Strony związane z hasłem: przedszkole językowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przedszkole językowe':

 • Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie »

  Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
  Do Bajlandii zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w szczególnych przypadkach od 2,5 lat).
  * Oto propozycja zajęć, w których biorą udział wychowankowie Bajlandii: zajęcia muzyczne: rytmika, taniec, improwizacja muzyczno-ruchowa, elementy muzykoterapii; stosujemy różnorodne formy wychowania muzycznego bazujące na koncepcjach E.J. Dalcroze’a, C.Orffa, na koncepcji ruchu rozwijającego R.Labana i W.Sherborne, (4x w tygodniu);
  * język angielski z wykorzystaniem jednego z programów oxfordzkich dla przedszkoli ( 4x w tygodniu);
  * zajęcia z logopedą (1x w tygodniu);
  * gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy (1x w tygodniu);
  * warsztaty integracyjne - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny.
  Propozycja zajęć w Bajlandii jest skonstruowana tak, aby wspomagać i stymulować harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, intelektualnej, fizycznej, społecznej i twórczej.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne poznań | Figle-migle.com »

  Figle migle to prywatne językowe przedszkole w poznaniu. Przedszkole dostosowane jest do potrzeb najmłodszych, aby wychowanie i edukacja przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych podopiecznych. Zapoznaj się z naszą ofertą. Odwiedź przedszkole prywatne w poznaniu. Nasze prywatne przedszkole jest dla wszystkich najmłodszych z okolic miasta Poznań i nie tylko.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedzkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00 do 17.00 oraz od 17.00 do 20.00 za dodatkową opłatą. PROMYCZEK został stworzony z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy.nPrzedszkole posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała oraz prowadzi nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEN. nPosiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej (roczniki: 2006, 2007, 2008, 2009).

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Małe Szkraby Gdynia »

  Niepubliczne Przedszkole Małe Szkraby. Uczymy dzieci angielskiego i hiszpańskiego. Profesjonalna opieka nad Twoim dzieckiem przez cały rok. Nasza placówka jest otwarta od poniedziałku do piatku w godz. 7.00 do 17.00. Pracujemy cały rok wakacje, ferie zimowe. Posiadamy dużą przestrzeń na jednym 300m2 poziomie. Dzieci przebywają w przestronnych i słonecznych salach. Mamy szeroki zakres zajęć dodatkowych, a języka angielskiego uczymy dzieci codziennie. Znajdujemy się w Gdyni Orłowo.

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola zapewniamy: 4 duże sale dydaktyczne o powierzchni 50 m2 każda (z łazienkami), odpowiednio wyposażoną salę dla grupy "0" (50 m2), duży plac zabaw (900 m2), salę zabaw na niepogodę z dużymi zabawkami zręcznościowymi (200 m2), salę gimnastyczną z bezpiecznymi lustrami (100 m2), salę przeznaczoną i dostosowaną do nauki języka angielskiego (The English House), pracownię plastyczną i eksperymentalną, miasteczko ruchu drogowego (ulice, domy, znaki drogowe, sygnalizatory świetlne i pojazdy (300 m2), bazę piknikową na Mazurach nad jeziorem Kiernoz Wielki w miescowości Kurki, gdzie czekają na nasze przedszkolne rodzinki różne atrakcje: pływanie łodzią, kajakiem, łowienie ryb, zbieranie grzybów i inne sportowe aktywności oraz lśną bazę piknikową dla przedszkolaków w Beniaminowie nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe Warszawa »

  Przedszkole językowe jest genialnym sposobem na umożliwienie pociechom nauki języków obcych oraz zagwarantowanie im ułatwionego startu w dorosłość. Mały Podróżnik - przedszkole językowe, proponuje naukę angielskiego oraz włoskiego, dzięki czemu dzieciaki mają możliwość opanowania aż dwóch języków obcych na poziomie zbliżonym do ojczystego. Nasze prywatne przedszkole językowe świadczy naukę języków obcych prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, jak również przez native speakers, mających odpowiednie przeszkolenie pedagogiczne. Państwa pociechy będą więc mogły uczyć się od najlepszych!

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów »

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportowe (krav maga, taniec, gimnastyka), artystyczne i językowe, dbałość i zaangażowanie zapewnią doskonały rozwój Twojego Dziecka. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.30, również w wakacje. Rodzicu, sprawdź nas!

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne warszawa »

  Zapraszamy serdecznie do prowadzonego przez nas w Józefosławiu Przedszkola Międzynarodowego The International Preschool. Nasza placówka znajduje się przy Lesie Kabackim, dysponujemy nowoczesnym zapleczem, własnym ogrodem oraz parkingiem. Nasze przedszkole zapewnia kompleksową naukę, zabawę, wiele zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Nauka odbywa się w językach polskim i angielskim. Realizujemy autorskie programy zgodne z wytycznymi MEN.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oruńska Akademia Przedszkolaka »

  Placówka wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych miasta Gdańsk. Podlegamy pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Wydział Edukacji Miasta Gdańsk. Dzieci pięcioletnie mają u nas możliwość realizacji obowiązku wychowania przedszkolnego, przed rozpoczęciem nauki w klasie pierwszej. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN. Mamy bogatą ofertę edukacyjną. Jesteśmy przedszkolem językowym. Zajęcia z języka angielskiego odbywają się każdego dnia.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Kraków »

  Tuptusiowa Kraina to wyjątkowe miejsce, w którym wszystkie dzieci kochają się od pierwsze wejrzenia. Oprócz bardzo przyjaznych kolorowych sal i doskonałej atmosfery sprzyjającej zabawie i nauce, przedszkole językowe posiada też profesjonalną kadrę. Stosowane w przedszkolu sprawdzone metody nauczenia gwarantują, że oprócz dobrej zabawy dzieci będą się uczyły i rozwijały prawidłowo.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne, prywatne anglojęzyczne przedszkole montesorri - Bajtuś 3 »

  Strona opisująca jak wygląda opieka nad naszymi najmłodszymi wychowankami. Można znaleźć dużo informacji na temat przedszkola, a także galerie i informacje odnośnie imprez, dni szczególnych jakie organizujemy.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Happy Kids »

  Pragniemy przedstawić państwu ofertę nauki przedszkolnej w naszych placówkach. Prowadzone są one z głębokim zaangażowaniem i myślą o jak najlepszej przyszłości pociech do nich uczęszczających. Staramy się by wszystkie dzieci czuły się u nas jak w domu, zapewniamy im zarówno zabawę jak i odpowiednią dozę nauki. Specjalizujemy się w rozwijaniu pasji artystycznych, sportowych i językowych, co pozwala dzieciom szybciej przyswoić daną wiedzę. Aktualnie posiadamy sześć przedszkoli na terenie Krakowa.
  Każda placówka jest zapewnia odpowiednie warunki kształcenia dzieci. Co nas wyróżnia to: monitoring sal, własna kuchnia, przygotowanie posiłków we współpracy z dietetykiem, doświadczony personel.
  Nasze przedszkola posiadają następujące profile: artystyczno-językowy, sportowo-językowy oraz językowy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne »

  Nasza niepubliczna placówka przedszkolna w Krakowie to miejsce, gdzie mamy do zaoferowania bardzo bogatą i wszechstronną ofertę. Szereg zajęć rozwijających zdolności artystyczne i kreatywność u najmłodszych. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdują się wszelkie najważniejsze informacje. Jeśli chcecie Państwo o coś dopytać, wystarczy po prostu do nas zadzwonić, zapraszamy.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »