Strony związane z hasłem: przewozy pracownicze - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'przewozy pracownicze':

 • Wynajem autokarów i busów. Przejazdy busami do Holandii i Polski. »

  Firma JUZWA zajmuje się licencjonowanym przewozem osób i paczek busami do Niemiec, Holandii i Polski. Posiadamy nowe samochody Ford Transit i Renault Trafic wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, dużą przestrzeń bagażową oraz GPS. n Przewozimy również przesyłki, towary.n Jeździmy w poniedziałek, we wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę.n Wygodny i bezpieczny przejazd busem.n Dojazd z pod adresu na adres.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtr cząstek stałych fap i dpf - czyszczenie, regeneracja, naprawa - Volkswagen VW, Opel, BMW »

  Strona oferuje filtry cząstek stałych - regenerację, czyszczenie, naprawę oraz montaż do autobusów, busów i ciężarowych w celu podniesienia normy ekologicznej z euro 1, euro 2 i euro 3 na euro4. Tutaj dowiesz się także dlaczego usuwanie filtrów cząstek stałych tzw.: fap/dpf jest niekorzystne i jak wpływa na pojazd. Firma posiada innowacyjne narzędzia i metody czyszczenia filtrów cząstek stałych dzięki czemu udziela na swoje usługi gwarancji.nFirma zajmuje się także przewozami pracowników do firmy, przewozem osób.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA TANDEM ANDRZEJ ŚCIEŻKA wynajem autobusów warszawa »

  Witamy wszystkich, którzy chcą przeżyć znakomitą przygodę z firmą Tandem! Proponujemy państwu wynajem w największym stopniu markowych autokarów jak i autobusów, minibusów, jak i większych: vanów. Luksus i wygoda mających w pełni wielką klasę autokarów czekają na państwa. Wysokie fotele, klimatyzacja, okazja oglądania telewizji i DVD poczynią, że poczujecie się zrelaksowani. Możliwość usług jest obszerna: jesteśmy gotowi do współpracy ze szkołami, biurami turystycznymi, klientami indywidualnymi i wiele innymi instytucjami. Naszym celem jest także zapewnienie państwu bezpieczeństwa. Nasza wyszkolona załoga kierowców zdecydowana jest, żeby zabrać państwa w poszukiwanie nowych śladów i dróg. Wysoki standard fachowy jak i w środku pojazdów zadowoli państwa zamiłowania związane z jakością podróży. Dajemy w podobny sposób ewentualność wyboru zapłaty: zrobienie przelewu lub zapłata gotówką. Więcej wiadomości wyszukacie państwo na stronie internetowej:

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokaru busa łódź oferta przewóz transport osób Arek Travel »

  Realizujemy profesjonalne usługi transportowe w zakresie przewozu osób. Oferujemy wynajem komfortowych autokarów i busów. Jesteśmy polską firmą zlokalizowaną w Łodzi. Świadczymy krajowe usługi przewozowe na terenie całej Polski.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »