Strony związane z hasłem: przeprowadzki rumia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przeprowadzki rumia':

 • Przeprowadzki w trójmieście »

  Nasza firma oferuje kompleksowe przeprowadzki od zapakowania nawet najdrobniejszych przedmiotów, po transport i rozpakowaniu z kartonów w miejscu docelowym. Nasze usługi świadczymy już od 35 lat, na terenie trójmiasta i okolic. Zdarzają się przypadki, gdy miejsce docelowe jest na południu Polski, zawsze chętnie podejmujemy się takich zleceń. Przenosimy meble każdego rodzaju, nawet te o dużych gabarytach np. kredensy, pianina. Zajmujemy się demontażem, a następnie w miejscu docelowym montażem, których nie ma możliwości przetransportowania w całości. Nasza profesjonalna ekipa zadba o bezpieczny transport oraz o to by na przedmiotach nie pojawiły się żadne uszkodzenia, gdyż wszystko jest solidnie mocowane w samochodzie.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Rumia »

  Przeprowadzki Rumia założyliśmy w 2005 roku i od tego czasu wykonaliśmy dla Państwa ponad 1000 przeprowadzek mieszkań, biur, magazynów i sklepów.
  W tym czasie zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, pomagając naszym klientom w relokacji swojego mienia na terenie Rumi, Redy, Wejherowa, trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i kraju.
  Wysłuchaliśmy setki pytań i wątpliwości, wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania staraliśmy się zrealizować z zachowaniem najwyższej staranności.
  Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i traktujemy wyjątkowo, ponieważ każda przeprowadzka różni się i każda wymaga specyficznej formy zaangażowania.
  Zespół pracowników do załadunku i rozładunku to praktycznie nie zmieniony skład od początku naszej działalności, stale podnoszący swoje kwalifikacje i zdobywający nowe doświadczenia w firmie Przeprowadzki Rumia.
  Metody i techniki dopracowane przez wiele lat dają gwarancję na przeprowadzenie sprawnej, szybkiej i bezstresowej przeprowadzki.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ALO TRANSPORT PRZEPROWADZKI »

  Świadczymy usługi przeprowadzek i transportu na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa ale także jeździmy w Polskę. Posiadamy ubezpieczenie przewożonego i przenoszonego towaru OCP. Dysponujemy autem z plandeką i windą załadowczą oraz młodą ekipą. Zapraszamy

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »