Strony związane z hasłem: psycholog dziecięcy Kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'psycholog dziecięcy Kraków':

 • Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF »

  Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Gabinet psychologa Aleksandry Wilusz. Specjalistka oferuje psychoterapię i terapię par. Pani Aleksandra Wilusz należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W dobie szybkiego trybu życia często opiekunom potrzebny jest dla ich pociech psycholog dziecięcy. Kraków to duże miasto, gdzie dzieciaki czują się zagubione. Wówczas pomoc takiej osoby jest niezastąpiona. Pani Wilusz także zdaje sobie sprawię jak ważna jest terapia par. Kraków ponownie daje się we znaki, kiedy nie ma jak wspólnie porozmawiać. Jeśli para ma dziecko, wówczas istotna dla przywrócenia normalnych relacji jest terapia rodzinna Kraków nie pozostaje dłużny i w tej kwestii. Pani Aleksandra odpowie na każde zapytanie i rozwiąże problemy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest psychologiem rodzinnym w mieście Kraków, gdzie świadczy usługi zakresu psychologii dla dzieci i dorosłych.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest akredytowanym członkiem w Stowarzyszeniu Psychologów i Psychoterapeutów Rodzinnych, które jest organizacją non-profit i świadczy bezpłatne usługi psychologiczne dla osób potrzebujących pomocy psychologa, psychoterapeuty.
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel jest również psychologiem dziecięcym w Fundacji z siedzibą w mieście Kraków.
  Anna Rekel prowadzi szkolenia z zakresu psychologii i coachingu dla rodzin, par, małżeństw.
  Gabinet psychologiczny terapeuty Anny Rekel znajduje się w zabytkowym Browar Lubicz w Centrum Krakowa koło galerii krakowskiej.
  Oferowane formy leczenia to:
  psychoterapia indywidualna;
  psychoterapia rodzinna;
  psychoterapia małżeńska;
  grupowa psychoterapia;
  coaching;
  psychoedukacja.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Psychoterapii Rodzinnej »

  Fundacja Psychoterapii Rodzinnej została powołana by pomagać rodzinom w których są osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne. Psycholog fundacji pomaga poprzez psychoterapie zarówno dla całej rodziny jak i poszczególnych członków. Psychoterapia ma wiele odmian, z którymi psycholog zapozna rodzinę i pomoże wspólnie wybrać odpowiednia formę psychoterapii. Wybierać rodzina może taki odmiany psychoterapii jak: psychoterapia rodzinna, psychoterapia indywidualna. Psycholog Z Fundacji psychoterapii Rodzinnej może tez zaproponować formę terapii dla par w połączeniu z psychoterapia indywidualna. Rodzina może tez skorzystać z coachingu i jego odmian. Nasz Psycholog zaprezentuje odpowiednie formy zarówno coachingu jak i psychoterapii.
  Zgłaszając się do fundacji psychoterapii rodzinnej możesz korzystać z dofinansowania do wybranej formy psychoterapii. W uzasadnionych przypadkach można otrzymać bezpłatna pomoc psychologa, psychoterapeuty. Wystarczy złożyć wniosek o dofinansowanie wraz z uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »