Strony związane z hasłem: przetargi na usługi - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przetargi na usługi':

 • Przetargi - baza przetargów i zamówień publicznych, »

  Najpełniejsze, najaktualniejsze i najszybsze źródło informacji o przetargach, wynikach przetargów, inwestycjach i dotacjach.

  Każdego dnia monitorujemy serwisy internetowe, strony Urzędów Zamówień Publicznych oraz prasę lokalną i krajową. Dzięki temu aż 90% informacji o przetargach udostępniamy w dniu ogłoszenia.

  Dostarczamy najwyższej jakości, sprawdzone informacje. Monitorujemy również wyniki przetargów i uzupełniamy dane kontaktowe zwycięzców przetargów.

  Nasi klienci otrzymują łatwą możliwość dotarcia do nowego kontrahenta.

  Naszą przewagę nad konkurencją dostrzegą Państwo przede wszystkim przy nietypowych zleceniach monitoringu oraz raportach z archiwalnych przetargów.

  Każda firma wchodząca na polski rynek może otrzymać informację o kwotach zamówień swojej branży w zadanym okresie.

  Wszystkie te informacje nasi klienci otrzymują e-mailem codziennie na biurko w formie gotowych raportów.

  Właścicielem serwisu jest grupa marketingowa TAI Sp. z o.o. posiadająca 20 letnie doświadczenie w gromadzeniu, przetwarzaniu i dostarczaniu trafnych informacji dla biznesu.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • I-przetargi tysiące ogłoszeń w jednym miejscu »

  Autorski system przetargów online, wyszukiwarka ogłoszeń i przetargów: na usługi, na dostawy, budowlane, zamówienia publiczne, na usługi prawne, przetargi poza ustawą. Prosty i przejrzysty nowatorski system i-przetargi pozwalający na szybkie dotarcie do największej bazy danych przetargów, zamówień i ogłoszeń w Polsce. Tysiące aktualnych przetargów w jednym miejscu.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Celem każdego przedsiębiorcy jest rozwój własnej firmy, a do spełnienia tego celu niezbędne jest pozyskiwanie zleceń. Każdego dnia w serwisie e-przetargi.pl publikowanych jest kilka tysięcy nowych przetargów na roboty budowlane, usługi, dostawy oraz ogłoszeń o udzielonych zamówieniach. Mogą Państwo zarejestrować się w serwisie i samodzielnie wyszukiwać interesujące oferty przetargowe lub skorzystać z mechanizmu, który automatycznie wyszukuje aktualne przetargi i informacje o udzielonych zamówieniach i przesyła wprost na wskazany adres e-mail, wówczas korzystając z naszego dedykowanego rozwiązania oszczędzają Państwo swój cenny czas. W ramach naszego rozwiązania istnieje możliwość wskazania wielu słów kluczowych wraz z możliwością zawężenia do jednego, kilku lub wskazania wszystkich województw. Biorąc pod uwagę, iż w trakcie trwania abonamentu mogą Państwo dokonywać zmiany wskazanych uprzednio słów kluczowych na inne, bardziej precyzyjne, to korzystanie z naszych rozwiązań może w sposób znaczny zwiększyć Państwa szanse na pozyskanie intratnych kontraktów i tym samym zwiększenie szans sprzedażowych oferowanych usług i produktów. Dodatkową zaletą oferowanego rozwiązania jest koszt usługi. Abonament został podzielony na następujące opcje tygodniowy, miesięczny, półroczny, roczny. Mamy nadzieję, że usługi oferowane przez nasz serwis przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »