Strony związane z hasłem: przemyślenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przemyślenia':

 • Blog Romantyka - interpretacja psychiki kobiet okiem faceta »

  Blog na którym analizuję pewne przypadki napotkanych kobiet. Chcę się podzielić moimi przemyśleniami co do pewnych sytuacji. Chciałbym też przedstawić moje zdanie na temat otaczającego nas świata. Romantyk może być cyniczny oraz sarkastyczny, niekoniecznie musi być "ciepłymi kluchami".

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aleksanderb.blox.pl - blog wielotematyczny »

  Wielotematyczny blog, który jest aktualizowany wyjątkowo często. Ze względu na różnorodną tematykę, można tu znaleźć informacje i teksty poświęcone praktycznie wszystkiemu, o ile - oczywiście - jest to warte opisania. Dlatego właśnie blog pełen jest recenzji książek (głównie z gatunku fantasy, grozy i horroru, ale nie tylko) i filmów - zarówno tych starych, klasycznych produkcji jak również nowych, przepełnionych efektami specjalnymi. Oprócz tego można tu poczytać również o tych wydawnictwach muzycznych, które powinny być obowiązkowo przesłuchane przez każdego miłośnika muzyki. Jeżeli to dla kogoś jest za mało, to z pewnością zainteresuje się on pozostałymi tekstami, które wiążą się między innymi z: życiem, kobietami, studiami, internetem oraz innymi, nie mniej ciekawymi rzeczami i osobami. Takimi na przykład jak Wasyl, ale żeby dowiedzieć się więcej na jego temat, trzeba poświęcić chwilę i zajrzeć na bloga. Chociaż tego typu stron jest wiele, to czasami warto "dać szansę" kolejnej, skoro może ona nam spodobać się do tego stopnia, że zostaniemy jej stałymi czytelnikami.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozczochrany »

  Jest to blog w zasadzie o wszystkim i o niczym. Prowadzony przez rozczochranego bloggera, o rozczochranym charakterze który szuka nie tylko inspiracji ale i absurdów w internecie. Ciągle stara się rozwijać swoje miejsce w sieci na różne sposoby.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Piłkarskie Typy »

  Prędzej czy później musiało to nastąpić, więc nastąpiło pozniej.
  Jako że muszę jakoś dać upust swojemu hobby jakim jest sport,piłka nożna i typowanie

  O czym będzie blog PiłkarskieTypy.pl ? Właściwie to jeszcze sam nie wiem, nie zastanawiałem się, albo właściwie trzeba powiedzieć że nie doszedłem do jakiś konkretnych wniosków. Pomysłów jest dużo, natomiast nie przekładają się na treść w związku z czym zasoby bloga wyglądają jak wyglądają. W najbliższym czasie postaram się żeby znalazły się tu moje przemyślenia na temat tzw. typowania

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świat to pytania »

  Blog stworzony, aby nie tylko odpowiadać na pytania, ale również je zadawać.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwignia finansowa »

  Blog poświęcony szeroko pojętej tematyce giełdy walutowej.
  Witryna skupia się na zastosowaniu m.in. dźwigni finansowej przy dokonywaniu transakcji, porusza tematykę rolowania, kursów walut czy typów zamówień.
  Skierowana jest do osób dopiero początkujących jak i tych które jeszcze nie miały styczności z Forexem.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalny muzyczny blog Artura! »

  Witam serdecznie! Chciałbym Wam przedstawić mojego bloga którego prowadzę od jakiś 2 tygodni.Po drodze napotkałem kilka problemów technicznych ze stroną internetową przez co musiałem resetować wszystko ale na szczęście już jest ok. Ludzie, którzy interesują się muzyką nowoczesną itp, którzy chcą śledzić i czytać wpisy (a są one zazwyczaj ciekawe i oryginalne) z mojego życia, którzy lubią czasami poczytać przemyślenia na temat innych ludzi czy też świata w którym żyjemy, z pewnością znaleźliby dla siebie miejsce na moim blogu. Nie mam zamiaru się wychwalać że jest on najlepszy i najbardziej interesujący ze wszystkich blogów ale skromnie powiem że jest i będzie coraz to ciekawszy. Będę umieszczać tam moje nagrania z prywatnego studio m.in. covery, covery akustyczne i piosenki napisane przeze mnie. Bloga tego założyłem z myślą o Was, chce pisać i dostarczać jak największą dawkę emocji do Waszych głów. Mam nadzieje że odwiedzicie moją stronę oraz że chociaż w najmniejszym stopniu się Wam spodoba. Pozdrawiam! :)

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog Andrzeja Hegera »

  Strona prywatna Andrzeja Hegera.
  Informacje i przemyślenia na temat bieżących wydarzeń politycznych i gospodarczych z naciskiem na te pochodzące z obszaru miasta Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Wzgórze »

  Blog poświęcony wszystkiemu co nas otacza. Znaleźć tutaj można więc wpisy poświęcone zdrowemu trybowi życia, ciekawym książkom, miejscom w które warto pojechać a także moim prywatnym przemyśleniom.
  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artefe: piękniejsza strona życia »

  Blog poświęcony jest piękniejszej stronie życia: codziennym momentom które warto celebrować.
  Co więcej to moje przemyślenia na temat wszystkich tych chwil które minęły ale można je wspominać.
  Serdecznie zapraszam na moją stronę prywatną Artefe.com.pl

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • TNP - To Nie Problem! »

  Witam Cie na stronie 'To Nie Problem'!
  Wycieczki bliższe i dalsze, literatura, muzyka i film.. to tylko niektóre z tematów przewodnich mojej strony.
  Pozytywnej strony internetu. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na TNP.NET.PL
  Zapraszam!

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona domowa Emilii »

  Emfaza.pl to strona domowa Emilii. Piszę o wszystkim dla wszystkich.
  Dzielę się przemyśleniami, pomagam w rozwiązywaniu problemów i staram się zainteresować czytelnika moimi tekstami.
  Serdecznie zapraszam na bloga!

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »