Strony związane z hasłem: przedszkole poznań - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przedszkole poznań':

 • Przedszkole prywatne poznań | Figle-migle.com »

  Figle migle to prywatne językowe przedszkole w poznaniu. Przedszkole dostosowane jest do potrzeb najmłodszych, aby wychowanie i edukacja przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych podopiecznych. Zapoznaj się z naszą ofertą. Odwiedź przedszkole prywatne w poznaniu. Nasze prywatne przedszkole jest dla wszystkich najmłodszych z okolic miasta Poznań i nie tylko.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub przedskolaka Kosi Łapki Poznań »

  Oferujemy organizacje imprez i zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Do Klubu Kosi Łapki możesz przyprowadzić dziecko i powierzyć opiekę do Twojego powrotu. Wiemy, że każdemu rodzicowi zdarzają się sytuacje, gdy musi załatwiając różne sprawy dorosłych i woleliby pozostawić swoją pociechę pod opieką na kilka godzin. Działamy 24 / 7

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Jesteśmy szkołą języka angielskiego z jedenastoletnią tradycją. Organizujemy kursy dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym (od 5. roku życia) oraz dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i średnich (do 18. roku życia). Prowadzimy zajęcia w przytulnych, specjalnie wyposażonych salach. Stosujemy skuteczne metody nauczania, dbamy o miłą, kameralną atmosferę na lekcjach, starannie dobieramy i szkolimy kadrę nauczycielską.
  Stawiamy na jakość, nie na ilość.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Poznaniu »

  Przedszkole w Poznaniu pod nazwą Buratino zaprasza wszystkich rodziców na drzwi otwarte w naszym przedszkolu. Zajęcia dodatkowe są płatne. Mamy własną kuchnię. W kuchni przygotowujemy zdrowe i pyszne śniadania, obiady i podwieczorki. Mamy duży ogród wyposażony w bezpieczny sprzęt do zabaw. Ceny w Niepublicznym Przedszkolu Buratino są niemal identyczne jak w przedszkolach publicznych. Niepubliczne przedszkole jest sympatycznym ośrodkiem dbającym o Twoje dziecko. Nasze dzieci to nasza PRZYSZŁOŚĆ!

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  Wyjątkowy żłobek i przedszkole dla dzieci z Poznania i okolic. Nasz Klub Malucha to szansa na wszechstronny rozwój dla Twojego dziecka. Prowadzimy zajęcia rytmiczne, naukę języka angielskiego, zajęcia z logopedii, a także warsztaty zdrowego jedzenia. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie www i zapisz swoją pociechę do naszego Żłobka bądź Przedszkola już dziś. Wykwalifikowana kadra zajmie się nim i zadba o prawidłowy rozwój w dobrym środowisku.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Nieustanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek »

  Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »