Strony związane z hasłem: program pit - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'program pit':

1 · 2 · następna strona »
 • Program do PITów »

  Jeśli jeszcze nie wiesz, z jakiego programu do PIT powinieneś skorzystać, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. Z naszej strony ściągniesz jeden z najczęściej wybieranych programów do rozliczenia PIT 2011. Program do PITów ułatwia rozliczenie roczne tym, którzy nie mają zielonego pojęcia o podatku PIT. Z drugiej strony jest też idealny dla profesjonalistów. Wybierając program PIT 2011, sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz wysłać PIT przez Internet, czy też wolisz wydrukować formularz i złożyć tradycyjnie. Dołącz do grona zadowolonych podatników – pobierz program PIT 2011.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz pierwszy PIT-y 37 »

  W PIT 2011 zmieniły się przepisy, w związku z czym trzeba rozliczyć się na nowych drukach. PIT-y 37, tak jak inne formularze PIT, będą miały nową rubrykę adresową i rubrykę identyfikatora podatkowego. W tym roku należy wpisać miejsce zamieszkania (nie zameldowania) i podać swój PESEL (NIP jest tylko dla firm). W związku z rozszerzeniem ulg, m.in. internetowej zmieniły się też formularze załączników do PIT 37, więc odliczając ulgi PIT zwróćmy na to uwagę. Na stronie można znaleźć informacje o PIT, PIT-y 37 – formularze do pobrania i najpopularniejszy program PIT 37. Wejdź, sprawdź i miej PIT z głowy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2011 »

  Nie wiesz jeszcze jakiego programu do rozliczenia PIT za 2011 rok powinieneś użyć? Nie musisz się już tym kłopotać. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i pobierzesz, najpopularniejszy wśród darmowych aplikacji, program do rozliczenia podatków - Program PIT 2011. Z naszym programem pity 2011 nie będą stanowić żadnego problemu. W ubiegłym roku skorzystało z naszego programu blisko 0.5 miliona podatników z całej Polski. Sprawdź zalety Programu PIT 2011 i Ty!

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT-38 w rozliczeniu PIT 2011 »

  Dochody kapitałowe, czyli chociażby zyski ze sprzedaży akcji, trzeba rozliczyć na formularzu PIT-38. To dodatkowy druk PIT, nie da się na nim rozliczyć wspólnie z małżonkiem ani odliczyć ulg. Termin składania wypełnionego PIT-38 mija 30 kwietnia 2011. Wchodząc na naszą stronę, dowiesz się więcej o rozliczeniu PIT-38 2011. Możesz też pobrać darmowe druki PIT lub zdecydować się na Program do PIT 38, który rozliczy podatek właściwie samodzielnie. Nasz program PIT 2011 jest sprawdzony i uznany za najbardziej funkcjonalny i przejrzysty program do rozliczeń podatku. Wejdź i spróbuj rozliczyć PIT 38 w kilka minut!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 2011 »

  Tegoroczny PIT 2011 będzie najprawdopodobniej ostatnią szansą na rozliczenie ulgi internetowej PIT. Poza tym w PIT 2011 zaszło kilka zmian: PESEL jest identyfikatorem podatkowym, a adres zameldowania zastąpiła rubryka adresowa z adresem zamieszkania. W związku z tym obowiązkowo trzeba rozliczyć aktualne formularze PIT! Z naszej strony można pobrać najnowszy Program PIT 2011, który gwarantuje aktualne i ważne rozliczenie roczne. Jest rekomendowany przez Instytut Polskiej Księgowości, więc podatnicy mają gwarancję bezpieczeństwa danych i skutecznego rozliczenia.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy 2011 – błyskawiczne rozliczenie PIT »

  Rozliczanie podatku PIT 2011 już niedługo. PITy 2011 zostawione na koniec kwietnia nie są najlepszym wyjście. Najlepszym sposobem jest dobre przygotowanie się do rozliczenia, a to umożliwia Internet i nasza strona. Najczęstsze błędy w rozliczeniu PIT zdarzają się w obliczeniach, źle wpisanych danych i nieświadomości odliczania ulg. Skorzystaj z pomocy Programu PITy 2011, który wyeliminuje błędy rachunkowe, licząc podatek i sprawdzi poprawny format numerów służących identyfikacji. Wejdź na naszą stroną i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program »

  Serwis stworzony został z myślą o osobach, które chcą rozliczyć szybko i sprawnie swoje PITy. Posiadamy aktualne formularze PIT w formacie PDF, które można pobrać z naszej strony wraz z instrukcją jak wypełnić zeznania podatkowe. Dla tych, którzy nie chcą przeliczać osobiście swoich PITów mamy darmowy PIT 2012 Program- skuteczne narzędzie do wypełniania i wysyłania PIT drogą elektroniczną. Program posiada kalkulator PIT oraz przydatny help w postaci PIT Kreatora. Wejdź i sprawdź sam!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypełnij deklarację »

  Już jest osiągalna najnowsza edycja oprogramowania e-pity 2012 z bieżącymi formularzami PIT obowiązującymi od 1 stycznia 2013 r. do rozliczania PIT za rok 2012. Już dzisiaj możesz zdobyć bezpłatny projekt e-pity za 2012 i w mgnieniu oka wypełnić wszelkie formularze deklaracji. Strona na bieżąco uaktualniana jest też o informacje odnośnie nowych zmian w prawie jak również o możliwe dla podatników obniżki i odliczenia. Każde zmiany są na niej regularnie ogłaszane i komentowane. Odbiorca ma wówczas do dyspozycji nie tylko fachowy program do rozliczeń rocznych, ale dodatkowo całkowity zapas informacji na temat aktualnych podatków dochodowych, z których dowie się jak rozliczyć pit 11.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2013 »

  Internetowe rozliczenia PIT stają się coraz popularniejsze. Jest to wygodna i szybka droga rozliczenia oraz gwarantuje szybki zwrot podatku. Jednakże korzyści jest znacznie więcej. Aby się o nich dowiedzieć odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.pity2015program.pl »

  Zapewniamy naszym użytkownikom intuicyjny, prosty, niezawodny oraz bezpieczny program, który pozwala na rozliczenie podatku PIT. Nasz program pozwala na wypełnienie wszystkich deklaracji w wersji online, mobilnej, czyli bez konieczności pobierania żadnego oprogramowania. Program można również bezpłatnie ściągnąć na dysk komputera. Aplikacja jest praktycznym narzędziem opracowanym z myślą o wszystkich osobach wypełniających deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2016 program »

  PIT FORMAT to bardzo dobry, prosty w użyciu, a co najważniejsze, całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mogli Państwo rozliczyć PIT 37 - bądź formularze PIT 28, 36 i 38. Czyli jeżeli ktoś z Państwa nie ma zamiaru rozliczać podatku z pomocą księgowej, która przecież kosztuje, to naprawdę ściągnięcie naszej aplikacji na swój dysk jest w tym momencie najbardziej wskazanym rozwiązaniem. Na stronie znajdziecie Państwo wszystko o tym programie, zatem zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z jej zawartością.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015 »

  Zapewniamy naszym klientom zarówno nowocześnie zrealizowany a jednocześnie dostępny również w formie online program do wypełniania formularzy PIT. Nasze program kierowany jest zarówno do właścicieli firm a jednocześnie do osób fizycznych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom program, który pozwala na sprawne rozliczenie podatku dochodowego nawet do osób nie mających doświadczenia w tym względzie.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jeden procent dla fundacji »

  Zanim przekażesz swój jeden procent dla fundacji, powinieneś zapoznać się z naszą stroną internetową i dowiedzieć się więcej u działalności Fundacji Na Ratunek. Na stronie znajdziesz też możliwość wypełnienia pit on-line i przekazania nam swojego jednego procenta. Pieniądze przeznaczamy na leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Autyzmu »

  Kraina Autyzmu - czyli autyzm i terapia naszego synka a także porady jak wypełnić pit i gdzie wpisać KRS, ponad to takie zagadnienia jak zespół Aspergera, integracja sensoryczna, terapia behawioralna, afazja, itp. Wypełniając pita i przekazując w ten sposób 1% podatku na terapię Pawełka pomagasz aby Jego życie było normalne a na jego twarzy częściej gościł uśmiech.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 37 za 2016 »

  PIT-37 rozliczenie.pl to strona poświęcona najpopularniejszej deklaracji PIT 37 2015/2016. Zawiera informacje na temat rozliczenia, ulg które można rozliczyć, a także program do rozliczenia deklaracji za umowę o pracę, dzieło czy zlecenie.

  Dodatkowe informacje na temat ulg podatkowych możliwych do odliczenia w PIT37 uzupełnią wiedzę podatników na temat odliczeń od podatku.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT-Gov - Darmowy Program PIT 2016 »

  Serwis Program PIT Gov to informacyjna strona o rozliczeniach podatku PIT w 2016 roku.
  Na stronie oprócz programu do rozliczeń 2016 dostępnego za darmo podatnicy znajdą także informacje o formularzach PIT: 28, 36, 37 oraz innych aplikacjach, które wspierają rozliczenie deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pobierz PITy - rozlicz PIT 2016 »

  Serwis pobierz pity w prosty sposób wspiera rozliczenie deklaracji w 2016 roku. Dzięki udostępnionemu darmowemu programowi do PIT 2016 oraz informacjom o rozliczaniu i wysłaniu PIT przez Internet podatnicy mogą szybko i bezbłędnie obliczyć druki PIT.

  Informacje o wzorach formularzy, w tym PIT-11, o tym kiedy go otrzymać i jaki druk wypełnić oraz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące edeklaracji uzupełnią wiedzę podatników i rozwiążą problemy, które powstają podczas rozliczania PITów.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ABC Podatki: Podatki i Rozliczenia PIT »

  Poszukujesz prostych rozwiązań w kwestii rozliczania podatku? ABC-Podatki.pl powstał z myślą o podatnikach, którzy nie chcą obciążać budżetu domowego zbędnymi wydatkami na biuro rachunkowe. Wejdź na stronę i pobierz: program pit, naucz się: jak rozliczyć podatek i przejrzyj: instrukcje wypełniania PIT i wskaźniki podatkowe a także zaczerpnij porady prawnej w dziale prawo podatkowe.

  Wszystkie te informacje udostępniamy za darmo. Serwis uzupełniają artykuły związane z podatkami, rozliczeniami i finansami a także bazy, np. urzędów skarbowych.

  ABC Podatki to Twój podręcznik szybkiego rozliczenia PIT. Nie czekaj i skorzystaj z możliwości darmowego wypełniania deklaracji.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Edeklaracje Pro – Darmowe Rozliczanie PITów »

  Edeklaracje-pro to serwis o rozliczeniach PIT 2015/2016 pomagający podatnikom w wypełnieniu deklaracji PIT. Na stronie najważniejsze informacje o podatku dochodowym takie jak opisy formularzy PIT (28, 36, 37, 38) oraz narzędzia do obliczenia podatku za 2015 rok, Program PIT 2015/2016 połączony z systemem edeklaracje umożliwiający rozliczenie druków przez Internet.

  Dodatkiem dla podatników jest niezbędnik podatnika - informacje o podstawowych wskaźnikach podatkowych, takich jak kwota wolna od podatku oraz stawki podatkowe oraz Pomoc w wysłaniu pit przez Internet i naliczaniu ulg podatkowych.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • PITGazeta - Rozliczenia PIT »

  Pit Gazeta to tematyczny serwis o rozliczeniach PIT w danym roku, obfitujący w konkretne informacje podany w prosty sposób.

  Podatnicy na stronie dowiedzą się więcej o wypełnianiu takich druków PIT jak: 28, 36, 36l, 37 oraz PIT 38, ich załącznikach oraz w jakich przypadkach należy wybrać odpowiedni PIT. Oprócz informacji o formularzach także opisy najważniejszych wskaźników podatkowych oraz informacje na temat zawarcia ich w rozliczeniach rocznych.

  Dla osób, którym rozliczenie sprawia problem, do pobrania także darmowy program do PIT, ułatwiający obliczenie podatku dochodowego za miniony rok.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »