Strony związane z hasłem: prywatny detektyw - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prywatny detektyw':

1 · 2 · następna strona »
 • Detektyw Wrocław »

  Dostarczamy rzetelne, wiarygodne i sprawdzone informacje. Każdy Klient otrzymuje gwarancje profesjonalnego doradztwa oraz rozważną i poufną obsługę. Kierujemy się zasadami etycznymi podczas wykonywania powierzonego zadania. Jako jedyni z nielicznych oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych poprzez wykorzystanie ofensywnych metod detektywistycznych w pozyskiwaniu informacji. Naszym atutem jest zespół sprawdzonych ekspertów dających gwarancję rzetelności i lojalności wobec Klienta.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna ASVALIA »

  Twój Partner jest niewierny? Poszukujesz dawnego znajomego? Nieuczciwy kontrahent? Oferujemy szeroki wachlarz usług detektywistycznych.
  Prywatni detektywi działają w całej Polsce oraz w Warszawie. Biuro detektywistyczne zatrudnia doświadczonych detektywów z licencją. Zapraszamy na stronę WWW Agencji Detektywistycznej.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolskie Biuro Detektywistyczne Gajc&Partnerzy »

  Ogólnopolskie Biuro Detektywistyczne - GAJC & PARTNERZY - profesjonalna ochrona osób i spotkań - weryfikacja wiarygodności kontrahentów - sprawdzenia pracownicze - rozwody, zdrady, sprawy alimentacyjne, sprawy sądowe - poszukiwania osób zaginionych - badania antypodsłuchowe - przesyłka kontrolowana.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna Solum-Kraków »

  Agencję założył były naczelnik wydziału kryminalnego policji. Zatrudniamy byłych funkcjonariuszy policji z doświadczeniem w pracy operacyjnej i dochodzeniowo – śledczej. Zdobyte doświadczenie pozwala nam rzetelnie i skutecznie rozwiązywać wszelkie sprawy powierzane nam przez Państwa.

  Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in.: pomocą w sprawach rodzinnych (np. rozwód), poszukiwaniem osób i mienia, ustaleniami majątkowymi, wywiadem gospodarczym, zbieraniem dowodów w sprawach karnych, sprawach o przestępstwa skarbowe, chronimy znaki towarowe, nazwy handlowe, wykrywaniem praktyk nieuczciwej konkurencji, weryfikacją danych dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym i wieloma innymi zagadnieniami.

  Współpracujemy z kancelarią BGS Radcowie Prawni i Adwokaci z siedzibą w Krakowie.

  Agencja działa na podstawie wpisu do rejestru działalności detektywistycznej prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

  Posiadamy licencję na wykonywanie usług detektywistycznych nr 0001571 wydaną przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.


  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www w celu zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER - prywatny detektyw »

  Prywatny detektyw - Agencja Detektywistyczna HONESTER, detektyw Warszawa - świadczy usługi detektywistyczne, dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Osobom fizycznym udzielamy wsparcia, w szczególności przy zbieraniu materiału dowodowego w zakresie spraw rozwodowych (żona zdradza lub zdradza mąż), ustalenia ojcostwa, obserwacji miejsc i osób (np. opiekunki do dziecka). Przedsiębiorcom oferujemy wsparcie przede wszystkim w zakresie ustalenia i weryfikacji wiarygodności pracowników oraz kontrahentów. Zajmujemy się miedzy innymi: - windykacja - ściąganie należności, długów, - poszukiwanie majątku - nieuczciwa konkurencja - naruszenie znaków towarowych, - kradzieży przez pracowników - śledztwa gospodarcze - weryfikacja kontrahentów - partnerów handlowych- sprawdzanie wiarygodności parterów. Nasze działania polegają na działalności operacyjnej, np.: obserwacja osób i miejsca, poszukiwaniu osób, wykrywanie podsłuchów, weryfikacja danych oraz informacji, dokumentowaniu (zbieraniu dowodów) oraz na czynnościach technicznych wymagających znacznej wiedzy i specjalistycznych urządzeń – wariograf, badania DNA, wykrywanie podsłuchów, GPRS, śledzenie floty samochodów, audyt bezpieczeństwa (i inne), informatyka śledcza. Zdaniem naszych Klientów detektywistyczna agencja Honester i każdy pracujący w niej prywatny detektyw - to bardzo dobry detektyw, nie tylko dobry detektyw Warszawa ale najlepszy w Polsce.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Gdańsk Apropos »

  Agencja detektywistyczna Apropos świadczy usługi detektywistyczne na terenie Gdańska i okolic w zakresie wykrywania zdrady, śledzenie osób sprawdzania wiarygodności danych, sprawdzania CV oraz opiekunek i dzieci. Pracuje dla nas zespół składający się z kobiet działających na licencji prywatnego detektywa. Nasza firma posiada wpis do MSW oraz ubezpieczenie OC. Detektyw Kobieta występuje także w charakterze świadka w sprawach sądowych.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw detektywistycznych. Oferujemy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Skutecznie działamy na polu spraw rodzinnych związanych z rozwodami, wykrywaniem dowodów zdrady, sprawdzaniem, jak wolny czas spędza dziecko poza domem. Przeprowadzamy również usługi do przedsiębiorstw, w tym sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, weryfikację prawdomówności pracowników, badanie przeszłości firm. Prowadzimy również działania związane z kradzieżami w firmach, poszukiwaniem i wykrywaniem oszust, audyty bezpieczeństwa, sprawy związane z ochroną marki, wyłudzaniem odszkodowań. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw specjalista do spraw bezpieczeństwa biznesu – Opole, Wrocław »

  Dolnośląskie Centrum Detektywistyczne to firma, której możesz zaufać i powierzyć swoją trudną sprawę. Nasi pracownicy będą do Twojej dyspozycji przez całą dobę podczas trwania zlecenia, a wszystkie dane zgromadzone w Twojej sprawie zostaną zniszczone po rozwiązaniu umowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jako świadkowie w sądzie, wykonanymi przez nas zdjęciami, raportami, materiałami audio i video możesz posłużyć się jako dowodami. Spróbuj, pierwsze spotkanie z detektywem jest bezpłatne. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Expert agent – agencja detektywistyczna w Warszawie »

  Warszawska agencja detektywistyczna Expert Agent - Detektywi prowadzi licencjonowane biuro detektywistyczne z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy doświadczonym zespołem detektywów z Warszawy, którzy dokładają olbrzymich starań, aby świadczyć usługi profesjonalnie, zachowując przy tym minimalne stawki za swoje usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców. Działamy na rynku warszawskim od kilkunastu lat. Przez cały ten czas posiedliśmy tak cenione w tej branży doświadczenie, które dzisiaj przekłada się na profesjonalnie wykonywane usługi. Gwarantujemy Państwu sto procent zadowolenia z postępu sprawy jaką nam zlecicie. Posiadamy niezbędne w tej branży certyfikaty, które będą formą zapewnienia, że trafiacie Państwo we właściwe ręce. Naszą agencję detektywistyczną cechuje przede wszystkim profesjonalne podejście, precyzja i dyskrecja podczas wykonywania zadań oraz skuteczność w rozwiązywaniu spraw z zakresu naszych usług. Klienci, którzy skorzystali już z naszej pomocy są przekonani, iż nasi detektywi to najlepsi ludzie w tej branży. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Warszawie i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Detektyw »

  Zaufanie w Twoim związku legło w gruzach i chcesz sprawdzić co faktycznie robi Twój partner poza domem? Chcesz sprawdzić wiarygodność i uczciwość przyszłej synowej czy zięcia? Partner biznesowy wydaje się niewiarygodny. Pomożemy Ci przeanalizować sytuację i wybrać najlepsze metody weryfikacji. Nasi specjaliści zajmą się Twoją sprawą profesjonalnie i dyskretnie. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • INTER-POL ochrona osób i mienia »

  Usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie zapewnia przedsiębiorstwo Inter-Pol z Częstochowy. Jest to biuro detektywistyczne z ogromnym doświadczeniem, jakie w swoim dorobku ma setki powodzeniem zakończonych spraw. Zespół Inter-Polu stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści, w tym również byli funkcjonariusze służb mundurowych. Ich wiedza oraz zaangażowanie przekładają się na odnajdowanie zaginionych i na przywracanie poczucia bezpieczeństwa osobom zagrożonym oraz nękanym. Detektywi dyskretnie zdobywają potrzebne wiadomości. Nagrywają rozmowy i spotkania, zdobywają dowody w wielu sprawach i demaskują podsłuchy. Bywają nieocenioną pomocą podczas spraw rozwodowych i windykacyjnych. Ustalają wiarygodność osób oraz przeprowadzają wywiady gospodarcze. Zapewniają montaż alarmów oraz telewizji przemysłowej. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • INCOGNITO - Biuro Detektywistyczne »

  INCOGNITO - Biuro Detektywistyczne dla Osób Prywatnych i Biznesu - Olsztyn, Białystok, Gdańsk, Warszawa
  Dyskretnie i Skutecznie rozwiążemy Państwa problemy.
  Bezpłatne Porady i Konsultacje.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa - FALCON »

  Prywatny Detektyw Falcon - Warszawskie Biuro detektywistyczne, specjalista od spraw rozwodowych i czynności windykacyjnych.
  Nasi detektywi pomagają w gromadzeniu dowodów zdrady, wykrywają zdradę, dokumentują spotkania kochanków, zbierają materiał dowodowy, który można przedstawić przed sądem w sprawie rozwodowej. Posiadamy dużą skuteczność w tego typu sprawach, zgromadzony przez nas materiał dowodowy decydował o losach i winie małżonka za rozpad małżeństwa. Działamy na rynku od kilku lat, przede wszystkim w Warszawie, jeśli jest taka potrzeba działamy również w całym kraju. Prywatni Detektywi Falcon zapraszają do Biura Detektywistycznego w Warszawie.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi - usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, Poznań »

  Agencja detektywistyczna z Poznania, która prowadzi działania na terenie całego kraju. W skład agencji wchodzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej i pokrewnych.
  Oferta biura PiT obejmuje usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Zawiera m.in.: badania DNA, weryfikację danych osobowych i CV, wykrywanie przestępstw pracowniczych, wywiad gospodarczy, ochronę osób i nieruchomości, ustalanie sprawców kradzieży, weryfikację wierności partnera i wiele innych.
  Każda osoba poszukująca dobrego detektywa, który zapewni dyskrecję i sprawne rozwiązanie problemu, powinna zapoznać się z ofertą biura detektywistycznego PiT.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Detektyw - Investigate »

  Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski Centralnej (prywatny detektyw Kalisz, Konin, Turek, Koło, Poddębice, Sieradz, Łódź ) oraz Warszawy i okolic. Biuro detektywistyczne -Investigate jest biurem świadczącym kompleksowe usługi, skierowane zarówno do osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Oto niektóre z oferowanych usług: obserwacje detektywistyczne, wywiad środowiskowy, sprawdzanie niani, niejawna ochrona dzieci, wykrywanie podsłuchu, windykacja,ekspertyzy kryminalistyczne i inne.
  Każda podejmowana przez nas sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Naszym celem jest dostarczenie klientowi wiarygodnej i odpowiadającej rzeczywistości informacji, którą będzie mógł wykorzystać np. podczas sprawy rozwodowej lub podjąć decyzję o ewentualnej współpracy z kontrahentem biznesowym. Prowadzone przez nas sprawy są poufnie dokumentowane w postaci zdjęć oraz materiałów audio-video i mogą zostać wykorzystane podczas procesu sądowego.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Defacto »

  Toruńskie Biuro Detektywistyczne DeFacto wykorzystując kobiecą intuicję i spryt pomoże w rozwiązaniu zarówno spraw osobistych oraz biznesowych. Biuro świadczy usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju zachowując pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Toruń - No Secrets »

  Biuro detektywistyczne No Secrets świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne dla Klientów z całego kraju. Nasz zespół tworzą detektywi z doświadczeniem w służbach mundurowych. W zakresie naszych kompetencji są m.in. poszukiwanie osób, ustalanie miejsca pobytu, sprawdzanie środowiska dzieci, audyty bezpieczeństwa, wykrywanie podsłuchów, nadajników GPS, ukrytych kamer, obserwacja osób, zbieranie dowodów w sprawach rozwodowych, karnych, gospodarczych oraz wiele innych nietypowych zadań. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji detektywistycznych. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Akor »

  AKOR to licencjonowana agencja detektywistyczna działająca w Polsce i za granicą. Gwarantujemy że rozwiążemy każdy palący problem, rzetelnie wykonamy powierzone zlecenia, a przy tym oferujemy pełną dyskrecję. Pracownicy agencji są w pełni wykwalifikowanymi fachowcami, którzy dokładnie wykonają każde zadanie.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna Ex Facto »

  O NASnJesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą powołaną do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń od klientów korporacyjnych, urzędów, firm oraz klientów prywatnych.nnZESPÓŁ nZatrudniamy i współpracujemy z kilkunastoma wybitnymi licencjonowanymi detektywami, specjalistami w różnorodnych dziedzinach wywiadu gospodarczego i sprawach cywilnych. Nasz zespół tworzą zarówno specjaliści w biznesie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w zarządzaniu finansami w korporacjach i w prowadzeniu spółek kapitałowych jak również eksperci informatyki śledczej, technologii i zabezpieczeń. W naszym zespole pracują także prawnicy i psychologowie, co dodatkowo wpływa na wysoką jakość i 100 % skuteczność świadczonych usług. nnLICENCJE I POZWOLENIA nDziałamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a wszyscy pracujący detektywi działają w oparciu o licencję detektywa. nnZASIĘG DZIAŁAŃ nWiększość zleceń realizowana jest w obrębie Warszawy i okolic. Jednak czasami na potrzeby śledztwa podejmujemy działania na terenie całego kraju, także w Unii Europejskiej i nie tylko. Nasz zespół prywatnych detektywów jest gotowy i przygotowany do niespodziewanych wyjazdów terenowych, dzięki temu profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Magdar - Poznań »

  Agencja detektywistyczna świadcząca usługi na terenie całego kraju i Europy. Świadczymy usługi dla biznesu i osób prywatnych. Nasza oferta zawiera: wykrywanie zdrad małżeńskich, oszustw, zbieranie dowodów w sprawach alimentacyjnych, ustalenie miejsca pracy, źródeł dochodów i tożsamości, poszukiwanie zaginionych osób.
  Usługi dla firm i biznesu:
  - sprawdzanie wiarygodności osób, firm
  - zbieranie informacji w sprawach karno-skarbowych
  - weryfikacja dokumentów
  - sprawdzanie lojalności pracowników
  - poszukiwanie mienia
  - kontrola podczas zwolnień lekarskich
  Nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy służby mundurowych, co zapewnia dyskrecję i profesjonalizm w powierzonych zadaniach. Zapraszamy do spotkania się z naszym detektywem na terenie Poznania, takie spotkanie ma niezobowiązujący charakter i jest w pełni darmowe.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »