Strony związane z hasłem: prowadzenie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prowadzenie':

 • KADRY, PŁACE, BHP - Usługi dla firm - Łódź »

  Usługi kadrowe, płacowe i BHP dla firm w Łodzi. Uzupełnienie dokumentacji przed kontrolą PIP. Prowadzenie akt osobowych (teczek personalnych). Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń, składek ZUS. Obsługa programu Płatnik. Wystawianie deklaracji PIT, RMUA. Sporządzanie list płac. Szkolenie BHP dla pracowników (wstępne, okresowe). Ocena ryzyka zawodowego stanowisk pracy. Instrukcje stanowiskowe. Doradztwo z zakresu BHP. Pomoc i kompleksowa obsługa (outsourcing).

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik korespondencyjny- proste prowadzenie korespondencji »

  Możliwość łatwego wyszukiwania korespondencji.
  Możliwość pracy sieciowej w wersji Biznes i MAX.
  Wydruki do PDF oraz dodawanie załączników.
  Kontrola terminów płatności faktury.
  Raporty i statystyki.
  Dziennik korespondencyjny zawiera szereg wydruków.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie najmem mieszkania już od 99 zł netto/mc »

  Zapewniamy wiele korzyści właścicielom nieruchomości na wynajem, nie tylko bierzemy cały stres związany z wynajmowaniem nieruchomości na siebie, ale przede wszystkim zepewniamy bezpieczną i kompleksową usługę. Rozumiemy jak trudne może być zarządzanie mieszkaniem lub domem dla osoby która nie ma w tym względzie doświadczenia, czasu, chęci czy zapału.Zapewniamy dobre samopoczucie waszym Najemcom, niezwłocznie rozwiazując problemy i reagując na jakiekolwiek pytania zwiazane z użytkowaniem i zabezpieczeniem odpowiedniego funkcjonowania powierzonej nieruchomosci. Zadowolony Najemca bedzie bardziej skory do przedłużenia umowy najmu, bedzie sprawial mniej klopotów i bardziej dbał o nieruchomosc. A co za tym idzie okresy bez Najemcy bedą zdecydowanie krótsze niż do tej pory. Wasza nieruchomość będzie zarabiać dla Was dłużej niż do tej pory.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niemcy24.net »

  PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
  Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
  Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »