Strony związane z hasłem: projektowanie mieszkań - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'projektowanie mieszkań':

 • Projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

  Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz OpusArt »

  Pracownia OpusArt zajmuje się projektowaniem wnętrz na miarę potrzeb wszystkich klientów. Indywidualne podejście gwarantuje niepowtarzalny efekt, który zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Aranżacja wnętrz ma na celu wydobycie potencjału z każdego pomieszczenia i dopasowanie go do jego przeznaczenia. Projektanci i architekci pracujący w naszej pracowni to ludzie, którzy przelewają swoją pasję na projekty gwarantują oryginalność, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań. OpusArt oferuje projekty mieszkań, apartamentów, domów, pomieszczeń jednostkowych takich jak: kuchnie, łazienki, salony, sypialnie oraz pomieszczeń usługowych: sklepy, restauracje, bary, puby, stołówki, pomieszczenia biurowe, hotele, pensjonaty. Świadczymy także doradztwo z zakresie architektury wnętrz. Do tej pory nasze projekty realizowaliśmy w miastach: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto i okolice, Warszawa, Ostrołęka, Elbląg, Kazimierz Dolny, i inne. Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marzena Idzik- projektowanie wnętrz »

  Architektura wnętrz mieszkalnych, komercyjnych oraz publicznych według nowoczesnego i klasycznego stylu. Indywidualne realizacje z wyczuciem estetyki, ergonomii oraz funkcjonalności. Kompleksowe usługi wykonywane z zaangażowaniem i profesjonalizmem według oczekiwań inwestorów.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  HLD.com.pl świadczy usługi z zakresu projektowania wnętrz; aranżując sztukę najbliższą ludziom, ponieważ właśnie tę związaną z bezpośrednim otoczeniem. Mając wiedzę, jak istotna to misja, High Level Design skupia swoją uwagę na wszystkim co czyni nas wyjątkowymi, aranżując zachwycające i pełne piękna projekty.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Gdańsk »

  Fabryka wnętrz to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz (zarówno osób prywatnych, jak i publicznych), projektowaniem mebli, fotografią komercyjną oraz fotografią wnętrz i architektury. Zakres oferowanych działań, zależnie od zlecenia i wymagań zamawiającego, może obejmować całościowy projekt wraz z nadzorem lub też sam projekt, aranżację lub jednorazową poradę. Każde zadanie jest nowym wyzwaniem, aranżacje wnętrz które aranżuje Fabryka Wnętrz są zestawieniem dobrego smaku, subtelności i jakości. Projekty wnętrz są ściśle dopasowane do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych zleceniodawcy. Dzięki otwarciu na dialog z zamawiającym i w trosce o satysfakcję zamawiającego projektowane wnętrza są efektowne i ładne. Doskonała znajomość historii sztuki, sprawia, że aranżowane wnętrza są bardzo spójne architektonicznie jeśli takie jest postanowienie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie fotografii artystycznej i aplikowaniu we wnętrzach zdjęć swojego autorstwa uzyskujemy nietuzinkowy nastrój i unikalność. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twój Kwadrat - projektowanie i aranżacja wnętrz »

  Kompleksowe projektowanie wnętrz, mieszkań, domów oraz obiektów usługowych i użyteczności publicznej. Aranżacja wnętrz, projekt wykonawczy i nadzór, meble na wymiar. Autorskie projekty i pełna swoboda personalizacji mebli. Sprawdzeni podwykonawcy.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz, Wykończenia wnętrz, Serwis 24h »

  Zajmujemy się wykończeniem wnętrz mieszkań,domów i obiektów publicznych. Projektowanie wnętrz pozwala nam spełniać Państwa marzenia. Serwis 24h pozwala pomagać ludziom tym którzy nie mogą pozwolić sobie na naprawienie usterek w swoich domach czy obiektach publicznych w ciągu dnia lub nocy. My to zrobimy w dogodnym terminie dla Państwa. Gdzie przebywają ludzie tam zawsze coś ulega zużyciu lub zepsuciu

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marta Dalecka architektura wnętrz Warszawa, projektowanie wnętrz i mebli »

  Marta Dalecka Pracownia Architektury Wnętrz w Warszawie, projektowanie wnętrz publicznych: biur, kancelarii, recepcji, sekretariatów, galerii handlowych, kawiarni, restauracji itp. oraz projektowanie wnętrz prywatnych: domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, projektowanie kuchni i łazienek. Projektowanie indywidualnych mebli robionych na wymiar i na zamówienie. Projektowanie scenografii i identyfikacji graficznych dla firm, projektowanie graficzne

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • AMPM Design Kołacka A. projekt wnętrza wrocław »

  Współpraca z AMPM DESIGN dostarcza Państwu wygodę, oszczędność kosztów i czasu i satysfakcję w toku nowej aranżacji lub remontu wyselekcjonowanego wnętrza. Firma preparuje całą koncepcję oraz przedstawia zarys pomieszczenia zgodnie z oczekiwaniami, razem z drobiazgową kalkulacją kosztów, pomaga odszukać wydajną załogę remontową oraz kontroluje przeprowadzenie prac w czasie. AMPM DESIGN jest dodatkowo dystrybutorem solidnych, funkcjonalnych sprzętów (typowych czy też na indywidualne zamówienie) oraz produktów oświetleniowych i innych akcesoriów do domu bądź obiektów biznesowych czy handlowo-usługowych. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Duży Pokój - projektowanie i aranżacja wnętrz »

  Pracownia projektowania i aranżacji wnętrz. Projekty dopasowane do potrzeb i budżetu klienta. Kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań, domów, rezydencji, biur.

  Pracownia Duży Pokój jest miejscem, w którym z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się każdym wnętrzem. Staramy się, aby klienci, którzy trafiają do naszej pracowni otrzymali wyjątkowy i niepowtarzalny projekt, który będzie idealnie dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skorek Wnętrza - projektowanie wnętrz, mieszkań »

  Firma Skorek Wnętrza z Warszawy specjalizuje się w projektach wnętrz, mieszkań oraz biur. Wykonujemy projekty na zlecenie osób prywatnych np projekt mieszkania, kuchni, łazienki, salonu oraz na zlecenia firm i instutucji - projekty biur, pomieszczeń. nnDlaczego warto zainwestować w nowoczesny i profesjonalny projekt wykonany przez architekta?nnPonieważ oszczędzają Państwo czas, którego każdy z nas ma mniej niż potrzeba. Pieniądze, gdyż profesjonalnie wykonany projekt mieszkania, domu, biura zawiera wszelkie potrzebne informacje aby wykonać aranżację i wykończenie bez straty materiałów budowlanych, bez konieczności zmian po wykonaniu części prac... Klient otrzymuje pełną wizualizację projektu, kosztorys, listę zakupów, a jest też możliwość zakupów razem z architektem. Dlatego nie marnują, a oszczędzają Państwo swój budżet zlecając wykonanie projektu. nnNasz biuro w Warszawie obsługuje Klientów z całej Polski, a także inwestorów z poza granic kraju, gdyż w dobie internetu, maili jest to całkowicie bezproblemowe.nnProjektowanie wnętrza Warszawa zaczynamy od wysłuchania, obejrzenia wymagań Klienta, omawiamy zakres prac, możliwości i przedstawiamy swoje propozycje. Po zaakceptowaniu np nowoczesny projekt mieszkania w warszawie - naszych wizji przystępujemy do pracy.nnArchitekt wnętrz jest przez cały czas do dyspozycji inwestora i w tym czasie można wprowadzać swoje sugestie.

  Data dodania: 02 07 2017 · szczegóły wpisu »