Strony związane z hasłem: programy dla firm - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'programy dla firm':

1 · 2 · następna strona »
 • Oprogramowanie dla Spółdzielni »

  Firmy informatyczne są w obecnych czasach usługodawcami, których potrzebuje praktycznie każda firma posiadająca sprzęt komputerowy. Wdrażanie systemów, opieka sprzętowa czy zaopatrzenie w oprogramowanie to tylko niektóre usługi jakie oferują firmy informatyczne. Coraz bardziej popularne stają się zlecenia, w których firmy oczekują wykonania oprogramowania dedykowanego specjalnie do ich potrzeb. Jednym z takich oprogramowań są programy dla spółdzielni czy zarządców nieruchomości, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają zarządzanie mieszkaniami i rozliczanie najemców.
  Jedną z firm oferujących między innymi oprogramowanie dla spółdzielni jest firma ZIS z siedzibą w Bydgoszczy. W ofercie firmy poza wspomnianym już oprogramowaniem dla spółdzielni jest całościowe wsparcie firm od strony informatycznej (sprzęt, oprogramowanie, strony internetowe, szkolenia).

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Algorit - Systemy Informatyczne »

  Algorit jest firmą informatyczną zajmującą się wytwarzaniem dedykowanego oprogramowania dla firm, tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz integracją systemów informatycznych. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu komputerowego.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu »

  Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

  Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Tworzenie oprogramowania i rozwiązań mobilnych dla firm. Sprawdź jak zwiększać zyski i wprowadzać oszczędności - pewne korzyści i szybkie rezultaty.

  Udowodnione korzyści z inwestycji w oprogramowanie sprawiają, że każde nowoczesne przedsiębiorstwo ceni sobie istotne rezultaty wdrożenia nowych technologii. Dzięki naszemu oprogramowaniu doświadczysz przyjemności i komfortu usprawniania codziennej pracy. Zauważysz oszczędności i zyski jakich wcześniej nie znałeś. Tworzymy rozwiązania, które dają Ci nowe lepsze możliwości.

  Skontaktuj się z nami już teraz - z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie na zamówienie »

  Firma Pegaz Media od samego początku swojej działalności bardzo mocno jest związana z tworzeniem oprogramowania dla użytkowników komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Tworzymy również aplikacje internetowe oraz oprogramowanie specjalistyczne. Wykorzystując zawsze najnowsze dostępne technologie napisaliśmy niejedną autorską aplikację ściśle dopasowaną do potrzeb klienta.

  Zajmujemy się też wykonywaniem stron oraz sklepów internetowych i na życzenie tworzymy do nich pełną lub częściową komunikację z danymi występującymi w programach komputerowych których używa klient, bądź też aplikacjami które stworzyliśmy dla klienta.

  Prowadzimy również sprzedaż oprogramowania innych producentów.

  Ze swojej strony możemy zapewnić profesjonalizm i terminowość, a Państwa zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Softles - tworzenie aplikacji, oprogramowania i serwisów internetowych na zamówienie »

  Programista (freelancer). Tworzenie aplikacji biurowych i internetowych, tworzenie aplikacji sieciowych i bazodanowych.Tworzenie oprogramowania i serwisów internetowych na indywidualne zamówienie klienta.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • System zarządzania produkcją, ERP »

  Firma działa od 1992r.Oferujemy firmom i instytucjom kompleksowe wsparcie informatyczne i programistyczne.

  Oferujemy:
  * autorski system do zarządzania produkcją i gospodarką magazynową
  * systemy ERP
  * administrowanie siecią komputerową
  * oprogramowanie na zamówienie

  W ramach umowy o współpracy przejmujemy odpowiedzialność za sprawne działanie urządzeń i sieci IT naszego klienta. Nasi specjaliści zajmą się serwisowaniem urządzeń,instalacją i konfiguracją oprogramowania,pomogą zdalnie w usunięciu bieżących problemów,przygotują ofertę na sprzęt,oprogramowanie,zaopatrzą w materiały eksploatacyjne i sprzęt,położą okablowanie,zapewnią administrację siecią komputerową.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia premium »

  Oprogramowanie dla firm Gdańsk - Penta - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Programy dla firm, usługi informatyczne Gdynia - sage x3, symfonia premium i symfonia forte. Usługi informatyczne - serwis sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, Kursy komputerowe Gdynia. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-Pfron, crm act. Programy dla firm Gdańsk - crm act, Great Plains, symfonia sage x3, eXpert, PentaKoszt. Kursy komputerowe, oprogramowanie dla firm, Usługi informatyczne Gdynia - zapraszamy. Symfonia Gdynia, Oprogramowanie dla firm Gdańsk

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ntsn.pl - Tworzenie oprogramowania na zlecenie »

  Firma ntsn.pl zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zlecenie (oprogramowanie stacjonarne na platformy Windows lub Linux oraz na platformy mobilne). Tworzymy również oprogramowanie webowe - rozbudowane serwisy internetowe - użytkowe, tematyczne, serwisy społecznościowe.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekord Systemy Informatyczne, oprogramowanie dla urzędów i firm - Ratusz, Rekord.ERP »

  Firma „REKORD” Systemy Informatyczne powstała w 1989 roku. Założycielem i prezesem spółki jest Janusz Szymura. W ciągu blisko 20 lat swojego istnienia na polskim rynku oprogramowania stała się firmą o ogólnopolskim zasięgu, oferującą najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej i przedsiębiorstw produkcyjnych.

  Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy dwa autorskie programy: RATUSZ® i REKORD.ERP. System RATUSZ® powstał przy ścisłej współpracy z jednostkami samorządowymi. Daje swoim użytkownikom m. in. szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, możliwość efektywnego zarządzania finansami jednostki, stanowi również doskonały fundament popularnego obecnie e-Urzędu. System REKORD.ERP natomiast wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki kompleksowej obsłudze i integracji wszystkich obszarów jego działalności. Prowadzi to m. in. do optymalizacji zapasów, wyeliminowania zbędnych kosztów i redukcji niebezpieczeństwa utraty informacji jak i dostępu do niej osób niepowołanych.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Jesteśmy partnerem handlowym firmy PROGRAMER Sp. z o.o. - producenta oprogramowania handlowego oraz księgowego wspomagającego prowadzenie firmy. Prowadzimy sprzedaż programów dostępnych w ofercie Programera oraz wykonujemy usługi serwisowe m.in.: instalacje, konfiguracje, aktualizacje, archwizacje baz danych, naprawy itp. niżej wymienionych programów. Dystrubucję oraz serwis programów firmy PROGRAMER, świadczymy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Make - agencja interaktywna »

  Zajmujemy się tworzeniem wizerunku firm w Internecie. Nasza ofertę kierujemy również do osób prywatnych. Przez blisko 10 lat funkcjonowała w sposób ciągły, ale znana była pod innymi nazwami. W przeciągu tego okresu firma systematycznie ewoluowała, poszerzała i dopasowywała swoją ofertę do potrzeb odbiorców. Dziś stanowi zespół zgranych ludzi z doświadczeniem, otwartych na nowe wyzwania. Dzięki nam możesz zaistnieć w internecie i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki. Świadczymy usługi w pełnym zakresie działań w obrębie e ? marketingu i e ? biznesu, między innymi: projektowania serwisów WWW, systemów e-commerce, hostingu i pozycjonowania oraz systemów CMS.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Zasoby Ludzkie (HR) jest jednym z systemów wchodzącym w oprogramowanie biznesowe ERP. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest podstawowym zagadnieniem obracającym się w przedsiębiorstwie, który nawet nie jest świadomie używany, a jednak w każdym przedsiębiorstwie używany. Motywacja, zarządzanie kadrami, dzielenie zadań w pracy to elementy które każdego dnia mają miejsce w każdej firmie. Dodatkowo hasło Zasoby Ludzkie wspomagane systemem komputerowym mogą wiele dać każdemu przedsiębiorstwu. Serwis Zasoby Ludzkie przedstawia korzyści z wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi. Serwis opisuje moduły, które wchodzą w skład HR jako system ERP.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płace »

  Wygodna obsługa i usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie - Enova - programy crm i oprogramowanie dla firm. Na stronie opis rozwiązań - ciekawe promocje dla nowo-powstałych firm. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Komfort jakości - zapraszamy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ERP »

  Sprzedaż.ERP-IT jako jeden z pakietów systemu ERP jest portalem internetowym dotyczącym zagadnienia jakim jest jednego z pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw. Serwis kolejno przedstawia, po pierwsze, czym jest system ERP, pokrótce wyjaśnia i przybliża czym jest oprogramowanie dla firm a więc system ERP. Sam pakiet Sprzedaż to jeszcze nie wiele, natomiast serwis w sposób przejrzysty nadmienia moduły pakietu Sprzedaż, które go budują. Sam pakiet bez modułów można porównać do samochodu bez silnika - jest bezużyteczny.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Softhelp systemy erp Lublin, Warszawa, symfonia »

  SOFThelp jest to firma informatyczna z
  doskonałym zapleczem merytorycznym
  SOFThelp zajmuje się sprzedażą,wdrożeniem oraz serwisem
  oprogramowania:
  Symfonia Start, System Symfonia, Forte
  Świadczy także usługi szkoleniowe i doradcze.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Subiektywnie o rozwiązaniach mobilnych dla biznesu »

  Rozwiązania mobilne zyskują coraz więcej zwolenników, również wśród przedsiębiorców i osób na stanowiskach menadżerskich w dużych firmach. Smartfon to już nie tylko telefon z bajerami, ale również potężne narzędzie które może stać się pomocne w prowadzeniu biznesu. Blog Mob Off przedstawia najciekawsze rozwiązania mobilne jakie można zastosować prowadząc firmę. Aplikację biznesowe to nie tylko aplikacje mobilne, ale również oprogramowanie dostępne z tzw chmury czyli Cloud Computing. Rozwiązania chmurowe również znajdą swoje miejsce na stronie. Serwis Mob Off to nie tylko opisy najciekawszych aplikacji, ale również recenzje które mogą w wydatny pomóc w podjęciu decyzji o wdrożeniu poszczególnych rozwiązań we własnej firmie. Na stronie znajdziemy między innymi opisy aplikacji służących do: prowadzenia mobilnego sklepu internetowego, tworzenia i edytowania dokumentów, organizowania swojego czasu, wystawiania faktur i wiele innych. Obecnie coraz częściej słyszymy, że dynamicznie zmieniająca się gospodarka wymaga mobilności i podejmowania kluczowych decyzji gdziekolwiek się jest a bez odpowiednich narzędzi mobilnych może być to niezwykle trudne. A więc nie czekaj i zapoznaj się z najciekawszymi rozwiązaniami dla biznesu.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy księgowe »

  Twoja firma chciała by wdrażać najnowsze systemu informatyczne jednak nie ma na to odpowiedniej ilości pieniędzy. Rozpocznij współpracę z naszą firmą SIMPLE, aby zarówno mieć pewnego partnera we wdrażaniu systemów stworzonych na miarę Twojej firmy jak i pomoc w wypełnieniu wniosku o przyznanie dotacji z Unii Europejskiej na tego typu inwestycję. Dzięki nam będziesz mógł bardzo szybko i tanio wejść w nową epokę gospodarki.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania produkcji, magazynowy »

  Profesjonalne zarządzanie firmą, fakturowanie, programy do fakturowania, gospodarka materiałowa - specjalizacja Humansoft. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Zapraszamy Państwa po system erp, programy dla biur rachunkowych, programy magazynowe - programy płacowe, faktury, środki trwałe, kadry i płace, system zarządzania i programy księgowe. System erp i inne oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Crm online »

  Orbizer. Zarządzanie projektami i CRM online. Wszystko w jednym miejscu.Zarządzaj swoją firmą łatwo i efektywnie.
  Twórz i współdziel projekty, oraz zadania.
  Z Orbizerem jesteś zawsze przygotowany!

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »