Strony związane z hasłem: Przewodnik Kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Przewodnik Kraków':

 • Przewodnik Kraków »

  Przewodnik po Krakowie - oprowadzanie w języku polskim, NIEMIECKIM lub ANGIELSKIM.
  Przygotowany został szeroki wybór tras do zwiedzania: Droga Królewska, Rynek Główny, Stare Miasto, Kazimierz Żydowski, Wzgórze Wawelskie, Nowa Huta, Szlak Jana Pawła II oraz możliwość stworzenia własnej trasy z pomocą licencjonowanego przewodnika po Krakowie.

  Wizyta w Krakowie to niezapomniane wydarzenie. Niezależnie, czy jest się tu po raz pierwszy, czy po raz kolejny, zawsze pozostaje coś nowego do zobaczenia, odwiedzenia, przeżycia.

  Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych oraz agencji i biur podróży zainteresowanych współpracą z przewodnikiem po Krakowie.
  Przewodnik może pomóc Państwu w zaplanowaniu pobytu w Krakowie, zorganizowaniu noclegu (dzięki współpracy z hotelem i apartamentami Florian).

  Zapraszam na stronę przewodnika po Krakowie http://krakowprzewodnik.pl

  Zwiedzaj Kraków z przewodnikiem!

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Krakowie - Team Kraków »

  Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa, również wieczorami po polsku, szwedzku i angielsku. Poznaj najciekawsze zakątki i największe atrakcje Krakowa. Oferujemy też loty balonem, biesiady poza miastem i 5 dni na łonie natury.

  Z wielką przyjemnością i prawdziwą pasją pokażemy Państwu magiczny Kraków, polecimy razem balonem lub spędzimy kilka dni w uroczym zakątku opodal Babiej Góry. Zapraszamy gości z całej Polski, ze Szwecji i krajów anglojęzycznych. Opowiemy o architekturze i historii polskiego Rzymu, polskich Aten i polskiego Piemontu, czyli naszego Krakowa.

  Dla turystów z Hiszpanii, Francji czy Niemiec również organizujemy zwiedzanie miasta i pozostałe atrakcje.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licencjonowany przewodnik po Krakowie i Ojcowie »

  Jeżeli miałbyś ochotę na wycieczkę, proponujemy odwiedź Kraków - miasto królów, artystów. Zobacz największy rynek w Europie, podziwiaj wieże Kościoła Mariackiego, wybierz się na zakupy do Sukiennic. Podążaj z nami ścieżkami Jana Pawła II. Poznaj uroki żydowskiego Kazimierza. Odwiedź nekropolię królewską. Posłuchaj Dzwonu Zygmunta. Na spacer po zaułkach prastarego Krakowa zaprasza cię licencjonowany przewodnik po Krakowie i Ojcowie oraz pilot wycieczek.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik Kraków-Przewodnik po Krakowie-Cracow Guide Margaret »

  Nazywam się Małgorzata Sęga. Jestem profesjonalnym, licencjonowanym i doświadczonym przewodnikiem-pasjonatem po Krakowie (oprowadzam w języku polskim i angielskim). Mam doświadczenie w oprowadzaniu grup od najmłodszych do najstarszych Turystów. W Krakowie - moim ukochanym mieście - mieszkam całe życie i od zawsze poznawałam wiele ciekawych historii i anegdot związanych z tym magicznym miastem i jego mieszkańcami. Przekazuję swoją wiedzę o Krakowie w sposób ciekawy, barwny, zajmujący i dowcipny, co sprawia, że mnóstwo faktów samoistnie zapada w pamięci zwiedzających. Dostosowuję trasy zwiedzania Krakowa (i jego okolic) do indywidualnych zainteresowań Gości. Układam też trasy zwiedzania Krakowa na życzenie Gości. Bardzo zależy mi na tym, aby nikt z Turystów się nie nudził.
  Posiadam uprawnienia do oprowadzania po ekspozycjach Wawelu, Podziemiach Rynku i Fabryce Schindlera.
  Zapraszam Państwa serdecznie do wspólnego zwiedzania Krakowa. Zapraszam grupy i turystów indywidualnych. Odpowiem na wszelkie Państwa pytania.
  Wykonuję też tłumaczenia polski-angielski i angielski-polski .

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cracow Guide Margaret-Przewodnik po Krakowie-Przewodnik Kraków »

  Cracow licensed Guide. Krakow tour Guide. Visiting Cracow. Cracow sightseeing in English, Polish with a private tour Guide in Cracow. See Cracow, its attractions and its environs with Cracow Guide Margaret. Cracow sightseeing tours.
  My name is Małgorzata Sęga. I am a licensed, professional and experienced Cracow tour guide. I work independently as a private tour guide in Cracow / Krakow. I organize group guided tours and also private guided tours for individual guests. For more information please visit my website. I look forward to hearing from you.
  Jestem profesjonalnym, licencjonowanym, doświadczonym przewodnikiem po Krakowie - moim ukochanym mieście. Zapraszam do zwiedzania Krakowa grupy, wycieczki, pielgrzymki, firmy oraz turystów indywidualnych. Dostosowuję trasy zwiedzania Krakowa (i jego okolic) do indywidualnych zainteresowań Gości i układam trasy zwiedzania na życzenie. Mam uprawnienia do oprowadzania po ekspozycjach Wawelu, Podziemiach Rynku i Fabryce Oskara Schindlera. Odpowiem na wszelkie Państwa pytania telefonicznie lub przez e-mail.
  Zapraszam do wspólnego zwiedzania Krakowa (i jego okolic).
  Wykonuję też tłumaczenia: polski-angielski i angielski-polski.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzanie Krakowa »

  Serwis przedstawia ofertę usług turystycznych związaną ze zwiedzaniem Krakowa i jego okolic w towarzystwie licencjonowanego przewodnika miejskiego. Specjalnie dla grup zorganizowanych takich jak szkoły i firmy oferta została wzbogacona o szereg zajęć towarzyszących. Istnieje również możliwość kompleksowej obsługi grupy wraz z zapewnieniem zakwaterowania. Dobrze zorganizowane zwiedzanie Krakowa to nie tylko opowieści o zabytkach, ale też oprawa rozrywkowa, kulturalna i kulinarna. Dzięki współpracy z podmiotami organizującymi tego typu usługi, oprowadzanie po Krakowie oferowane przez serwis wzbogacone jest o świadczenia dodatkowe w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Krakowie »

  Zapraszam na stronę licencjonowanego przewodnika po Krakowie. Podczas wspólnej wycieczki udowodnię, że zwiedzanie Krakowa może być niezapomnianym przeżyciem. Oprócz takich wycieczek jak Droga Królewska, czy też zwiedzanie dawnej Dzielnicy Żydowskiej na Kazimierzu, oferuję również oprowadzanie po muzeach (Podziemia Rynku, Fabryka Schindlera). Zwiedzanie odbywa się w języku polskim lub niemieckim. Więcej szczegółów na temat mojej osoby, jak i wycieczek znajdziecie Państwo pod adresem videcracovia.pl
  Serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KraKkos - Przewodnik po Krakowie »

  Ekscytujące zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem w języku angielskim i w języku polskim. KraKkos prezentuje ofertę wycieczek po Krakowie dowolnie wybranym środkiem transportu, np. rower, statek, melex, balon lub pieszo. Szczegółowe informacje oraz orientacyjne ceny umieszczono na przedstawionej stronie internetowej.

  Usługi przewodnickie KraKkos - to działalność prowadzona od lat, dzięki czemu można być pewnym doświadczenia oraz bogatej wiedzy o Krakowie i jego tajemniczych i historycznych miejscach. Wycieczki po Krakowie dostosowane są do życzeń klientów, dla rodzin z dziećmi specjalne atrakcje i udogodnienia. Na stronie internetowej krakkos.pl umieszczono również galerię zdjęć oraz referencje.

  Przewodnik Kraków dla grup zorganizowanych, pielgrzymek, wycieczek szkolnych, klientów indywidualnych, dla dzieci i dorosłych, dla młodszych i starszych - zwiedzanie Krakowa zaplanowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »