Strony związane z hasłem: Projekty budowlane - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Projekty budowlane':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wizualizacje architektoniczne 3D, Wizualizacje wnętrz, Animacje »

  Studio wizualizacji MEZZANO oferuje wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne 3D, wizualizacje wnętrz, animacje 3D.

  Naszą ofertę kierujemy do: architektów, deweloperów, projektantów, agencji reklamowych, producentów filmowych oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne - projekty budowlane, projekty wnętrz, adaptacje projektów. »

  Oferujemy Państwu:

  * wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze
  * projekty wnętrz
  * projekty małej architektury
  * projekty dociepleń budynków
  * projekty kolorystyki elewacji
  * adaptacje projektów gotowych
  * koncepcje architektoniczne
  * doradztwo przy wyborze gotowych projektów
  * inwentaryzacje budynków
  * świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
  * prezentacje reklamowe domów i mieszkań

  Projektujemy:

  * budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne
  * domki jednorodzinne i rezydencje
  * budynki usługowe i handlowe
  * budynki biurowe
  * budynki hotelowe i gastronomiczne
  * budynki sportu i rekreacji
  * budynki przemysłowe

  Działamy na terenie:

  * Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo,
  * Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Władysławowo,
  * Puck, Hel, Lębork, Kościerzyna, Kartuzy,
  * a także na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • WM Pracownia Projektowania Miasta - Projekty Domów »

  Wykonujemy analizy, koncepcyjne i wielobranżowe, kompletne projekty architektoniczno - budowlane oraz projekty wykonawcze, konstrukcje, instalacje oraz kosztorysy z użyciem nowoczesnej techniki komputerowej. Tworzymy projekty indywidualne i standardowe, realizujemy różne, najtrudniejsze wymagania inwestora, stosujemy nowoczesne i tradycyjne technologie budowlane. Wykonujemy projekty rozbudowy i modernizacji istniejących obiektów, w tym przebudowy obiektów zabytkowych. Uzyskujemy najwyższą jakość dokumentacji, którą można modyfikować podczas projektowania i na budowie i wykorzystywać zgodnie z różnymi potrzebami inwestora i firmy budowlanej.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • TOMDOOR Świątek Tomasz - biuro architektoniczne Toruń »

  Biuro Architektoniczne Tomdoor świadczy swoje usługi w zakresie projektowania architektonicznego. Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, adaptacje projektów, inwentaryzacje budowlane, projekty konstrukcyjne oraz szereg innych projektów. W naszych projektach staramy się połączyć tradycję z nowoczesna formą i bryłą budynku. Każdy projekt jest omawiany na bieżąco z klientem, któremu już w fazie projektowania pokazujemy szereg możliwości w formie wizualizacji 3D. Zaprojektujemy Państwu "wymarzony dom" który będzie wizytówką Państwa stylu życia. Zapraszam do współpracy z Pracownią Architektoniczną TOMDOOR.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fbt- pracownia architektury i urbanistyki »

  Firma oferuje kompleksową obsługę projektową, architektoniczną oraz wielobranżową, zaczynając od fazy koncepcyjnej poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze oraz nadzory autorskie nad budową.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Erecta 2 Biuro Projektowe »

  Biuro Projektowe Erecta 2 działa na rynku od 1988 roku. Przez ten czas zaprojektowaliśmy ponad 300 obiektów i zyskaliśmy ogromne doświadczenie i uznanie w branży budowlanej. Kompleksowe projektowanie inwestycji. Projektowanie hal stalowych, projektowanie obiektów przemysłowych, nadzory i ekspertyzy budowlane.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal stalowych »

  Nowoczesne i lekkie hale stalowe od UniProjekt. Zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców w nowoczesne lekkie konstrukcje stalowe, które służą do budowy takich obiektów jak: magazy, hale przemysłowe, sportowe, hipermarkety, hale stalowe i wiele innych. Zapraszamy - projektowanie i budowa hal stalowych.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opoczyński - Safianowicz projektowanie, obsługa budowlana »

  Pracownia Opoczyński - Safianowicz oferuje Państwu pełen zakres prac związanych z projektowaniem i obsługą budowlaną budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych, a także projektowaniem, kierowaniem i nadzorowaniem prac budowlanych i konserwatorskich na terenie objętym ochroną konserwatorską. Wykonujemy opinie, ekspertyzy i orzeczenia techniczne, projekty wielobranżowe budowlane, projekty wnętrz, kosztorysy inwestorskie i ślepe, pełnimy zastępstwo inwestorskie, nadzory inwestorskie budowlane oraz nadzory konserwatorskie.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PROJEKTOWA Katarzyna Iwanus »

  Pracowania Projektowa | Katarzyna Iwanus oferuje projekty budowlane: domy jednorodzinne, wielorodzinne, obiekty usługowe, handlowe, magazynowe, gospodarcze i przemysłowe. Adaptacja, modernizacja, inwentaryzacja, przebudowa i rozbudowa. Projekty branżowe i kosztorysy. Projektowanie wnętrz i mebli, w tym zabudowa wnękowa. Projekty indywidualne, porady budowlane i konsultacje.
  Zapraszam do kontaktu!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacje architektoniczne, design »

  Biuro projektowe prowadzone przez architektów J.Filemonowicz i J.Sobala. - FRS Architekci: projektowanie wnętrz Kraków. Design i funkcjonalność, architektura wnętrz Kraków. Architektura wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych - aranżacja wnętrz. Realizujemy architektoniczne projekty budowlane i projekty wnętrz Kraków. Oferta i realizacje - jakość oraz użyteczność. Projekty Sanepid - inwentaryzacje architektoniczne Kraków. Estetyczne i funkcjonalne projekty wnętrz domów i mieszkań. Biuro architektoniczne W Krakowie - architekt i projektant wnętrz dla inwestorów wymagających w Krakowie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • BINBUD PROJEKT - kompleksowe usługi projektowe »

  Wykonujemy kompleksowe usługi projektowe.

  Projekty budowlane, koncepcyjne, wykonawcze:

  - budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych
  - budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy, hal magazynowych

  Zajmujemy się również sprzedażą i adaptacja projektów powtarzalnych, poradami przy wyborze odpowiedniego budynku, jego usytuowaniem na działce i dostosowaniem funkcji do potrzeb klienta.

  Prowadzimy też całość procesu związanego z wydaniem pozwolenia na budowę poprzez uzyskanie wszelkich warunków technicznych dla inwestycji, niezbędnych uzgodnień i decyzji.

  Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. Możliwość ujrzenia projektu na wiele miesięcy lub lat przed realizacją ma ogromną wartość. Tworząc realistyczne wizualizacje pozwalamy na przedstawienie i przeanalizowanie rozwiązań projektowych na długo przed realizacją inwestycji.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bytów - projekty budowlane, adaptacje, architektura, budownictwo »

  Budownictwo, projekty budowlane i adaptacje projektów Bytów. Zespół Projektowania Budowlanego Marek Wantoch Rekowski. Zajmujemy się nie tylko kompleksową obsługą inwestycji od koncepcji po realizację, stanowimy również świetną grupę doradczą w budownictwie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM TECHNOLOGII projekty technologiczne »

  Trudnisz się kompleksowym świadczeniem usług projektowych, całościowym wyposażaniem obiektów budowlanych w urządzenia lub pozyskiwaniem dotacji unijnych? Pomyśl o podjęciu współpracy z Centrum Technologii, które może dla Ciebie przygotować wysokiej jakości projekty technologiczne. Możemy Ci zapewnić skrupulatnie wykonaną dokumentację obejmującą, na przykład: wykaz pomieszczeń z określeniem ich powierzchni, wysokości, temperatury, eksploatacyjnego natężenia oświetlenia, krotności wymian powietrza oraz typu pomieszczeń pracy, rysunki z doborem oraz rozmieszczeniem urządzeń oraz wyposażenia, rozmieszczenie gniazd elektrycznych, jak również punktów przyłączenia instalacji wodnych oraz sanitarnych. Dokumentacje zawierają wytyczne dla branż: budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz HVAC oraz opinie rzeczoznawców do spraw: BHP i ergonomii, przeciwpożarowych oraz do spraw higieniczno-sanitarnych. By zaznajomić się ze szczegółami naszej oferty, zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • O oknach i drzwi w jednym miejscu. »

  Portal stolarki okiennej. W jednym miejscu znajdziesz informacje o oknach i drzwiach. Celna wskazówki przed zakupem okien. Porady i analizy. Dodatkowo podajemy informacje z branży budowlanej. Bardzo przyjazny katalog firm. Stolarka okienna nie ma przed nami żadnych tajemnic. Opisujemy okna i drzwi z pasją, nie zapominając o merytorycznej stronie - staramy się sprawdzać badanie i certyfikaty.
  Nasz serwis podzieliśmy tematycznie na: okna, drzwi, rolety. Każda firma może bezpłatnie dodać swoją firmę do naszej bazy danych. Co tydzień rozsyłamy newsletter. Raz w miesiącu wybieramy jeden produkt z rynku i dokładnie go analizujemy. Sprawdzamy parametry, cenę, łatwość montażu. Wystawiamy mu oceną w skali od 1 do 100. Dzięki temu powstanie super ranking przyjazny konsumentowi.
  W serwisie e-okno jest również dział prawny, gdzie opisujemy w przyjazny dla użytkownika sposób różnice pomiędzy zaliczką i zadatkiem. Piszemy co powinna zawierać umowa a na co należy uważać.
  E-okno.pl to również serwis który stara się nadążać za trendami. Dlatego też powstała sekcja poświęcona projektom budowlanym. Nowoczesne projekty to coś na czym nam szczególnie zależy.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa kARton - Architektura i aranżacja wnętrz »

  Pracownia Projektowa kARton oferuje profesjonalne usługi projektowe na terenie Sosnowca, Katowic, woj. śląskiego i małopolskiego. Wykonujemy projekty budowlane architektoniczne i wielobranżowe, projekty domów jedno- i wielorodzinnych, projekty budynków usługowych, projekty aranżacji wnętrz.
  Zapewniamy fachową i skuteczną obsługę inwestycji na etapie projektu i realizacji, ciekawe pomysły, dialog z Inwestorem. Do każdego zadania projektowego podchodzimy odpowiedzialnie, z pasją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz wkład w przebieg procesu budowlanego był zgodny z oczekiwaniami Klienta oraz standardami zawodu architekta.
  ZAPRASZAMY DO TWÓRCZEJ WSPÓŁPRACY!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Wrocław »

  Witamy na stronie internetowej Pracowni Architektonicznej Kielar. Nasza Pracownia funkcjonuje na rynku od wielu lat. Pracowania powstała w roku 1991. Założycielem jest Jerzy Kielar. Aktualnie nasz zespół liczy pięciu pracowników. Współpracujemy również z wykwalifikowanymi i doświadczonymi projektantami z innych branż: konstruktorami, instalatorami itp. Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony i do poznania kompletnej oferty naszej Pracowni.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PB- projektowanie domów »

  Z pomocą płockiej Pracowni Projektowej „PROJBUD”, zaspokoisz wszelkie potrzeby w zakresie usług związanych z architekturą, projektami budowlanymi, dokumentacją projektową obiektów, sporządzaniem kosztorysów czy nadzorem budowlanym. Uzupełnieniem naszej oferty jest nadzór autorski, inwestorski nad pracami ogólnobudowlanymi, takie jak, przebudowa i rozbudowa istniejących obiektów oraz nad instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi. Zatrudniamy doświadczonych projektantów, którzy swoją kompetencją, wiedzą i doświadczeniem, zdobyli zaufanie wielu klientów. Każdy z Państwa znajdzie w naszych projektach odzwierciedlenie swoich marzeń o wyglądzie swojego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją na stronie.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BudConsult - biuro projektowe »

  Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe BudConsult to dynamicznie rozwijająca się firma dla której celem kluczowym jest satysfakcja każdego kontrahenta. Proponujemy Państwu projekty budowlane. Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami, dostosowując wszystkie elementy projektu do ich potrzeb i oczekiwań. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, opracowując osobny plan i tok działania. To wszystko pozwoliło nam zdobyć sukces i pozyskać uznanie w oczach odbiorców. Angażujemy tylko odpowiedzialnych pracowników, w związku z tym z każdym rokiem aktywności zarabiamy zaufanie zadowolonych odbiorców. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów, świadectwa energetyczne »

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wszystkich prac związanych z przygotowaniem dokumentacji technicznej dla obiektów nowobudowanych, przebudowywanych i remontowanych.
  Oferujemy usługi z zakresu projektowania:
  - budynków mieszkalnych,
  - budynków handlowych, usługowych,
  - budynków gospodarczych,
  - garaży i budynków inwentarskich,
  - modernizacji istniejących budynków,
  - nadbudowy, rozbudowy,
  - zmiany sposobu użytkowania,
  - instalacji sanitarnych,
  - instalacji na gaz ziemny i płynny,
  - instalacji kolektorów słonecznych.

  Ponadto oferujemy:

  - adaptacje projektów gotowych,
  - sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej,
  - inwentaryzacje stanu istniejącego,
  - przygotowanie inwestycji od strony formalno-prawnej,
  - wykonanie ekspertyz i ocen stanu technicznego budynków,
  - przeglądy okresowe budynków,
  - nadzór budowlany.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MBUD - Projekty domów Mrocza »

  Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę obiektów kubaturowych np. domy jednorodzinne, garaże, wiaty itd. Do każdego projektu możliwe wykonanie wizualizacji budynku, która pozwoli lepiej wyobrazić sobie planowaną inwestycję.Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w systemie "zaprojektuj i wybuduj",a także doradztwa techniczno-inwestycyjnego oraz kontrolę i nadzór budowy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »