Strony związane z hasłem: psycholog warszawa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'psycholog warszawa':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog Warszawa - psychoterapia »

  InPlus to zespół gabinetów specjalistycznych oferujących pomoc psychologiczną, psychoterapię oraz pomoc seksuologiczną. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Nasze gabinety znajdują się w dogodnych lokalizacjach w Centrum Warszawy, na Woli i Ursynowie, ich położenie gwarantuje anonimowość i intymność. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par - Warszawa »

  Nie stawiamy znaku równości między terapią a interwencją kryzysową, gdyż są to dwie różne formy pomocy psychologicznej. Psychoterapia Warszawa w naszym wydaniu daje wyniki, dlatego jeżeli uważasz, że masz problem zgłoś się do nas.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnictwo psychologiczne / seksuologiczne »

  Marta Kołacka - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

  W ofercie znajduje się:

  - Pomoc online
  - Interwencja kryzysowa
  - Konsultacje seksuologiczne
  - Rozwój osobisty
  - Edukacja seksualna
  - Terapia indywidualna
  - Mediacja par
  - Terapia par

  Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami. Pomoc online lub kontakt osobisty (gabinet: Warszawa, tel. 696 30 20 40).

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rodzice i Dzieci- psycholog dziecięcy »

  Nasz gabinet jest prywatnym ośrodkiem psychologiczno-pedagogicznym, świadczącym usługi w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii psychologicznej, psychiatrycznej, pedagogicznej i logopedycznej. Nasza oferta skierowana jest do rodziców i dzieci doświadczających różnorakich problemów psychicznych i edukacyjnych, objawiających się w codziennym życiu i w relacjach z innymi ludźmi.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny warszawa - pracowniapepe.pl »

  Porady psychologiczne warszawa „PEPE” To punkt, gdzie możecie Państwo dostać profesjonalną pomoc psychologiczną, skorzystać z psychoterapii, warsztatów. Gabinet psychologiczny warszawa - uczymy umiejętności takich jak radzenie sobie ze stresem. Oferowany przez Gabinet psychologiczny warszawa, psycholog warszawa warsztat ma pomóc w pokazywaniu przyczyn stresu i obliczenia jego natężenia. Uczestnicy zdobędą wiedzę, pozwolającą pojąć skąd wziął się stres. Porady psychologiczne warszawa PEPE Jest ekipą psychologów i psychoterapeutów pracujących w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym pod superwizją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Myślimy, że każdy człowiek ma wrodzoną siłę do zwalczania życiowych problemów i trudności. Psycholog warszawa, Gabinet psycholoiczny warszawa zaprasza na porady pszychologiczne warszawa. Dni i godziny terapii, porady psychologiczne warszawa dobieramy indywidualnie w zależności od dyspozycji pacjentów. W celu dokonania zapisu zapraszamy do kontaktowania się z nami.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Warszawa, psychoterapeci Warszawa »

  Gabinet psychologiczny znajdujący się w Warszawie przy ulicy Siennej oferuje warsztaty terapeutyczne oraz pomoc psychologiczną. Dobry psycholog prowadzący psychoterapie potrafi pomóc w odnalezieniu równowagi psychicznej. Nasi psychoterapeuci posiadają duże doświadczenie oraz bardzo dobre wykształcenie.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Hipnoza i Psychoterapia - psycholog Warszawa. Leczenie alkoholizmu, depresja, bulimia, lęki, fobia. Witryna Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii - hipnoterapia, psychoterapia Warszawa. Zajmujemy się terapią: depresja, lęki, fobia, leczenie alkoholizmu, palenie, anoreksja, bulimia. Psycholog Warszawa

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia i Edukacja- psycholog warszawa, psychiatra warszawa »

  Ośrodek świadczący fachową pomoc oraz wsparcie psychologiczne dla osób zmagających się z problemami emocjonalnymi, psychicznymi. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i skuteczne terapie oraz metody w trakcie spotkań oraz leczenia. Najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż »

  Centrum Zdrowia i Dietetyki - w Bella Vita otrzymasz pomoc z zakresu: dietetyka i odchudzanie Warszawa. Promocja - kosmetyka ciała i twarzy Thalgo, zabieg aromaterapii na twarz, terapia motywująca. Kosmetyczka, psychodietetyk, psycholog i masażysta który wykonuje masaż odchudzający. Leczenie zaburzeń odżywiania - nietolerancje pokarmowe (Food detective), bóle kręgosłupa, leczenie anoreksji oraz leczenie bulimii w Warszawie. Masażyści i dietetyk zapraszają. Poradnia dietetyczna - masaż, Nordic Walking, depilacja, dietetycy, odchudzanie Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Poradnia Centrum to wyspecjalizowana placówka medyczna, w której swoją praktykę prowadzą najlepsi fachowcy. Psycholog przyjmujący w poradni to fachowiec, a psychoterapia przeprowadzona w poradni daje nadzwyczajnie pozytywne efekty. Poradnia Centrum mieści się w mieście Warszawa, zaprasza szczególnie pacjentów z części miasta takich jak Białołęka czy Tarchomin. Zapraszamy do korzystania z wysokiej kadry fachowców, szczególnie zapraszamy wszystkich którym potrzebny psycholog. Warszawa i jej części Białołęka oraz Tarchomin to miejsca gdzie Poradnia Centrum kieruje swoją ofertę. Najlepsza terapia, psychoterapia prowadzona przez fachowców. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.nNaszą ofertę kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego)

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie - Psychoterapia »

  Witamy serdecznie w poradni Statek w Warszawie. Pomożemy w ciężkich sytuacjach życiowych. Psychoterapeuta rozwiąże nasze problemy. Dzięki psychoterapii dla dorosłych i dzieci nasi pacjenci znów cieszą się życiem. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sylwia Woronowicz gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny »

  Sylwia Woronowicz: pomoc psychologiczna, psychoterapia dla dorosłych, par w Warszawie; mgr psycholog, certyfikowany psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem; depresje, lęki, fobie, zaburzenia osobowości, kryzys w związku, terapia par

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii »

  Specjalizujemy się w rozwiązywaniu złożonych problemów. Pomagamy w różnych problemach zdrowotnych ( takich jak depresja, nerwica, fobia społeczna, leczenie alkoholizmu).Leczenie uzależnień a zwłaszcza leczenie alkoholizmu jest naszym ważnym zadaniem. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Psychodramy i Szkoleń „OPiS”. Przyczynowe leczenie grupy schorzeń określanych potocznie jako nerwice, leczenie zaburzeń osobowości, zwiększenie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych bez korzystania z leków.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta, poradnia psychologiczna (Warszawa) - Alivio »

  Poradnia psychologiczna Alivio pomaga w leczeniu uzależnień oraz innych chorób na podłożu psychicznym, jak na przykład nerwica. Każdy nasz psychoterapeuta to wykwalifikowany specjalista w leczeniu uzależnień oraz innych chorób. Głównym obszarem naszego działania jest Warszawa. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Osobista - pomoc psychologiczna i coaching online »

  Odczuwasz niepokój wewnętrzny i zagubienie dzisiejszych tak dynamicznych realiach? Szukasz rozwiązania problemów osobistych? A może interesuje Cię rozwój osobowości?

  Zapraszamy do Poradni Osobistej! To idealne miejsce, gdzie znajdziesz porady psychologiczne, sesje psychoterapeutyczne i life-coachingowe. Wszystko to przez Internet, dzięki czemu łatwiej przełamiesz barierę skrępowania i sporo zaoszczędzisz w porównaniu do wizyty tradycyjnym gabinecie.

  Naszym niewątpliwym atutem są współpracujący z nami eksperci. W Poradni Osobistej masz do dyspozycji wyłącznie sprawdzonych i wysoko ocenianych specjalistów, z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi oraz niezbędnym doświadczeniem.

  Z nami masz większą szansę na wyjście na prostą. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adeste | Psychoterapia Warszawa »

  Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii istnieje w Warszawie już kilkanaście lat. Od tego czasu ośrodek terapeutyczny psychoterapia Warszawa zgromadził najlepszych specjalistów, odpowiednio wykwalifikowanych psychologów, psychoterapeutów, klinicystów oraz lekarzy psychiatrów. O sukcesie Adeste Warszawskiego Centrum Psychoterapii decyduje przede wszystkim zespół, którego nadrzędnym celem jest fachowa pomoc i świadczenie usług psychoterapeutycznych zgodnie z potrzebami trafiających do Adeste terapia klientów. Do szerokiej gamy metod stosowanych przez naszą kadrę należą konsultacje psychologiczne, porady lekarza psychiatry, psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, terapia rodzin i małżeństw, a także warsztaty i szkolenia wykorzystujące metodę Feldenkraisa, metodę MBSR oraz coaching.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia to proces, który pozwala przyjrzeć się osobistym problemom z odmiennej perspektywy. Pomaga dojść do przyczyn trudności bądź objawów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania społecznego. Katarzyna Skirmuntt, psycholog przeszkolony w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego a także atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię par i małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa wartościowe doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z różnymi problemami.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »