Strony związane z hasłem: projektowanie biura - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'projektowanie biura':

 • Aranżacja wnętrz »

  Pracownia architektoniczna "Dedal" na swojej witrynie oferuje pełny zakres usług z zakresu: aranżacja i projektowanie wnętrz, projektowanie ogólnobudowlane koncentrując się głównie na obiektach mieszkalnych, biurach, obiektach opieki zdrowotnej: przychodnie stomatologiczne, przychodnie lekarskie, gabinety lekarskie i kosmetyczne. Od chwili swego powstania pracownia Dedal opracowała kreatywne rozwiązania projektowe, od projektu koncepcji do realizacji inwestycji. Pracownia składa się z utalentowanych, doświadczonych profesjonalistów, pełnych poświęcenia, entuzjazmu i zaangażowania osobistego w rozwój małej firmy skupiając się na jej niezawodności, specjalizacji i bliskiej współpracy z klientem na każdym etapie projektowym i realizacyjnym. Jest to jakość często nie oferowana przez duże korporacje. Nasze różnorodne specjalizacje i rozwijane pasje oraz umiejętności w zakresie projektowania w połączeniu z gruntowną wiedzą, pozwalają wypracować praktyczne rozwiązania, których celem jest zrozumienie i realizacja życzeń klienta poprzez zrównoważenie ważnych czynników estetyki, ekonomii i funkcjonalności

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artika Design »

  Pracownia aranżacji i projektowania wnętrz Warszawa. Projektowanie wnętrz, Aranżacja, architektura wnętrz stała się ostatnio zwłaszcza dość popularną dziedziną, która niestety zbyt łatwo ulega komercjalizacji i masowym rozwiązaniom tracąc powoli to, co było dla niej specyficzne – połączenie sztuki, dokładnej analizy koloru, formy z tym co użytkowe, funkcjonalne i ergonomiczne. Zauważam niezdrowe zagoszczenie trendów, jako jedynych słusznych rozwiązań dla wystroju wnętrz, bez względu na to jak wielką czkawką się to musi w końcu odbić ich użytkownikom. Tak jak dużo jest osób na świecie, tak dużo specyficznych potrzeb, zawsze o tym pamiętam, chociaż czasem kusi mnie narzucić swoje zdanie. Bardzo ważne jest dla mnie, czy człowiek, który mnie wybiera, robi to dlatego,że oglądał moje projekty i odpowiadają jego wyobrażeniom o swoim mieszkaniu, że mój styl jest także w jego guście, czy też ma pomysł na swoje mieszkanie ale nie wie jak go zrealizować. To są bardzo ważne pytania, od których zależy sposób i podejście do zadania. Jest mi ogromnie miło, gdy klienci powierzają mi swoje wnętrza i chcą,żebym zaprojektowała im zgodnie z poczuciem mojej estetyki. Wiem wtedy,że właśnie tego ode mnie oczekują. Zapraszam do mojej pracowni projektowania wnętrz w Warszawie.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i wyposażenie biura - SMB Office »

  Jesteśmy jedyną lubelską firmą, która proponuje wszechstronne wyposażenie biur. Służymy pomocą w dziedzine wystroju wnętrz, w tym dobór odpowiednich mebli. Stworzymy dla Ciebie korzystną powierzchnię pracy call center, sekretriatu, sal konferencyjnych czy też rozbudowanych systemów komputerowych. Zorganizujemy dla Was ergonomiczne stanowiska pracy, które pozwolą zwiększyć efektywność pracowników. Przygotujemy wyposażenie, które spełnia każde potrzeby estetyczne i funkcjonalne. Kluczowe dla SMB Office jest kreowanie przyjaznego wizerunku biura, gdzie wprowadzamy najnowsze rozwiązania informatyczne, które ułatwiają ochronę i sprawne przechowywanie danych. Zorganizujemy przestrzenie biurowe o wysokim standardzie jakości, gdzie samopoczucie pracownika idzie w parze z satysfakcją klientów i rozpoznawalnością marki. Jakość oferowanych przez nas mebli daje gwarancję długookresowego utrzymania nienagannego wyglądu z utrzymaniem gustowności i designu. Sprawdź nasza ofertę wyposażenia biur, rozwiązania informatyczne. Budujemy nowoczesną przestrzeń, która zmniejsza koszty oraz kreuje dobry wizerunek firmy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »