Strony związane z hasłem: prywatny ośrodek leczenia uzależnień - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'prywatny ośrodek leczenia uzależnień':

 • Leczenie alkoholizmu, nałogów »

  Poszukujesz pomocy związanej z leczeniem nałogów? Jeżeli tak to koniecznie musisz skorzystać z możliwości jakie oferuje Ptasi Azyl. Leczenie nałogów alkoholowych nigdy nie było tak proste. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z okazji

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detoks - www.attente.pl »

  Alkoholizm jest jedną z najczęstszych chorób całego świata. Detoks jest początkową fazą leczenia uzależnień. Alkoholik cierpi całym sobą: jego umysł, ciało, dusza są pogrążone w destrukcyjnej chorobie. Rodzina alkoholika również odczuwa cierpienie. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Attente zapewnia leczenie alkoholizmu zgodne z najwyższymi standardami. Profesjonaliści krok po kroku wyprowadzają pacjentów z uzależnienia, przywracając im możliwość życia bez alkoholu. Czasem wystarczy rok - nie będziesz chciał już pić. Attente wspiera swoich podopiecznych w abstynencji, która musi być zachowana. Powrót do alkoholizmu oznacza ponowne pogrążenie się w problemach, utratę pracy, rodziny i znajomych. Życie w trzeźwości powinno być trwałym wyborem alkoholika. Trzeźwość oznacza odzyskane życie prywatne, zdrowie oraz szczęście. Pomagamy w takim powrocie do normalności.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab »

  Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »