Strony związane z hasłem: przewozy autokarowe Warszawa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przewozy autokarowe Warszawa':

 • Przewozy międzynarodowe Warszawa »

  Nowoczesna firma Vis Attractiva - Radzymin blisko Warszawa, woj, mazowieckie. Przewóz osób - wynajem mikrobusów, autobusów, wynajem autokarów i turystyczne przewozy autokarowe. Transport osób, przewozy krajowe i przewozy międzynarodowe. Obsługujemy: transfer na lotnisko, samochody osobowe, wycieczki, przewozy pracownicze, wesela, imprezy. Busy, transfery na lotnisko, przewóz osób mikrobusami, autokarem. Dysponujemy nowoczesną flotą i zapewniamy wysoką mobilność. Usługi w szerokim zakresie: transfery lotniskowe, wycieczki szkolne, wycieczki firmowe, wycieczki objazdowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy pracownicze, wyjazdy na koncerty i wyjazdy na ryby. Kompleksowe przewozy autokarow i zwiedzanie Warszawa.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • TRANS IMPERIAL - wynajem busów warszawa »

  Zapraszamy do współpracy z firmą TRANS IMPERIAL z Warszawy w dziedzinie rozlegle pojętych usług transportowych. Ręczymy najlepsze ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, działającym w zgodzie z regulacją o transporcie drogowym. Należy wspomnieć, iż jako nieliczni posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury. Jeśli szukacie Państwo pewnej i solidnej firmy zajmującej się transportem osób na wyjazdy integracyjne, wycieczki szkolne również w kraju jak i za granicą Polski. Do tego proponujemy zorganizowanie transferu z lotniska do hotelu bądź innego wybranego miejsca. Wszelkie nasze pojazdy są idealnie zaopatrzone i pozwalają na wygodną i ekskluzywną jazdę. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów »

  BART-TRANS jest kompetentną firmą transportową z lokalizacją pod Warszawą. Domeną firmy jest organizacja przewozów autokarowych w naszym kraju oraz za granicą. Zaletą BART-TRANS-u jest troska o bezpieczną i komfortową jazdę, jak również punktualność. Firma posiada odpowiednie certyfikaty i licencje, świadczące o wysokich kompetencjach. BART-TRANS wynajmuje autokary na różne okazje – pielgrzymki, transfery na lotnisko, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne, obsługa gości weselnych, obsługa pogrzebów. Firmę odróżniają komfortowe autokary oraz elastyczne podejście.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autokary Akord »

  Jakość usług oferowanych przez firmy przewozowe jest bardzo zróżnicowana. Możemy trafić na taką, która sprosta nawet największym oczekiwaniom oraz taką, która bardzo niemiło może nas zaskoczyć. Co ciekawe, nie zawsze wyznacznikiem jakości świadczonych usług jest cena. Zachęcam do wpisania w wyszukiwarkę internetową następujących fraz, jeżeli interesuje nas obszar Warszawy, może to być: przewozy autokarowe Warszawa, wynajem busa Warszawa, wynajem autokarów Warszawa.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autokarowe Warszawa »

  Przewozy - Zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba zorganizować transport większej grupy osób. Mogą to być sytuacje związane z przygotowaniem uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, pogrzeby, chrzty. Realizację usług przewozowych zleca również wiele firm, które muszą zapewnić swoim pracownikom transport, czy to do miejsca pracy, czy choćby organizując wycieczkę pracowniczą.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »