Strony związane z hasłem: projektowanie wnętrz warszawa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'projektowanie wnętrz warszawa':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Projektowanie wnętrz to nasza pasja! Profesjonalne projektowanie i aranżacja wnętrz. Wystrój i architektura wnętrz obejmują projekty wnętrz, wizualizacje 3d, nadzór i realizacje. Autorska pracownia architekt wnętrz - projektowanie wnętrz Warszawa.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz - T E C O N »

  T E C O N - to nowoczesne i dynamiczne biuro architektoniczne z siedzibą w Warszawie o specjalności projektowanie wnętrz.
  W ofercie pełna i profesjonalna obsługa obejmująca projekty wnętrz, projekty koncepcyjne, projekty wykonawcze, doradztwo i nadzory nad realizacjami, zarządzanie projektem oraz wsparcie w przygotowaniu procesu inwestycyjnego. Projektujemy wnętrza mieszkań, domów, lokali handlowych i budynków użyteczności publicznej. Projektujemy indywidualne pomieszczenia danego wnętrza jak i całą przestrzeń. Wykonujemy także aranżacje wnętrz.

  T E C O N to także profesjonalny, zgrany i dobrze zarządzany zespół potrafiący zrealizować nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Zatrudniamy lub współpracujemy z osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje w zakresie architektury oraz niezbędne doświadczenie, także budowlane.
  Oferta biura projektowego T E C O N przygotowywana jest na "miarę" a do każdego projektu architekt prowadzący podchodzi indywidualnie starając się zrozumieć potrzeby i oczekiwania klienta.
  Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa, projektant wnętrz warszawa - Sebastian Bajer Design »

  Projektowanie wnętrz to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja. Wiem, jak odpowiednio zaprojektowane wnętrze potrafi wpłynąć na samopoczucie człowieka i sprawić, aby każdy z nas poczuł się lepiej. Dokładam wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania. Jeśli chcesz mieszkać przyjemnie wygodnie z wykorzystaniem najnowszych trendów techniki wyposażenia wnętrz, skontaktuj się ze mną a pomogę Ci zaprojektować wymożone mieszkanie.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz »

  Aranżacja wnętrz - Polska Grupa Projektowa, działamy na terenie całego kraju - NewAgeDesign - Architekt wnętrz Warszawa. Nadzór autorski nad realizacją projektu, satysfakcjonujący efekt końcowy. Profesjonalną znajomość rynku - twoje cztery ściany i nasze pomysły. Tysiące sposobów by wypełnić przestrzeń. Projektowanie sklepów, wykończenia, wizualizacje, realizacje, modernizacja, projektowanie wnętrz mieszkań i domów (kuchnia, salon, łazienka). Architekt wnętrz zaprasza - remonty, architektura, modernizacja i projektowanie wnętrz Warszawa, woj. mazowieckie. Tworzymy miejsca - piękno i indywidualny charakter powierzchni użyteczności publicznej. Aranżacja wnętrz - dbamy o niepowtarzalność i profesjonalną znajomość rynku od wizji do efektu końcowego.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

  Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wnętrza »

  Architektura wnętrz, projektowanie sklepów i aranżacja wnętrz - Ecru Studio: obszar działania to cała Polska. Bierzemy odpowiedzialność za pomyślność całej inwestycji. Sporządzenie dokumentacji technicznej, projekty wnętrz, kompleksowe realizacje pod klucz. Misją firmy jest tworzenie - architektura wnętrz, aranżacja, projektowanie wnętrz Warszawa. Projekty kuchni, salonów, łazienek. Aranżacja wnętrz i projektowanie sklepów - styl, kreatywność, elastyczność, terminowość. Wnętrza funkcjonalne, komfortowe i niepowtarzalne. Wysoki poziom, nadzór autorski, monitorowanie rynku, wyszukiwanie nowych produktów, kontakty z wykonawcami. Projektowanie wnętrz Warszawa i inne miasta. Architekt wnętrz zaprasza - wnętrza ekskluzywne.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz warszawa »

  Projektowanie wnętrz to moja pasja i zawód. Każdy proces projektowania nowego wnętrza zaczynam od rozmowy z klientem. Uważam, że wnętrze naszego domu ma wpływ na nas samych. Dlatego właśnie traktuję swój zawód odpowiedzialnie i oddaje się mu z wielkim poświęceniem. Każde wnętrze podobnie jak jego mieszkańcy ma w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Niezależnie od tego jaki styl preferujemy i jak bardzo różnią się nasze wyczucia estetyki, sztuką jest dojście do porozumienia nie tylko na płaszczyźnie estetycznej, ale też funkcjonalnej i technicznej. Na stronie projektanta oprócz oferty i kontaktu znajdziecie także bogate portfolio, a w nim zarówno zdjęcia z wykonanych projektów, jak i wizualizacje projektów. Zapraszamy do odwiedzin

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wnętrz Warszawa, Projektant Wnętrz Warszawa »

  Chruściany Studio to autorska pracownia prowadzona przez architekt wnętrz Joannę Chruściany. W ofercie posiada projektowanie wnętrz prywatnych i wnętrz użyteczności publicznej. Studio zaprasza do współpracy klientów zainteresowanych kompleksowa pomocą w aranżacji wnętrz.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noomo - aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz, warszawa »

  Warszawskie studio architektoniczne Noomo oferuje usługi związane z aranżacją wnętrz. Pracownicy tego przedsiębiorstwa wykazują się kreatywnością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zależy im na jego zadowoleniu i spełnianiu jego potrzeb związanych z realizacją projektu. Przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie (można to sprawdzić w internetowym portfolio na oficjalnej stronie internetowej firmy), które pozwala na właściwą obsługę klienta.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie, Projekty, Architektura, Aranżacja wnętrz - Warszawa »

  Pracownia ON/OFF architekci to przede wszystkim profesjonalne projekty wnętrz. Projektowanie oraz aranżacja wnętrz domów, mieszkań i innych powierzchni mieszkalnych to nasza pasja podparta wieloletnim doświadczeniem. Wyszukana i stylowa architektura wnętrza pozwoli Ci najlepiej wykorzystać przestrzeń życiową i cieszyć się każdą chwilą w swoim nowym domu. Zapraszamy na naszą witrynę!

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa - Tetate »

  Tetate to autorska pracownia aranżacji wnętrz prowadzona przez projektanta Mariolę Kapica.
  Zapewniamy wszechstronną i profesjonalną obsługę każdego przedsięwzięcia. Przygotowujemy kompleksowe aranżacje wnętrz mieszkań prywatnych, apartamentów oraz domów jednorodzinnych. Proponujemy również projekty pojedynczych pokoi, np. salonu, łazienki, porady projektowe, projekty mebli.
  Pracę możemy rozpocząć na etapie budowy a skończyć nadzorem autorskim. Każdy projekt indywidualnie dopasowujemy do wymagań i budżetu Klienta. Dzięki takiemu połączeniu udaje się osiągnąć wyjątkowy efekt końcowy – profesjonalny i osobisty, gdzie dom odzwierciedla swoich domowników, ich zamiłowania i styl życia.
  Zaufanie i zadowolenie Klientów to najlepsza motywacja do tego by dalej się rozwijać i tworzyć.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Tetate to pasja do tworzenia oryginalnych przestrzeni .....

  Mariola Kapica

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaprojektujemy twoje mieszkanie i poprowadzimy budowę! »

  Architekt oferuje projektowanie i aranżację wnętrz na terenie miasta Warszawy. Soma Architekci wykonają projekt, nadzór oraz wystąpią w roli inwestora zastępczego na budowie mieszkania, apartamentu i domu.nnNasze usługi to nie tylko wizja, dobór materiałów i kolorystyki ale pełen projekt z wizualizacjami, zestawieniami materiałów i kosztorysem.nnAdres pracowni to:nSoma Architekcinul. Kaziemierzowska 52, Warszawa.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi »

  Projektant wnętrz - Wesolowscy Design zaprasza: architektoniczne projektowanie wnętrz Warszawa, Łódź. Specjalizacja to architektura wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz profesjonalne oraz kompleksowe projektowanie sklepów i systemów shop in shop. Dekoracje, wizualizacje 3d i modernizacja. Doświadczony architekt i projektant wnętrz zaprasza - architektura wnętrz mieszkalnych, biurowych, obiektów handlowych i powierzchni sklepowych - kompleksowe projektowanie wnętrz Łódź i Warszawa.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy wystrój wnętrz w Warszawie »

  Na styl życia składają się wygoda, piękno i funkcjonalność. Jesteśmy w stanie wykreować przestrzeń, w której te czynniki łączą się w pełnej harmonii. Specjalnością naszej firmy jest aranżacja wnętrz oraz wystrój wnętrz Warszawa. Projektując wnętrza zarówno te prywatne, jak i publiczne, tworzymy Waszą codzienność. Stanowimy kreatywny, młody i dynamiczny zespół, który z dużym zaangażowaniem zabiera się do każdego podjętego zadania. W swoich pracach dokładamy maksymalnych starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Tym samym zanim zabierzemy się do prac, dogłębnie poznajemy Wasze potrzeby, styl bycia, charakter, uważnie wsłuchujemy się w Wasze marzenia.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Warszawa - DomiDesign »

  Firma DomiDesign zajmuje się aranżacją wnętrz mieszkalnych i wnętrz biurowych. Stawiamy formę na równi z wygodą mieszkań, wszystko po to, aby spędzanie czasu w mieszkaniu czy biurze stało się rozkoszą i relaksem. Firma DomiDesign w swoich projektach korzysta z nowoczesnych programów komputerowych dających nieograniczone możliwości w obszarze aranżacji przestrzeni biurowych. Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom macie możliwość Państwo zobaczyć jak będzie prezentowało się mieszkanie.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i aranżacja wnętrz, projektant wnętrz Warszawa »

  Firma Chałupko Design zajmuje się projektowaniem wnętrz na terenie Warszawy. Do aranżacji wnętrz wszelkich pomieszczeń podchodzimy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Sprawdź sam, co dla Ciebie może przygotować nasz projektant wnętrz.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Click Sprawdź nas »

  Polecamy NewAgeDesign - architekt wnętrz Warszawa, woj. mazowieckie. Click w link i sprawdź nas Tutaj - czytaj więcej tu na naszej stronie. Sprawdź profesjonalne projektowanie wnętrz sklepów oraz projektowanie wnętrz mieszkań i domów (wystrój wnętrz salonu, aranżacje wnętrz łazienki i kuchni). Projektant wnętrz zaprasza - aranżacja, architektura i projektowanie wnętrz Warszawa. Okazja, polecam - Skorzystaj, Wypróbuj, kliknij i Zobacz dalej. Modernizacja i projektowanie wnętrz w Warszawie. Twoje cztery ściany oraz nasze tysiące sposobów.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • 3D Interior Studio Projektowania Wnętrz »

  3D Interior Studio Projektowania Wnętrz - to projekty stworzone na miarę. Projekt nie stanowi wyłącznie wizji, która przyciąga wzrok, ale służy również właścicielowi. Nasze projekty stanowią połączenie zasad estetyki, pomysłów i upodobań klienta oraz rzetelnej wiedzy projektanta. Zawsze uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania tych, którzy powierzają nam swoją przestrzeń. Staramy się tworzyć wnętrza dopasowane do indywidualnych potrzeb. Już na początku procesu projektowego ustalamy budżet aranżacji. Projekty są tworzone tak, aby doskonale zobrazować efekt końcowy, oraz pozwolić ekipie wykonawczej na sprawną i niekłopotliwą realizację. Projekt kompleksowy zawiera wszystkie niezbędne elementy wykonane z inżynierską precyzją (inwentaryzacje, rzuty pomieszczeń, schematy funkcjonalne, plansze branżowe, rozwinięcia ścian, rysunki szczegółów, fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń, zestawienie kosztowe materiałów i wyposażenia). Realizujemy zlecenia bez względu na lokalizację – to my dojeżdżamy do klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jk studio »

  jkstudio to pracownia autorska prowadzona przez architekta Jacka Koleśnika i zajmująca się projektowaniem architektonicznym oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz, zarówno prywatnych jak i użyteczności publicznej.

  Oferta pracowni zawiera obszerny zakres usług: od częściowych projektów układów funkcji, polegających na rozwiązaniu układu ścian, ustawieniu mebli, czy projekcie instalacji elektrycznych i hydraulicznych, przez projekty poszczególnych pomieszczeń takich jak łazienki, kuchnie, salony, hole itp., po kompleksowe projekty wnętrz, zawierające pełny zakres prac projektowych, włączając dobór materiałów i wyposażenia, jak również całkowita dekoracje wnętrz wraz z wizualizacjami i nadzorem autorskim.

  Studio współpracuje z wieloma sklepami oraz innymi placówkami handlowymi, a także ze sprawdzonymi ekipami oraz innymi wykonawcami (stolarze, szklarze), oferującymi zarówno materiały budowlane, jak i pełen wachlarz usług i produktów dla projektów wyposażenia wnętrz. We wszystkich z tych placówek Klienci jkstudio otrzymują na starcie duże zniżki. Tym samym, jkstudio pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy przy nadzorowaniu ekip budowlanych.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz warszawa »

  Projektowanie wnętrz to chleb powszedni w naszej firmie. Posiadamy kilku letnie doświadczenie i niezbędne wiedzę na temat projektowania wnętrz. Doradzamy, tworzymy i wykonujemy już gotowe projekty. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie można znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »