Strony związane z hasłem: prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu':

 • Terapia alkoholowa Łódź »

  Uzależnienie od alkoholu to jedna z chorób cywilizacyjnych, jaka dotyka coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że z dani na dzień w wielu miastach Polski powstaje coraz więcej ośrodków oferujących terapię antyalkoholową. Zadowalający jest też fakt, że coraz więcej Polaków decyduje się na to by otworzyć swój prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu. W takich miejscach oprócz działań prowadzonych na rzecz zerwania ze zgubnym nałogiem czyni się starania, zmierzające do rozpoznania tego strasznego przyzwyczajenia. Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu to miejsce, w którym specjaliści od uzależnień prowadzą bardzo profesjonalne sesje terapeutyczne prowadzące do wygaszeniu w człowieku głodu alkoholowego.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek terapii uzależnień i leczenia alkoholizmu - Marek Wysogrocki »

  Rozwój Trzeźwej Osobowości to prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i terapii uzależnień, prowadzony przez doświadczonego terapeutę Marka Wysogrockiego. Ośrodek zlokalizowany jest na Mazurach i oferuje terapię alkoholików w ramach turnusów terapeutycznych, w warunkach zapewniających poczucie spokoju, bezpieczeństwa a także pełnej dyskrecji. Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu na Mazurach położony jest w cichym miejscu, poza wsią, oddalony od innych zabudowań, na terenie graniczącym z rezerwatem przyrody. Można tu przejść terapię w przypadku uzależnienia od alkoholu wśród życzliwych osób, w kameralnej grupie i sprzyjających okolicznościach natury. Marek Wysogrocki, założyciel ośrodka i terapeuta posiada kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie i jest specjalistą terapii uzależnień z dużym dorobkiem, poświadczonym dodatkowo odpowiednimi dyplomami i certyfikatami. Leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku opiera się o codzienne zajęcia w niewielkiej grupie, podczas pobytów trzytygodniowych lub tygodniowych w przypadku osób, które przeszły już kiedyś terapię alkoholową. W tym czasie ośrodek zapewnia noclegi i pełne wyżywienie. Zajęcia prowadzone są w sali terapeutycznej położonej w ogrodzie, niedaleko prywatnego, leśnego jeziora. Rozwój Trzeźwej Osobowości Marka Wysogrockiego specjalizuje się szczególnie w 3-tygodniowych turnusach terapii dla alkoholików w prywatnym ośrodku, na Mazurach.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab »

  Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »