób prywatnych. Realizujemy filmy promocyjne, reklamowe edukacyjne i korporacyjne, filmowe prezentacje firm i produktów, zapewniamy obsługę telewizyjna eventów, spotkań branżowych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Light4you kraków »

  Light4You jest nowo powstałą firmą wypożyczającą sprzęt oświetleniowy. Została założona w 2010 roku przez osoby pracujące przez wiele lat zawodowo na planach filmowych, produkcjach telewizyjnych, reklamach itp. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu, jesteśmy w stanie doradzić państwu w wyborze odpowiedniego oświetlenia do realizowanych projektów.
  Firma dysponuje sprzętem oświetleniowy wszystkich renomowanych producentów.
  Wypożyczając u Nas możesz być pewien niezawodności i jakości. Działamy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Multi Art »

  Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniunw wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej, gry aktorskiej, postprodukcji cyfrowej, multimediów, fotografii i tańca.nnnZałożycielem szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem, wykładowca zagranicznych i polskich uczelni.nnW A.M.A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin, uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych, znani filmowcy różnych generacji. Akademia ma strukturę poszczególnych kursów i seminariów składających się na pełny program.nnWykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania.nZagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze prowadzą warsztaty i wykłady.nnA.M.A proponuje kursy z nowoczesnych dziedzin filmowych mało rozpowszechnionych w Polsce.nA.M.A współpracuje z niemiecką Medienakademie z Berlina-Hamburga-Monachium, gdzie Piotr Lenar jest Docentem.2cgf2

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Filmowe Warszawa - Produkcja Filmowa »

  Studio Filmowe Warszawa - Produkcja Filmowa. Filmy promocyjne, reklamowe, dokumentalne, reportaże, filmy korporacyjne. Studia filmowe w Warszawie. Fundacje filmowe. Na naszej stronie studio-filmowe.com znajdziesz wiele informacji potrzebnych każdemu producentowi filmowemu. Dysponujemy bazą firm. Ciekawe studia filmowe, które promują swoją działalność produkcyjną w internecie. Na stronie znajdziesz dane teleadresowe najważniejszych szkół filmowych w Polsce, fundacji, organizacji i instytucji filmowych, które wspierają produkcję filmową.Publikujemy w kilku kategoriach tematycznych: Aktualności Filmowe, Realizacje, Terminy Filmowe, Studia Filmowe, Szkoły Filmowe, Organizacje Fundacje. Mamy również własną ofertę.
  Nasza Oferta:

  Produkujemy:

  filmy promocyjne
  filmy reklamowe
  filmy korporacyjne
  filmy instruktażowe
  filmy dokumentalne
  Pozyskujemy klientów poprzez:

  promocja firmy w internecie
  kreacja wizerunku
  projekty graficzne i audiowizualne stron www
  efektywne kampanie reklamowe
  atrakcyjne portfolio

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wytwórnia Filmów Kalina »

  Wytwórnia Filmów Kalina to wytwórnia filmowa z Trójmiasta, a dokładniej z Gdańska. Zajmuje się wszystkim, co związane z technologiami audio-wideo - czyli produkcją filmową i telewizyjną. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie spot reklamowy, teledysk, film szkoleniowy, scenariusz, czy cokolwiek innego - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Filmem zajmujemy się od ponad 12 lat i mamy na koncie wiele sukcesów (m.in. nagroda na FPFF w Gdyni za film Dla Ciebie i Ognia). Produkowaliśmy programy telewizyjne, teledyski oraz filmy fabularne. Potrafimy za naprawdę nieduże pieniądze wykonać film, który inni robią za 10krotnie większe sumy. Jesteśmy wychowani na technologii cyfrowej i posługujemy się nią sprawniej niż większość dużych polskich wytwórni. Nasze plany wiążą się głównie z produkcją filmów fabularnych, jednak chętnie bierzemy się za wszystko, co wymaga kreatywnego i świeżego podejścia. Potrzebujesz filmu? Skontaktuj się z nami! Nie będziesz żałował. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art Media Fotografia i Film »

  Firma zajmuje się profesjonalną fotografią użytkową - sesje fotograficzne, portfolio, fotografia produktowa itp. Jednocześnie realizujemy filmy reklamowe, korporacyjne, promocyjne, programy TV i wiele innych. Zapewniamy oprawę multimedialną imprez typu koncerty, festiwale - kamery, ekrany wielkoformatowe, projektory multimedialne.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja filmowa - On Production »

  On Production - Realizujemy reklamy, teledyski, filmy PR, korporacyjne, filmy fabularne i dokumentalne, reportaże oraz relacje filmowe i fotograficzne z wydarzeń i imprez. Od kreacji do emisjii.

  Do współpracowników On Production należą osoby z bogatym doświadczeniem
  produkcyjnym i twórczym, zdobytym między innymi przy produkcjach stacji TVN
  (serial dokumentalny „Usterka”, docu crime „W11” oraz „Detektywi”,
  serial „Majka”, cykl filmów fabularnych „Prawdziwe historie” – „Cisza”, „Agata”),
  przy realizacji produkcji reklamowych i wizerunkowych, podczas obsługi
  produkcji i usług postprodukcyjnych projektów zewnętrznych, zarówno
  dokumentalnych, reklamowych jak i fabularnych oraz dzięki projektom
  autorskim.

  On Production jest Członkiem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filmy promocyjne »

  Studio filmowe, profesjonalna realizacja filmów promocyjnych, reklamowych. Ponad dziesięć lat doświadczenia, szereg zrealizowanych projektów, bogate portfolio. Wybrane realizacje filmowe można obejrzeć na stronie.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sebistudio Multimedialna Reklama Wartości »

  Usługi rejestracji i produkcji audiowizualnej, fotograficznej i koncertowej. Produkcja teledysków, spotów reklamowych, reklama multimedialna. Mam na imię Sebastian. Od dzieciństwa pasjonują mnie kabelki, gitara oraz wszelkiego rodzaju sprzęt elektroakustyczny, fotograficzny i filmowy. Gdy miałem 5 lat, nagrałem hejnał mariacki z tranzystorowego radia na szpulowy magnetofon. Rok później skonstruowałem gitarę elektryczną z deski do krojenia oraz drewnianej linijki ;). Tak to się zaczęło... Wszystkie te pasje stały się moim zawodem. Od ponad 20 lat, pracuję jako: muzyk, realizator dźwięku i oświetlenia, producent audio-wideo, grafik i manager.Zapraszam Cię do zapoznania się z działalnością mojej firmy SEBISTUDIO !

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ProKADR Studio - wideofilmowanie, fotografowanie, ślub, wesele ! HD ! »

  ProKADR Studio tworzy rofesjonalne relacje filmowe w HD ze Ślubu, Wesela, Poprawin, Studniówki oraz innych imprez okolicznościowych.

  Istniejemy na rynku ponad 10 lat, nasz sprzęt HD jest najnowszy na rynku !!!

  Nasze doświadczenie łączymy z pasją, oraz kreatywnymi pomysłami.

  Do usług ProKADR otrzymujesz dwa prezenty:
  - makijaż i fryzura ślubna
  - wesele w technice HD
  - pół tysiąca złotych zniżki
  Ty sam decydujesz jakie dwa prezenty dostaniesz przy wyborze pełnej opcji.

  ProKADR Studio dysponuje najlepszym sprzętem potrzebnym do tego typu działalności. Poczynając od profesjonalnych kamer firmy SONY (używanych przez wszystkie telewizje), najwyższej jakości aparaty fotograficzne Canon jak i Nikon.

  Jeżeli chcesz aby Twoja pamiątka zachwyciła Ciebie, Twoich najbliższych i znajomych - nic prostszego - wybierz ProKADR - bo najwyższa jakość to nasz znak rozpoznawczy.

  Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku (11:00-18:00)
  Zadzwoń i przyjdź do nas na prezentację. Dowiesz się wszystkiego.

  Szczegóły naszej działalności znajdziecie na:
  www.ProKADR.pl
  prokadr@prokadr.pl

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotom - Produkcja filmowa i Fotograf Śląsk »

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Naszej agencji fotograficznej. Mieścimy się w Dąbrowie Górniczej, aczkolwiek działamy na terenie całego Kraju. W ofercie naszej można znaleźć takiej usługi jak: wideofilmowanie, fotografia ślubna, kamerowanie imprez okolicznościowych oraz wiele, wiele innych usług związanych z szerokopojętą fotografią oraz produkcją filmową.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SplaszFX - Animacje reklamowe »

  Świat reklamy dziś to przede wszystkim obraz a szczególnie ruchomy obraz. Filmy reklamowe, animowane prezentacje multimedialne, animacje reklamowe, animacje na telebimach to jedne z najbardziej efektywnych sposobów reklamy. Firma SplaszFX od wielu lat zajmuje się dostarczaniem filmowych i animowanych materiałów dla swoich klientów zawsze na najwyższym poziomie. Filmy animowane od pomysły i scenariusza poprzez proces preprodukcji aż do realizacji animacji, authoringu DVD i Blu-Ray. Filmy reklamowe to scenariusz, lokalizacja, aktorzy, udźwiękowienie, oświetlenie i efekty specjalne - te wszystkie składowe powodują że filmy reklamowe realizowane są na profesjonalnym poziomie. Prezentacje multimedialne, wizualizacje muzyczne, realizacje vj'skie to inne z działań prowadzonych w zakresie ruchomego obrazu które są godne polecenia. SplaszFX to firma która z chęcią podejmie każde wyzwanie z zakresu animacji i filmu oraz wszystkiego co związane z ruchomym obrazem.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa StrefaPi »

  Tworzymy młody i twórczy zespół który ceni sobie satysfakcję klientów i bezustannie dąży do piękna i perfekcji. Nasze projekty cechuje indywidualność, nowatorskość i profesjonalizm. Podobnie jak nasi kontrahenci biznesowi cenimy sobie czas, jakość i właściwie zagospodarowane środków pieniężnych. Nasze profesjonalne podejście oraz doświadczenie sprawiają zatem, że jesteśmy wyjątkowi i bezkonkurencyjni na rynku.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czerniatowicz.pl - producent, realizator, dziennikarz, prezenter i lektor. »

  Strona lektora, realizatora dźwięku, producenta filmowego i muzycznego, dziennikarza i prezentera radiowego. Realizuje produkcje filmowe: reklamy telewizyjne, filmy korporacyjne, szkoleniowe i instruktażowe oraz teledyski. Produkuje muzykę do filmów i reklam. Nagrywa spoty radiowe, zapowiedzi telefoniczne IVR oraz systemy DSO. Użycza głosu do reklam i filmów. Komponuje, aranżuje i realizuje nagrania, na finalnym procesie masteringu kończąc. Planuje kampanie, przygotowuje kreacje i zajmuje się zakupem mediów.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama telewizyjna »

  Zakres działania agencji reklamowej Prosper to filmy reklamowe do emisji w różnych mediach oraz w kinach lub także na potrzeby wewnętrzne instytucji. W jakich formatach nagrywane są reklamy telewizyjne? Produkcja filmowa do telewizji oparta jest o różne formaty, zależnie od możliwości technicznych danej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto powiedzieć, że stosuje się dwa poziomy jakości przekazu, czyli Standard Definition oraz HD. Jakość HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i rozdzielczość 1920x1080 przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmowa do kina opiera się na platformie DCI. Platforma ta określa precyzyjnie parametry wytwarzanych filmów. Materiały filmowe do internetu nakręcane są w formacie 1920x1080, a później konwertowane do innych rozdzielczości zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • IMPERIA FILM produkcja filmów »

  Krakowskie Studio Filmowe Imperia Film tworzą doświadczeni realizatorzy filmowi i telewizyjni, dla jakich film jest prawdziwą życiową pasją. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zdjęciowym i montażowym. Nasz profesjonalny zespół jest do Państwa stałej dyspozycji służąc swoim doświadczeniem w realizacji nawet w największym stopniu niestandardowych projektów. Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową, telewizyjną i reklamową. Tworzymy, między innymi, filmy promocyjne, instruktażowe, spoty reklamowe, teledyski, filmy szkoleniowe, oraz niskobudżetowe filmy fabularne i dokumentalne. Istniejemy na rynku od 2003 roku. Stale i energicznie się rozwijamy wraz z rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami rynku. Przykłady dotychczasowych realizacji prezentujemy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produktownia.com - filmy reklamowe, produkcja filmowa »

  Zajmujemy się rejestracją koncertów, produkcją filmów korporacyjnych, realizacją teledysków oraz produkcją dźwiękową. Najważniejszy jest dla nas intrygujący widza przekaz i jakość realizacji. Tak powstają nasze filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe, spoty reklamowe, teledyski, animacje 2d i wideorelacje.

  Ponadto, specjalizujemy się w audiowizualnej rejestracji koncertów muzyki orkiestrowej i chóralnej. Wykonujemy nagrania audio-video festiwali muzyki orkiestrowej, koncertów orkiestr kameralnych, orkiestr symfonicznych, zespołów kameralnych, chórów, zespołów wokalnych oraz solistów.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DUM DUM Pictures - produkcja filmowa i fotografia. »

  Zajmujemy się realizacją i produkcją filmów oraz sesji fotograficznych. DUM DUM Pictures kompleksowo zajmuje się kreacją, produkcją i postprodukcją filmów reklamowych, korporacyjnych, produktowych, instruktażowych, bilboardów sponsorskich, animacji poklatkowej (timelapse video) oraz fotografią reklamową i artystyczną.Nieważne dla nas jest, czy chodzi Ci o szeroką, ogólnopolską kampanię, film wirusowy czy krótką formę o produkcie lub szkoleniu. A może będzie to sesja zdjęciowa stylizowana na plakat lub kultową scenę z Twojego ulubionego filmu? Naszym priorytetem jest jakość, którą damy Ci jako specjaliści z branży video i fotografii. Wierzymy, że Klienci oczekują dobrych filmów i dobrych zdjęć, a nieprzeciętny efekt ekranowy zamieni się w nasz wspólny sukces.Poważnie podchodzimy do wszystkich naszych zleceń, ponieważ dzięki nim będziemy mieć kolejne.Mały budżet? Wymyślimy coś prostego i kreatywnego. Oryginalny film zobaczą miliony odbiorców a Twoi partnerzy biznesowi zapamiętają Waszą firmę na dłużej.Nie robimy wszystkiego, robimy to w czym czujemy się najlepsi.Działamy i tworzymy już od 2002 roku.Wejdź na naszą stronę dumdumpictures.com lub produkcjafilmowa.org i dowiedz się więcej o nas. Konieczne sprawdź nasze portfolio z wybranymi produkcjami. Masz pytania? Wyślij e-mail lub zadzwoń.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe, fotografia ślubów MateuszMartyna.pl »

  Cześć jestem Mateusz i jestem Fotografem ślubnym. Wszyscy moi przyjaciele mówią, że jestem najszczęśliwszą osobą, a ja raczej się zgadzam z tym twierdzeniem. Zajmuje się fotografią ślubną oraz profesjonalną produkcją materiałów na potrzeby branży e-commerce, HD . Chcę uchwycić wszystkie szczegóły, zabawy i co najważniejsze, wszystkie chwile swojego ślubu w zabawny, świeży i nowoczesny styl. Jestem ekspertem w dziedzinach cyfrowych, uwielbiam stare dobre filmy, z pasją podnosze jakość kinematografii w Polsce, tworze również odrębny gatunek filmowy, Moja wizja na dzień jest zawsze aby opowiedzieć swoją historię w moim obiektywie i moja obietnica jest, aby dać dzień każdy trochę uwagi, na jaką zasługuje.Więc weź kawe do ręki, usiądź wygodnie i niech moje fotografie wciągnąć Cię w zupełnie inny świat, tutaj znajdziesz moje ostatnie prace, wiele uroczych zdjęć. Dziękuje za odwiedznei mojej strony internetowej, Dokumentuje prawdziwe emocje i autentyczne momenty uroczystości, fotografie potrafią opowiedzieć to co jest niewidoczne, Wasz ślub jest wyłącznie dla Was i staje na wysokości zadania aby było wszystko jak należy. Moja fotografia zdobyła uznanie w najpopularniejszym konkursie Carl zeiss 2012 gdzie pobiłem 10tys uczestników i zwyciężyłem!Mam to szczęście być fotografem i fotografować wesela, nie ma dla mnie problemu jezeli wesele jest w Chinach, czy Nowym Jorku, Czekam na kontakt z Państwem!

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »